LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

Zakład Pogrzebowy Witwicka Wrocław

Zakład Pogrzebowy Witwicka Wrocław - Wrocław
Gold

Ulica: Borowska 254

Miasto: Wrocław, 50-558

Województwo: Dolnośląskie

zakład pogrzebowy wrocław

Nasza nowa filia:

Zakład Pogrzebowy Bożena Witwicka
ul.Kościuszki 67/1A, róg ulicy Gwarnej, Wrocław
tel : 71 889 00 60

Wrocław pogrzeb

Zakład BOŻENA WITWICKA to firma z ponad 40-letnim doświadczeniem w branży funeralnej, która oferuje kompleksowe usługi pogrzebowe. Jej biura znajdują się w miejscowościach: Wrocław, Krzyżowice i Sobótka.

Zakład Pogrzebowy Witwicka Wrocław posiada długoletnie doświadczenie w świadczeniu usługi całodobowego krajowego transportu zmarłych i międzynarodowym transporcie zmarłych.

Pod numerem telefonu: 71 889 00 60 pracownik naszego zakładu o każdej porze zajmie się transportem Zmarłego. Całodobowy transport zmarłych na terenie całego kraju to gwarancja, że pracownicy gotowi są wyjechać o każdej porze, aby przewieźć osobę zmarłą z miejsca zgonu do chłodni. Nasz zakład pogrzebowy posiada do dyspozycji własną chłodnię co wydatnie zmniejsza koszt usługi.

Zakład Pogrzebowy prowadzony przez Panią Bożenę Witwicką stawia na pierwszym miejscu klienta i jego komfort. Dojeżdżamy bezpośrednio po Klienta do domu w przypadkach ludzi starszych lub niepełnosprawnych, którzy mają problemy z samodzielnym poruszaniem się.

Wiedząc jak trudne chwile przeżywa rodzina po utracie najbliższych,w naszym zakładzie z dyskrecją pomagamy uporać się z formalnościami w ZUS-ie, KRUS-ie, MSWiA, Wojskowym Biurze Emerytalnym (WBE) i USC.

Nasz Zakład we Wrocławiu prowadzi również rozliczenia bezgotówkowe. Posiadamy możliwość rozliczenia się za pomocą kart płatniczych, mając na uwadze sytuację w jakiej znajduje się rodzina zmarłego. Zapewnimy dogodny układ ratalny na zakupioną kompleksową usługę lub towar (pomnik, grobowiec) ze spłatą do 36 miesięcy.

usługi pogrzebowe wrocław

Młody i wykwalifikowany personel odpowie Państwu na wszystkie pytania związane z organizacją kompleksowej usługi pogrzebowej, udzieli informacji związanych z cmentarzem, pomoże przy wypełnianiu dokumentów potrzebnych do ZUSu, KRUSu oraz z innymi sprawami związanymi z pogrzebem.

Specjalizujemy się w organizacji ceremonii pożegnalnej tradycyjnej religijnej lub świeckiej. Organizujemy pochówki zarówno na cmentarzach komunalnych jak i parafialnych.

Od 1973 roku świadczymy nie tylko usługi pogrzebowe. Jesteśmy również producentem trumien. Własne wzornictwo, ręczne wykonanie, magazyn gotowych trumien oraz krótkie terminy zamówień specjalnych, to mechanizmy które wypracowaliśmy przez lata działalności w branży. Własne solidnie wykonane trumny sprawiają, że wyróżniamy się na lokalnym rynku a ceny naszych trumien są dużo atrakcyjniejsze, niż w zakładach narzucających  marże.

Organizujemy kremacje z urną na cmentarzach komunalnych jak i parafialnych - nie tylko na terenie Wrocławia. Rezerwujemy terminy kremacji / spopielenia, oraz pomagamy w wyborze urny. W ofercie posiadamy trumny kremacyjne spełniające warunki do kremacji na terenie Wrocławia jak i całej Polski. (Rozporządzenie Wrocławskiego Zarządu Cmentarzy Komunalnych w sprawie trumien do kremacji / spopielenia).

Zakład Pogrzebowy Witwicka Wrocław świadczy swoje usługi niezwykle kompleksowo. Wykonujemy zamówienia na terenie całego Dolnego Śląska na grobowce pod standardowe nagrobki. Sprzedaż grobowców możemy rozłożyć na dogodne raty, z okresem kredytowania nawet do 36 miesięcy.

Proponujemy szeroki wybór kwiatów, współpracujemy z różnymi kwiaciarniami, aby nasz Klient był w pełni zadowolony z zamówienia. Własne wzornictwo, ręczne wykonanie, dowóz kwiatów na ceremonię pogrzebową - to kolejny wyróżnik naszego zakładu pogrzebowego we Wrocławiu. Posiadamy katalog wieńców online.

W ciągłej sprzedaży mamy sto wieńców najwyższej jakości z różnych sztucznych kwiatów (Lilie, Anturium, Storczyki, Margaretki, Kalla/Kalia/Kalijka, Róże, Goździki). Klient wybiera na miejscu w zakładzie pogrzebowym wieńce, które widzi na żywo.

W ciągłej sprzedaży posiadamy: modlitewniki, książeczki, różańce oraz świece do kaplic i inne dewocjonalia.

Firma Pogrzebowa Witwicka oferuje sprzedaż nagrobków granitowych z kamieni rodzimych oraz zagranicznych. Montaż zapewniamy we własnym zakresie, zajmujemy się również rozbiórkami nagrobków do pogrzebów oraz naprawami.

Zakup pomników umożliwiamy w formie ratalnej do 36 miesięcy. Mamy też do Pańśtwa dyspozycji galerię pomników online.

W okresie zimowym, zajmujemy się odśnieżaniem uliczek, cmentarzy, chodników, dojazdów do kaplic i kościołów. Realizujemy indywidualne zlecenia na usługę opieki nad grobami na terenie Wrocławia.

zakład pogrzebowy

zakłady pogrzebowe

usługi pogrzebowe

 

Witwicka - Kompleksowe Usługi Pogrzebowe Wrocław:

 • Dogodny układ ratalny ze spłatą do 36 miesięcy,

 • Całodobowy krajowy transport zmarłych / zwłok, międzynarodowy transport zwłok,

 • Wyrabiamy akty zgonów w Urzędach Stanu Cywilnego,

 • Rezerwujemy termin kremacji / spopielenia,

 • Diament pamięci, Diament z prochów zmarłych, Diament z kosmyka włosów,

 • Wykonujemy ramki ze zdjęciem osoby zmarłej na trumnę lub urnę,

 • Wykonujemy pogrzeby tradycyjne z trumną oraz kremacyjne z urną,

 • Kompleksowa realizacja ekshumacji; opis procedur przy ekshumacjach, cennik ekshumacji, ekshumacja Wrocław, Kobierzyce,

 • Realizujemy nietypowe zamówienia na trumny (szersze, dłuższe, wyższe),

 • Wynajmujemy autokar dla uczestników ceremonii pogrzebowej,

 • Umieszczamy nekrologi na łamach gazet lokalnych oraz ogólnopolskich,

 • Realizujemy zamówienia na groby murowane (grobowce), tradycyjne ziemne duże, małe urnowe,

 • Sprzedajemy obramowania drewniane na groby, krzyże, tabliczki,

 • Kompleksowe obsługi pogrzebów (asysty),

 • Posiadamy windy do opuszczania trumien (rozkładamy tylko i wyłącznie jeśli pozwalają warunki na rozłożenie sprzętu),

 • Namioty - Baldachimy na groby (rozkładamy tylko i wyłącznie jeśli pozwalają warunki na rozłożenie sprzętu),

 • Całodobowo przewozimy zmarłych na terenie całego kraju,

 • Dojeżdżamy po klienta do domu, aby dokonać niezbędnych czynności przed pochówkiem,

 • Rezerwujemy terminy pogrzebów na cmentarzach komunalnych we Wrocławiu,

 • Współpracujemy z zakładami spoza Wrocławia w zakresie organizacji uroczystości. Organizujemy pogrzeby na terenie wszystkich wrocławskich cmentarzy: Osobowice, Psie Pole, Grabiszyn, Leśnica, Jerzmanowo, Pawłowice.

 • Kompleksowo organizujemy pogrzeby w gminie Kobierzyce na następujących cmentarzach: Bielany Wrocławskie, Magnice, Tyniec Mały, Kobierzyce, Tyniec N/Ślężą, Wierzbice.

 • Obsługujemy cmentarze na terenie takich gmin jak Żórawina, Kąty Wrocławskie (wraz z cmentarzami komunalnymi), Sobótka, Mietków, Jordanów Śląski, Radwanice, Siechnice, Święta Katarzyna, Żerniki Wrocławskie, Kostomłoty, Łagiewniki (powiat Dzierżoniów) w miejscowościach; Borzygniew (Dom Nad Zalewem, Dom Opieki Społecznej), Małkowice (Zakład Pielęgnacyjno Opiekuńczy Caritas Archidiecezji Wrocławskiej) Kobierzyce, Magnice, Tyniec Mały, Tyniec Nad Ślęzą, Wierzbice, Gniechowice, Jaszkotle, Sadków, Zachowice, Ręków, Łagiewniki, Radzików, Ratajno, Proszkowice, Zachowice, Wojtkowice, Rogów Sobócki, Bogdaszowice, Skałka, Oleszna.

 • Odszkodowania pośmiertne, pomoc prawna - Wrocław

 • Usługi komunalne, koszenie traw, strzyżenie żywopłotów, odśnieżanie dojazdów i chodników.

 • Pranie dywanów, chodników w kościołach i kaplicach.

 • Sprzątanie grobów Wrocław,

 • Wieńce, wiązanki, aranżacje, Katalog Wieńców online.

 • Organizacja styp pogrzebowych we Wrocławiu.

 • Ubezpieczenie kosztów pogrzebu.

 • Tabliczki pogrzebowe drukowane na miejscu w zakładzie

zakład usług pogrzebowych Wrocław

rozwiń/zwiń

Rekomendacje

 • cudzyslow Firma bardzo pomogła mi przy organizacji pogrzebu. Miałem wielkie problemy z dokumentami, oraz miejscem na cmentarzu. Pani w biurze praktycznie załatwiła wszystko za mnie. Marek K.
  starstarstarstarstar
  Marek
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Zakład Pogrzebowy Witwicka Wrocław - Wrocław
firma,zaklad-pogrzebowy-witwicka-wroclaw,771.html