LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

Zakład Pogrzebowy Styks Puławy

Zakład Pogrzebowy Styks Puławy - Puławy
Silver

Ulica: Kusocińskiego 27

Miasto: Puławy, 24-100

Województwo: Lubelskie

Zakład Pogrzebowy STYKS jest firmą rodzinną. Istniejemy i działamy od ponad 20 lat, oferując usługi pogrzebowe na terenie województwa lubelskiego oraz - jeśli takie jest życzenie Klienta - również całej Polski. Mamy biuro w mieście Puławy przy ul. Kusocińskiego 27. Tam mogą Państwo zlecić nam przygotowanie pogrzebów tradycyjnych oraz z kremacją.

Pracownicy naszej firmy to prawdziwi profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki wysokiej kulturze osobistej oraz bogatej wiedzy mogą służyć Państwu wszelką potrzebną pomocą. W bolesnych chwilach żałoby dbamy o to, aby wziąć na swoje barki wszelkie formalności: w tym reprezentujemy Rodzinę Zmarłego w urzędach oraz instytucjach. Dajemy Państwu możliwość kredytowania usług pogrzebowych do wysokości zasiłku pogrzebowego z ZUS oraz KRUS.

Zakład Pogrzebowy STYKS posiada własną chłodnię oraz kaplicę przedpogrzebową. Dzięki posiadaniu takiego zaplecza proponujemy zdecydowanie niższy koszt usług pogrzebowych przy zachowaniu ich wysokiej jakości. Najwyższy szacunek dla człowieka to naczelna zasada, którą kierujemy się w naszej pracy.

Przez całą dobę wykonujemy eksportacje z domów i szpitali. Przed pogrzebem dbamy o wykonanie profesjonalnej kosmetyki pośmiertnej oraz o godny ubiór Zmarłego. Posiadamy duży wybór garderoby żałobnej - zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn.

Oczekujemy na Państwa zlecenia przez 24 h na dobę

pod numerami telefonów:

509 481 558 oraz (81) 886 72 62 .

Zakład Pogrzebowy STYKS oferuje także Państwu trumny sosnowe, dębowe oraz olchowe a także urny. Komponujemy również wieńce i wiązanki kwiatowe. We wszystkim deklarujemy przejrzystość cenową. Nasza oferta akcesoriów pogrzebowych oraz innych elementów, które dodają blasku uroczystościom żałobnym, jest dopasowana zarówno do potrzeb Klientów, jak i do ich możliwości finansowych.

Usługa transportu Zmarłego na terenie całej Polski jest odpowiedzią na zjawisko migracji ludności. Odbywa się ona w Polsce w skali mikro i jest odpowiedzią najczęściej na kwestie podejmowania pracy zarobkowej w innym miejscu, niż miejsce zamieszkania. W razie potrzeby dbamy również o zapewnienie transportu busem lub autokarem dla gości żałobnych.

Oprawa muzyczna oraz dokumentacja fotograficzna ceremonii pogrzebowej, o które dbamy, stanowią o jej pięknie. Jeśli jest takie Państwa życzenie - pomagamy w organizacji konsolacji (stypy).

Zakład Pogrzebowy STYKS Puławy - oferuje następujące usługi pogrzebowe:

 • sprzedaż trumien, urn i relikwiarzy
 • przewóz Zmarłych na terenie kraju
 • chłodnia
 • oprawa muzyczna
 • fotografowanie ceremonii pogrzebowej
 • filmowanie ceremonii pogrzebowej
 • odzież żałobna
 • wiązanki i wieńce
 • autokary/mikrobusy
 • własna kaplica pogrzebowa
 • pomoc w organizacji styp
 • nekrologi i klepsydry

Zakład Pogrzebowy Styks Puławy

Zakład Usług Pogrzebowych STYKS
ul. Kusocińskiego 27
24-100 Puławy
kom.: 509 481 558
tel.: (81) 886 72 62

rozwiń/zwiń

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Zakład Pogrzebowy Styks Puławy - Puławy