LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

Zakład Usług Pogrzebowych FUNERAL

Zakład Usług Pogrzebowych FUNERAL - Pułtusk
Silver

Ulica: Warszawska 14

Miasto: Pułtusk, 06-100

Województwo: Mazowieckie

Zakład Usług Pogrzebowych FUNERAL - Pułtusk Warszawska 14, Pułtusk funeral-zaklad.pl Ocena:brak 883 163 001   883 168 002

zakład pogrzebowy pułtusk

pułtusk

Dom Pogrzebowy FUNERAL to profesjonalna i nowoczesna firma należąca do firm rodzinnych, działających w województwie mazowieckim oraz w całej centralnej Polsce. Nasz Dom Pogrzebowy - mieszczący biuro zakładu, a także kaplicę i chłodnię - znajduje się w Pułtusku przy ul. Warszawskiej 14. Pod tym adresem osoby, które straciły w wyniku śmierci swojego Bliskiego, znajdą niezbędne wsparcie i pomoc. Naszą misją jest świadczenie w sposób kompleksowy najwyższej jakości usług pogrzebowych, precyzyjnie dopasowanych do Klienta. Jest to możliwe dzięki wiedzy i zaangażowaniu naszych pracowników - którzy są nie tylko ekspertami w branży funeralnej, ale również prawdziwymi specjalistami do spraw obsługi Klienta.

Kompleksowe świadczenie usług pogrzebowych oznacza, że wszystkie możliwe formalności urzędowe są dopełniane w biurze Zakładu Pogrzebowego FUNERAL - o te zaś, które należą do kompetencji urzędów zewnętrznych, troszczymy się na Państwa życzenie my. Istnieje także możliwość dopełnienia formalności w miejscu wskazanym przez Klienta w ramach tzw. mobilnego biura. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę.

Całodobowo przyjmujemy zlecenia na eksportacje Zmarłych do naszej własnej chłodni. Troszczymy się o przygotowanie ciała Zmarłego do pogrzebu przez zabiegi tanatokosmetyki oraz - na życzenie Klienta - balsamacji, a także - jeśli trzeba - wykonujemy rekonstrukcje pośmiertne.

usługi pogrzebowe pułtusk

Zakład Pogrzebowy FUNERAL w Pułtusku ma doświadczenie w organizacji wszystkich rodzajów pogrzebów - nie tylko wyznaniowych, ale także świeckich, którym przewodniczy Mistrz Ceremonii. Jeśli dokonają Państwo wyboru kremacji jako formy pochówku - dzięki współpracy z krematorium w Wyszkowie uczynimy zadość Państwa prośbie. Posiadamy wszelkie potrzebne utensylia i akcesoria pogrzebowe: znajdą u nas Państwo duży wybór trumien, urn, tabliczek na trumny i urny, odzież dla Zmarłych oraz krzyże, różańce i modlitewniki.

FUNERAL w Pułtusku jest znany z perfekcyjnej dbałości o każdy szczegół pogrzebu. Dla komfortu Rodziny Zmarłego posiadamy własny Dom Przedpogrzebowy z elegancką kaplicą, w której można pożegnać się w spokoju z osobą, która odeszła. Dla uświetnienia ceremonii żałobnej troszczymy się o oprawę florystyczną: wszystkie wieńce, wiązanki i inne formy kwiatowe przygotowywane są przez doświadczonych florystów, z kwiatów od sprawdzonych dostawców.

Szczególną uwagę w Zakładzie Pogrzebowym FUNERAL w Pułtusku zwracamy na wysoką jakość usług transportu Zmarłych. Usługi te świadczymy na terenie Polski, Europy oraz świata dzięki posiadaniu specjalistycznych i eleganckich karawanów oraz doświadczonych kierowców. Zajmujemy się całościowo zleceniami na transport ciała Zmarłego lub jego prochów - począwszy od uzyskania wszelkich pozwoleń urzędowych, przez przygotowanie Zmarłego do przewozu (ew. zorganizowanie kremacji za granicą) po sam transport i organizację uroczystości żałobnych w kraju pochówku. Wykonujemy transport drogą lądową, lotniczą a także morską. Jeśli zachodzi taka potrzeba - możemy odebrać Osobę Zmarłą z punktów transportu lotniczego lub przejść granicznych. Pracownicy firmy FUNERAL biegle posługują się językami obcymi - m.in. angielskim i włoskim, co znacznie ułatwia i przyspiesza wszelkie formalności, a także - w ogólnym rozrachunku - przyczynia się do obniżenia całościowych kosztów transportu Zmarłych oraz pogrzebu.

dom pogrzebowy Pułtusk

pogrzeb w pułtusku

Zakład Pogrzebowy FUNERAL w Pułtusku świadczy m.in. następujące usługi pogrzebowe:

 • kompleksowa organizacja pogrzebów wszystkich rodzajów
 • kremacje
 • całodobowe eksportacje
 • uroczystości świeckie z udziałem Mistrza Ceremonii żałobnych
 • własny Dom Pogrzebowy z chłodnią i kaplicą
 • trumny i urny
 • akcesoria pogrzebowe
 • formalności urzędowe
 • mobilne biuro
 • balsamacja, rekonstrukcje pośmiertne i tanatokosmetyka
 • oprawa florystyczna
 • oprawa muzyczna
 • transport Zmarłych w Polsce
 • transport Zmarłych międzynarodowy

zakłady pogrzebowe

usługi pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy FUNERAL

ul. Warszawska 14

06-100 Pułtusk

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Zakład Usług Pogrzebowych FUNERAL - Pułtusk