Zakład Pogrzebowy Bożena Walczak, Usługi Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy Bożena Walczak, Usługi Pogrzebowe - Sławno
Gold

Ulica: Sempołowskiej 1e

Miasto: Sławno, 76-100

Województwo: Zachodniopomorskie

Zakład Pogrzebowy Bożena Walczak, Usługi Pogrzebowe - Sławno Sempołowskiej 1e, Sławno pogrzebyslawno.pl Ocena:starstarstarstarstar 661-51-51-50   (59)810-51-50

usługi pogrzebowe sławno

 

pogrzeby sławno

 

Zakład Pogrzebowy WALCZAK to firma, która świadczy kompleksowe usługi w sferze przygotowywania pogrzebów tradycyjnych oraz kremacji. Usługi pogrzebowe świadczymy na terenie Sławna, Darłowa oraz w razie potrzeby na terenie Polski i poza jej granicami. WALCZAK jest to firma rodzinna, dbająca nie tylko o samą ceremonię pogrzebową, ale i o wypłatę zasiłków pogrzebowych, transporty Zmarłych oraz usługi kamieniarskie i opiekę nad grobami.

Klienci cenią sobie nasze umiejętności i doświadczenie. Zajmujemy się zarówno formalnościami urzędowymi, jak i przygotowaniem Zmarłego oraz uroczystości. Przygotowujemy oprawę muzyczną oraz oferujemy usługi fotografa i filmowca.

Posiadamy - tak potrzebną w tym zawodzie - ludzką wrażliwość. Wiemy, że to dzięki temu podejściu i Państwa poleceniom, za które jesteśmy niezmiernie wdzięczni, osiągnęliśmy tyle w lokalnej branży pogrzebowej. Nasze biuro mieści się w Sławnie przy ulicy Sempołowskiej 1e. W trosce o dostępność dla Klientów w roku 2018 otworzyliśmy także biuro w Darłowie przy ul. Tynieckiego 6.

 

zakład pogrzebowy Sławno

 

W trosce o zapewnienie Klientom jak najszerszego wachlarza usług uzyskaliśmy certyfikat ukończenia specjalistycznego szkolenia z zakresu profesjonalnego przygotowania zwłok wydany przez Polskie Centrum Szkolnictwa Funeralnego. Certyfikat ten uprawnia nas do świadczenia profesjonalnych usług z zakresu nie tylko toalety i kosmetyki pośmiertnej, ale także wizażu pośmiertnego i tanatoplastyki.

Nasza firma specjalizuje się również w usługach kamieniarskich. Wykonujemy nagrobki dziecięce, pojedyncze oraz rodzinne, wykorzystując najwyższej jakości kamień krajowy oraz importowany. Oferujemy również usługę jednorazowej oraz cyklicznej opieki nad grobami.

 

pogrzeby w sławnie

 

 

usługi pogrzebowe sławno

 

Usługi pogrzebowe oferowane przez Zakład Pogrzebowy WALCZAK Sławno, Darłowo i okolice to m.in.:

 • przewóz Zmarłych
 • rozliczenie pogrzebu w ramach zasiłku ZUS, KRUS, MSWiA
 • przygotowanie Osoby Zmarłej do pochówku
 • kremacja
 • trumny
 • urny
 • tabliczki i krzyże
 • kwiaty
 • wiązanki
 • nagłośnienie
 • nagrobki

 

zakład pogrzebowy sławno

 

 

zakład pogrzebowy sławno

 

Zakład Pogrzebowy BOŻENA WALCZAK
76-100 Sławno ul. Sempołowskiej 1e
tel. całodobowy (59) 810-51-50
tel. kom. 661-51-51-50
fax 598-107-983


oraz


Zakład Pogrzebowy BOŻENA WALCZAK
76-150 Darłowo ul. Tynieckiego 6
tel. 572 227 770

Rekomendacje

 • cudzyslow Bardzo miła obsługa, przystępne ceny, cała uroczystosc bardzo dokładnie zaaranzowana. Zakład godny polecenia. Dziękujemy. Rodzina zmarłej sp. Jadwigi Kowalskiej.
  starstarstarstarstar
  Maria Czaja
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Zakład Pogrzebowy Bożena Walczak, Usługi Pogrzebowe - Sławno