Zakład Pogrzebowy TANATOS

Zakład Pogrzebowy TANATOS - Gdańsk
Gold

Ulica: Jaskółcza 4

Miasto: Gdańsk, 80-767

Województwo: Pomorskie

Zakład Pogrzebowy TANATOS - Gdańsk Jaskółcza 4, Gdańsk www.tanatos.gda.pl Ocena:starstarstarstarstar (58) 305-56-37

Tanatos Zakład usług pogrzebowych

 

Zakład pogrzebowy TANATOS to firma działająca w branży pogrzebowej w Trójmieście od 1996 roku. Bardzo zależy nam, aby w tych trudnych momentach być dla Państwa dostępnymi, dlatego biuro firmy TANATOS znajduje się w centrum Gdańska przy ul. Jaskółczej 4A (Śródmieście). Jesteśmy jednak gotowi, aby podejmować zlecenia na organizację ceremonii żałobnych także w całym Trójmieście, województwie pomorskim, jak również w całej Polsce. Pragniemy bowiem być wszędzie tam, gdzie jesteśmy potrzebni.

 

o firmie

 

Ponad 20 lat istnienia i działalności zaowocowało najróżniejszymi doświadczeniami. Dzięki wytężonej pracy, która przekłada się na wykonanie ponad 10 tysięcy ceremonii żałobnych, dajemy Państwu gwarancję usług pogrzebowych zawsze najwyższej jakości. Nie czynimy zróżnicowania na pogrzeby ważne i mniej ważne - dla nas każda uroczystość żałobna jest tak samo ważna. Do każdej z ceremonii, którą nam Państwo zlecają, przykładamy ogromną wagę, starając się ją przygotować i przeprowadzić jak najpiękniej. Świadectwem wysokiej jakości naszych usług pogrzebowychliczne podziękowania, otrzymane od Klientów. To dla nas nagroda, ale i wyzwanie, któremu nieustannie staramy się sprostać.

 

usługi pogrzebowe w gdańsku

 

TANATOS ze Sródmieścia Gdańska to firma która ma jasno określoną misją. Celem pracy jest profesjonalne, możliwie perfekcyjne, zaangażowanie w kompleksową organizację oraz obsługę czynności przedpogrzebowych, jak również samych ceremonii żałobnych. W każdym z zadań, które podejmujemy, staramy się dostrzegać przede wszystkim człowieka i jemu pomagać: poczynając od eksportacji ciała Zmarłego aż do ustawienia pomnika nagrobnego. Każde nasze działanie nacechowane jest szacunkiem - nie tylko do Rodziny Zmarłego, ale także do jego samego. W Zmarłym zawsze widzimy człowieka, który do niedawna żył tak, jak my - a dziś oczekuje godnego i pięknego Ostatniego Pożegnania. Stanowi to dla nas za każdym razem wyzwanie - a naszą ambicją i zadaniem jest mu sprostać.

Dom Pogrzebowy TANATOS dysponuje dużym parkiem samochodów pogrzebowych. W skład naszego taboru wchodzą profesjonalnie przygotowane karawany - a między innymi certyfikowane Mercedesy Vito oraz VW. Dzięki tak różnorodnemu parkowi maszyn możemy świadczyć nie tylko przewozy Zmarłych na terenie Polski, ale także usługę transportu międzynarodowego.

Zakład Pogrzebowy TANATOS z Gdańska to jednak nie tylko samochody i artykuły pogrzebowe. To przede wszystkim ludzie. Kapitałem naszej firmy są stali, profesjonalnie przygotowani pracownicy. Oprócz dużej wiedzy i doświadczenia zawodowego odznaczają się oni wielką kulturą osobistą, empatią oraz odpowiedzialnością w wykonywaniu zadań. Wysłuchamy a także doradzimy jakie elementy wybrać, aby przygotować uroczystości żałobne piękne i dostojne.

 

 

dom pogrzebowy

 

Firma TANATOS jest w ciągłej dyspozycji na całodobowym dyżurze - przyjmujemy zlecenia

na usługi pogrzebowe i przewozy 
pod numerem: (58) 305-56-37

 

Doświadczenie spotkania z wieloma osobami pogrążonymi w żałobie po śmierci kogoś Bliskiego nauczyło nas, że otrzymanie wsparcia jest wtedy kluczowe i sprawia, że łatwiej przejść przez te niełatwe chwile. Wiemy też, że nieraz w takich momentach uporanie się z wszelkimi sprawami urzędowymi jest ponad siły. Wychodząc naprzeciw takim sytuacjom oraz potrzebom zapewniamy, że z Państwa upoważnienia - weźmiemy odpowiedzialność za dopełnienie kwestii formalnych i każdy detal ceremonii.

Zakład Pogrzebowy TANATOS wyróżnia dbałość o wszystkie szczegóły. Troszczymy się o wszystko: począwszy od przygotowania ciała Zmarłego, przez wybór najdrobniejszych akcesoriów pogrzebowych do samej realizacji ceremonii. Staramy się być przejrzyści cenowo oraz elastyczni tak, aby przygotować ceremonie pogrzebowe dostosowane do możliwości finansowych każdego z Klientów.

 

zakład pogrzebowy Gdańsk

 

oferta

 

Zakład Pogrzebowy TANATOS z Gdańska świadczy następujące usługi:

 • przewóz zwłok do prosektorium

 • przygotowania ciała do pogrzebu

 • przewóz zwłok na cmentarz

 • transport międzynarodowy (załatwiamy zgodę na sprowadzenie zwłok z zagranicy wraz ze sprawami konsularnymi)

 • wykopanie, ewentualne pogłębienie grobu

 • demontaż pomników

 • wypłata zasiłków pogrzebowych

 • budowa grobowców

 • wyrobienie aktów zgonu oraz przygotowanie niezbędnej dokumentacji do ZUS

 • nekrologi

 • organizacja autokarów

 • kwiaty, wiązanki, wieńce

 

zakłady pogrzebowe Gdańsk

 

Ceremonia pogrzebowa składa się zazwyczaj z kilkunastu elementów. Wymienić należy pozycje stałe - do których należą opłaty dla zarządcy cmentarza oraz elementy zmienne - takie, jak trumny, akcesoria itp.

Oto, jak kształtują się koszta usług i czynności składających się na uroczystość pogrzebową:

 • Trumny od 350 zł - 4000 zł

 • Krzyż od 80 - 136 zł

 • Tabliczka od 50 - 90 zł

 • Kosmetyka pośmiertna od 200 - 350 zł

 • Transport zwłok - w zależności od ilości kilometrów

 • Wykopanie + zasypanie grobu od 250 - 700 zł

 • Demontaż + montaż nagrobka od 320 zł - 1800 zł

 • Obsługa pogrzebu od 420 - 860 zł

 • Wieńce i wiązanki okolicznościowe - według życzenia Klienta

 

 

Orientacyjny koszt pogrzebu w Zakładzie Pogrzebowym TANATOS wynosi do 4 tys. PLN - w zależności od wybranych akcesoriów. Ceny są jasno przedstawione w naszej firmie, nigdy nie ukrywamy żadnych kosztów.

 

usługi pogrzebowe

 

zakład pogrzebowy Tanatos

 

kontakt

 

Zakład Usług Pogrzebowych TANATOS

Biuro czynne w godzinach 8-16

ul. Jaskółcza 4A

80-767 Gdańsk

 

Telefony całodobowe - eksportacje

Numery stacjonarne:

(58) 305 56 37 

Faks: 58 301 01 43

Numery komórkowe:

512 353 564 ; 501 098 148 ; 509 291 216

 

Rekomendacje

 • cudzyslow So0lidna firma, jestem zadowolona.
  starstarstarstarstar
  Katarzyna z rodziną
  cudzyslow Bardzo dobra firma, mają cennik jako jedyni w Gdańsku i w końcu wiadomo co i za ile. Polecam
  starstarstarstarstar
  Renata z rodziną
 • cudzyslow Bardzo dobra firma, pokazują wprost co ile kosztuje!
  starstarstarstarstar
  Aneta
  cudzyslow Razem z bratem byłyśmy w stanie wspólnie z Tanatosem zorganizować pogrzeb będąc poza granicami kontaktując sie tylko z Panią z biura. Wszystko odbyło się elegancko w umówionej kwocie. Polecam
  starstarstarstarstar
  Krzysztof
 • cudzyslow w tak trudnych chwilach można na tej firmie w stu procentach polegać. dziękuję!!

  Ocena: brak

  J.Nowak
  cudzyslow We wrześniu br. skorzystałam z usług firmy Tanatos. Jestem pełna uznania dla profesjonalizmu pracowników oraz wdzięczna za pomoc przy załatwianiu formalności związanych z pochówkiem Brata. Doceniam to tym bardziej, że pochodzę... czytaj więcej

  Ocena: brak

  Zdzisława Jaszczuk
 • cudzyslow Dziękuję bardzo za świetną organizację pogrzebu mojej Cioci ,Danuty Komockiej. Ceremonia przebiegała sprawnie ,z wielkim szacunkiem dla zmarłej osoby. Dziękuję. Joanna Pawelska

  Ocena: brak

  Joanna Pawelska
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Zakład Pogrzebowy TANATOS - Gdańsk