LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

Zakład Pogrzebowy Zdzisław Walczak - Usługi Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy Zdzisław Walczak - Usługi Pogrzebowe - Sławno
Gold

Ulica: Sempołowskiej 1e

Miasto: Sławno, 76-100

Województwo: Zachodniopomorskie

Zakład Pogrzebowy Zdzisław Walczak - Usługi Pogrzebowe - Sławno Sempołowskiej 1e, Sławno pogrzebyslawno.pl Ocena:starstarstarstarstar 661-51-51-50  (59)810-51-50

usługi pogrzebowe sławno

pogrzeby sławno

Zakład Pogrzebowy WALCZAK świadczy kompleksowe usługi w dziedzinie przygotowywania pogrzebów tradycyjnych oraz kremacji. Usługi pogrzebowe świadczymy na terenie Sławna, Darłowa oraz w razie potrzeby na terenie kraju i poza jego granicami. Jest to firma rodzinna dbająca nie tylko o samą ceremonię pogrzebową, ale i o wypłatę zasiłków pogrzebowych, transporty Zmarłych oraz usługi kamieniarskie i opiekę nad grobami.

Klienci cenią sobie nasze umiejętności i doświadczenie. Zajmujemy się zarówno formalnościami urzędowymi, jak i przygotowaniem Zmarłego oraz uroczystości. Przygotowujemy oprawę muzyczną oraz oferujemy usługi fotografa i filmowca.

Posiadamy tak potrzebną w tym zawodzie ludzką wrażliwość. Wiemy, że to dzięki temu podejściu i Państwa poleceniom, za które jesteśmy niezmiernie wdzięczni. To dzięki poleceniom naszych usług osiągnęliśmy tyle w lokalnej branży pogrzebowej. Nasze biuro mieści się w Sławnie przy ulicy Sempołowskiej 1e. W trosce o dostępność dla Klientów w roku 2018 otworzyliśmy także biuro w Darłowie przy ul. Wałowej 56.

 

zakład pogrzebowy Sławno

 

W trosce o zapewnienie Klientom jak najszerszego wachlarza usług uzyskaliśmy certyfikat ukończenia specjalistycznego szkolenia z zakresu profesjonalnego przygotowania zwłok wydany przez Polskie Centrum Szkolnictwa Funeralnego. Certyfikat ten uprawnia nas do świadczenia profesjonalnych usług z zakresu nie tylko toalety i kosmetyki pośmiertnej, ale także wizażu pośmiertnego i tanatoplastyki.

Nasza firma specjalizuje się również w usługach kamieniarskich. Wykonujemy nagrobki dziecięce, pojedyncze oraz rodzinne, wykorzystując najwyższej jakości kamień krajowy oraz importowany. Oferujemy również usługę jednorazowej oraz cyklicznej opieki nad grobami.

 

usługi pogrzebowe sławno

Usługi pogrzebowe oferowane przez Zakład Pogrzebowy WALCZAK Sławno, Darłowo i okolice:

 • przewóz Zmarłych
 • rozliczenie pogrzebu w ramach zasiłku ZUS, KRUS, MSWiA
 • przygotowanie Osoby Zmarłej do pochówku
 • kremacja
 • trumny
 • urny
 • tabliczki i krzyże
 • kwiaty
 • wiązanki
 • nagłośnienie
 • nagrobki

 

zakład pogrzebowy sławno

 

zakład pogrzebowy sławno

Zakład Pogrzebowy ZDZISŁAW WALCZAK

Sławno ul. Sempołowskiej 1e

tel. całodobowy (59) 810-51-50

tel. kom. 661-51-51-50

fax 598-107-983

oraz

Zakład Pogrzebowy ZDZISŁAW WALCZAK

Darłowo ul. Wałowa 56

tel. 572 227 770

Rekomendacje

 • cudzyslow Bardzo miła obsługa, przystępne ceny, cała uroczystosc bardzo dokładnie zaaranzowana. Zakład godny polecenia. Dziękujemy. Rodzina zmarłej sp. Jadwigi Kowalskiej.
  starstarstarstarstar
  Maria Czaja
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Zakład Pogrzebowy Zdzisław Walczak - Usługi Pogrzebowe - Sławno