Wróć do listy ogłoszeń

Karawan - Kuhlmann Cars Limousine KC-line 213

Kategoria w dostawcach: sprzedaż karawanów pogrzebowych
Kategoria ogłoszenia: Karawany / Nowe
Dodano: 24-08-2018
Wyświetleń: 716
Karawan - Kuhlmann Cars Limousine KC-line 213
Dane kontaktowe:
Właściciel:Grzegorz Bartoszek
Nr telefonu:665103100
E-mail:wyślij e-mail
Ulica:Dolna 1
Miasto:Pławniowice, 44-171
Wojewodztwo:Śląskie
WWW:kuhlmann-cars.de
Profil firmy Kuhlmann Cars, Karawany, Sprzedaż Karawanów
Karawan - Kuhlmann Cars Limousine KC-line 213Karawan - Kuhlmann Cars Limousine KC-line 213Karawan - Kuhlmann Cars Limousine KC-line 213Karawan - Kuhlmann Cars Limousine KC-line 213Karawan - Kuhlmann Cars Limousine KC-line 213

Opis:

KUHLMANN CARS to światowy lider w produkcji i dystrubucji samochodów dla branży pogrzebowej. Siedziba firmy i reprezentacyjne centrum dystrybucji znajduje się w miejscowości Heiden w regionie Münster. 


KUHLMANN CARS posiada swoje przedstawicielstwa na całym świecie. W Polsce działamy od wielu lat. Zaopatrujemy firmy pogrzebowe działające na terenie kraju w ekskluzywne karawany. Dzięki temu mogą świadczyć usługi na poziomie światowym i wyróżnić się na lokalnym rynku.


Karawan pogrzebowy - limuzyna KC-line® 213 na bazie Mercedes-Benz E-class to kwintesencja prostoty użytkowania i precyzji wykonania. Posiada potężny i pełen mocy silnik, który pozwala na bezproblemowe poruszanie się po ulicach z prawdziwą elegancją oraz niezawodnością. Klient może wybierać spośród wielu wersji kolorystycznych.


Limuzyna KC-line 213® zachwyca precyzją wykonania oraz różnorodnością elementów wykończeniowych. Dzięki temu zakład pogrzebowy może mieć pewność posiadania samochodu nie tylko ekskluzywnego, ale także bardzo funkcjonalnego.


Samochody są nowe i objęte gwarancją, zapraszam do kontaktu.  

Polecane