LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

Zakład Pogrzebowy Zgierz - H.Skrzydlewska

Zakład Pogrzebowy Zgierz - H.Skrzydlewska - Zgierz
Gold

Ulica: Parzęczewska 6

Miasto: Zgierz, 95-100

Województwo: Łódzkie

Zakład Pogrzebowy Zgierz - H.Skrzydlewska - Zgierz Parzęczewska 6, Zgierz www.skrzydlewska.pl Ocena:brak 42 717 00 00   800 673 333

 

Zgierz

Zgierz pogrzeby

 

pogrzeby w zgierzu

 

Firma H. Skrzydlewska to wielopokoleniowa rodzinna firma funeralna, której dzieje rozpoczęły się w roku 1937. Rzetelna praca, szeroka wiedza i lata doświadczeń przyniosły firmie uznanie w Polsce i za granicą, czego potwierdzeniem jest certyfikat jakości ISO 9001 : 2008, który uzyskaliśmy jako jedni z pierwszych.  Potwierdza to też stale rozwijająca się sieć domów pogrzebowych, których obecnie istnieje 12. W Zgierzu zakład pogrzebowy H. Skrzydlewska ma swoją siedzibę przy ul. Parzęczewskiej 6  na terenie cmentarza rzymskokatolickiego pw. św. Józefa i Wawrzyńca.

 

usługi pogrzebowe Zgierz

 

Tak w dniach poprzedzających pogrzeb, jak i w trakcie uroczystości - zawsze dokładamy wszelkich starań, aby otoczyć Państwa kompleksową troską. Całodobowo wykonujemy eksportacje z domów i szpitali. Z największym szacunkiem przewozimy ciało Zmarłego do własnej chłodni, gdzie w godnych warunkach jest przygotowywane do pochówku i oczekuje do dnia pogrzebu.

Zakład pogrzebowy w Zgierzu stara się, żeby każda ceremonia pogrzebowa była piękna i niepowtarzalna. Wszystkie akcesoria pogrzebowe u nas dostępne stanowią duży wybór - a wszystko po to, aby jak najlepiej oddać indywidualność Zmarłego. Oferujemy trumny od najlepszych producentów, w stylizacjach najchętniej poszukiwanych na świecie. Posiadamy też szeroki wybór urn, krzyży oraz tablic.

Firma pogrzebowa H. Skrzydlewska dba o kompleksową organizację pogrzebu – w tym również o pełne szacunku profesjonalne przygotowanie ciała Zmarłego. Wykonujemy zabiegi kosmetyki pośmiertnej oraz balsamacji.

Przez całą dobę oczekujemy na Państwa zlecenia pod numerami telefonów:  42 672 33 33 lub 800 673 333 lub 195 88.


Firma pogrzebowa Zgierz

 

transport zmarłych Zgierz

 

Jedną z dziedzin naszej działalności jest transport międzynarodowy Zmarłych, który wykonujemy nowoczesnymi i eleganckimi karawanami - również do Zgierza i okolic. Obsługujemy właściwie wszystkie kraje – zarówno w Unii Europejskiej, jak i poza nią. Sprowadzamy do Polski Zmarłych w każdym kraju, poprzedzając sam transport dopełnieniem wszystkich formalności urzędowych. Wśród metod transportu wykorzystujemy przede wszystkim drogę lądową oraz powietrzną – w zależności od okoliczności.

Więcej informacji na temat międzynarodowego transportu Zmarłych można otrzymać pod następującymi numerami telefonów: +48 692 486 809, +48 42 672 33 33.


 

przewóz zmarłych Zgierz

 

kremacja zgierz

 

Coraz częściej wybieraną formą pochówku w Zgierzu jest kremacja. Z myślą więc o wszystkich, którzy decydują się na nią, prowadzimy aż dwa krematoria na terenie Łodzi. W każdym z nich znajduje się najnowocześniejsza infrastruktura oraz piece kremacyjne. Jedno z naszych krematoriów jest mieści przy ul. Zakładowej 4, a drugie przy ul. Żyznej 21 . Służymy też profesjonalnym doradztwem we wszystkich kwestiach związanych z kremacją – jak np. wybór trumny kremacyjnej, urny czy też kwiatów na pogrzeb.


 

kwiaty na pogrzeb zgierz

 

H. Skrzydlewska to nie tylko usługi pogrzebowe. Działając od ponad 80 lat w branży florystycznej – dysponujemy w województwie łódzkim 34 kwiaciarniami. Wszystkie one należą do sieci Interflora, skupiającej najlepsze światowe kwiaciarnie. Jedna z takich kwiaciarni znajduje się także w Zgierzu przy ul. Parzęczewskiej 6 i jest – wraz z biurem pogrzebowym - integralną częścią kompleksu pogrzebowego pod marką H. Skrzydlewska. W naszych kwiaciarniach Klienci zawsze mogą uzyskać profesjonalną poradę oraz zakupić kwiaty na każdą okazję dobrane i ułożone według ich oczekiwań.

dom pogrzebowy

 

zakłady pogrzebowe

 

Oprócz kwiaciarni stacjonarnych firma H. Skrzydlewska posiada również kwiaciarnię internetową, która zapewnia profesjonalne usługi florystyczne, głównie adresowane do mieszkańców Łodzi. W ofercie kwiaciarni on-line znajdują się kwiaty cięte, doniczkowe, wiązanki, bukiety i inne formy, które przypadną do gustu każdemu i na każdą okazję. Bogaty asortyment oraz szybka realizacja zamówień to atuty naszej kwiaciarni internetowej. Kwiaty można zamówić on-line na naszej stronie internetowej.

 

usługi pogrzebowe zgierz

 

H.Skrzydlewska Zakład Pogrzebowy w Zgierzu

ul. Parzęczewska 6

95-100 Zgierz

Cmentarz rzymskokatolicki pw. św. Józefa i Wawrzyńca

tel. 42 717 00 00

Godziny otwarcia:

Pn. - Pt. 7:00 - 19:00
So. - Nd. 9:00 - 17:00


Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Zakład Pogrzebowy Zgierz - H.Skrzydlewska - Zgierz