LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

Zakład Pogrzebowy Znicz - Piotr Pyz

Zakład Pogrzebowy Znicz - Piotr Pyz - Janów Lubelski
Silver

Ulica: Kardynała Wyszyńskiego 10

Miasto: Janów Lubelski, 23-300

Województwo: Lubelskie

Zakład Pogrzebowy Znicz - Piotr Pyz - Janów Lubelski Kardynała Wyszyńskiego 10, Janów Lubelski znicz.uslugipogrzebowe.com.pl Ocena:brak 695 605 333

Zakład Pogrzebowy Janów Lubelski

janów lubelski zakład pogrzebowy

Zakład Pogrzebowy ZNICZ to profesjonalna firma, która specjalizuje się w kompleksowej organizacji ceremonii pogrzebowych na terenie Janowa Lubelskiego i okolic. Mieszkańcy regionu dobrze nas znają. Sprzyja temu nie tylko długoletnia obecność na lokalnym rynku funeralnym, ale także to, co nas wyróżnia czyli indywidualne podejście do Klienta.

Drugim ważnym wymiarem naszego działania jest produkcja trumien. Łączą one w sobie bardzo dobrą jakość wykonania i atrakcyjną cenę. To między innymi z tych powodów mieszkańcy osoby z regionu całego województwa lubelskiego często proszą nas o pomoc. Posiadamy dwa biura w mieście Janów Lubelski: jedno przy ul. Kardynała Wyszyńskiego 10, a drugie przy ul. Modrzewiowej 15 .

Zdajemy sobie sprawę z nieustannie rosnącego zapotrzebowania na międzynarodowy transport Zmarłych oraz przewóz ciał oraz prochów na terenie całego kraju, dlatego i ta usługa znajduje się w naszej ofercie. Jest to możliwe dzięki temu, że posiadamy specjalistyczne samochody - karawany, przystosowane do pokonywania zarówno krótkich, jak i długich dystansów. Zdejmujemy także z ramion naszych Klientów ciężar kwestii urzędowych i sami się nimi zajmujemy.

Zakład Pogrzebowy ZNICZ z Janowa Lubelskiego dysponuje bogatym zapleczem funeralnym. W skład tego zaplecza wchodzą: własna chłodnia, jak również sklep z akcesoriami pogrzebowymi.

Dajemy naszym Klientom możliwość skorzystania z kredytowania usług pogrzebowych. Dążąc do maksymalnego uproszczenia procedur - wypłacamy Klientowi na miejscu całą kwotę zasiłku pogrzebowego.

Deklarujemy, jako pracownicy Zakładu Pogrzebowego ZNICZ w Janowie Lubelskim, całodobową dyspozycyjność i gotowość do pomocy Państwu w tych trudnych chwilach.

Zakład pogrzebowy ZNICZ jest do dyspozycji całą dobę pod numerami telefonów:

komórkowym 695 605 333 i stacjonarnym (15) 872 -22 -14

Dbamy także o przygotowanie i przeprowadzenie pięknych oraz godnych uroczystości żałobnych. Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby były one takie, jakich Państwo pragną dla swoich Drogich Zmarłych.

zakłady pogrzebowe w janowie lubelskim

 • całodobowy dyżur pogotowia pogrzebowego

 • produkcja i sprzedaż trumien

 • przewóz Zmarłych na terenie kraju i z zagranicy

 • obsługa pogrzebu - elegancko ubrani żałobnicy

 • chłodnia

 • ekshumacja zwłok

 • wypłata "od ręki" zasiłku pogrzebowego ZUS i KRUS

 • nekrologi i klepsydry

 • odzież żałobna

 • wiązanki/wieńce

 • autokary i mikrobusy dla uczestników pogrzebu

pogrzeby w janowie lubelskim

Zakład Pogrzebowy ZNICZ

Piotr Pyz

ul. Modrzewiowa 15

23-300 Janów Lubelski

kom. 695 605 333

 

oraz

Zakład Pogrzebowy ZNICZ

Piotr Pyz

ul. Kard. Wyszyńskiego 10

23-300 Janów Lubelski

Rekomendacje

 • cudzyslow Na ręce pana Piotrka i jego pracowników składam podziękowanie za pomoc w ciężkiej dla nas chwili jaka była śmierć naszej ukochanej mamy. Z wyrazami szacunku Syn z Rodziną

  Ocena: brak

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Galeria jest pusta
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Zakład Pogrzebowy Znicz - Piotr Pyz - Janów Lubelski