LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

Zakład Pogrzebowy Szadkowski - Usługi Pogrzebowe Pruszków

Zakład Pogrzebowy Szadkowski - Usługi Pogrzebowe Pruszków - Pruszków
Gold

Ulica: Helenowska 3

Miasto: Pruszków, 05-804

Województwo: Mazowieckie

zakład pogrzebowy pruszków

zakład pogrzebowy

Zakład Pogrzebowy SZADKOWSKI Pruszków powstał w 1985 roku. Jesteśmy najstarszym zakładem pogrzebowym, który istnieje i działa w powiecie pruszkowskim. Jako firma z tradycjami gwarantujemy kompleksowe przygotowanie usług pogrzebowych według Państwa oczekiwań. Z doświadczenia bowiem wiemy, że większość uroczystości żałobnych jest połączeniem najpiękniejszych polskich tradycji żałobnych z najwartościowszymi rozwiązaniami funkcjonującym w branży funeralnej obecnie.

Usługi Pogrzebowe Pruszków

Pozostajemy w gotowości do pomocy Państwu przez całą dobę, by zapewnić profesjonalną pomoc Rodzinie pogrążonej w smutku po stracie Bliskiego. Otaczamy troską ciało Osoby Zmarłej, przygotowując je poprzez profesjonalne zabiegi tanatokosmetyki w sposób godny do Ostatniego Pożegnania.

Nasze Zakłady Pogrzebowe SZADKOWSKI zlokalizowane są w okolicach Warszawy: na terenie takich miejscowości, jak PruszkówPiastów. Świadczymy usługi pogrzebowe kompleksowo - nie tylko na obszarze województwa mazowieckiego, ale także na terenie całego kraju oraz zagranicy.

Zakład Pogrzebowy Szadkowski Pruszków jest również właścicielem krematorium, znajdującego się w bezpośrednim sąsiedztwie cmentarza komunalnego w Pruszkowie.

Usługi Pogrzebowe Szadkowski Pruszków organizuje uroczystości pożegnalne wyznaniowe, jak i świeckie. Wszystkie usługi pogrzebowe są przez nas organizowane z dbałością o najdrobniejszy szczegół. Wychodzimy z założenia, że piękno uroczystości pogrzebowej jest składową wielu elementów, o które troszczymy się, czerpiąc z naszej wiedzy.

W naszych Zakładach Pogrzebowych mogą Państwo zawsze liczyć na poradę kompetentnych pracowników w kwestii wyboru trumny, urny, odzieży oraz kwiatów. Wsłuchujemy się w Państwa pragnienia –  dzięki temu każda z naszych usług pogrzebowych jest pełna godności oraz powagi.

zakład pogrzebowy piastów

W eleganckich pomieszczeniach Zakładu Pogrzebowego Szadkowski, Bliscy mogą godnie i w spokoju pożegnać Osobę Zmarłą. Krematorium w Pruszkowie wyposażone jest w najnowocześniejsze urządzenia renomowanych firm. Dzięki temu wszystkie procesy przebiegają w sposób bezpieczny dla ludzi i środowiska. W procesie kremacji mogą być użyte zarówno trumny drewniane, jak i kartonowe. O tym, jaka trumna zostanie wybrana oraz w jaki strój zostanie ubrany Zmarły (w klasyczny strój czy też w całun - decyduje Rodzina.

Zakład Pogrzebowy Pruszków Szadkowski oferuje bogaty wybór urn m.in. ceramicznych, drewnianych, kamiennych, metalowych czy ekologicznych. Niezależnie od materiału użytego do ich produkcji, wszystkie są najwyższej jakości.

Do dyspozycji rodzin oddaliśmy również niezwykle gustownie urzadzoną kaplicę pogrzebową. Nasza kaplica jest miejscem, gdzie w ciszy i spokoju można oddać się modlitwom i godnie pożegnać Bliską Osobę.

W Zakładzie Pogrzebowym Szadkowski prezentujemy ok. 60 rodzajów trumien i ponad 100 urn. Posiadamy bogaty wybór odzieży dla osoby zmarłej, krzyży nagrobnych, tabliczek i wszelkich innych akcesoriów pogrzebowych. Przygotowujemy też nekrologi oraz klepsydry.

dom pogrzebowy pruszków

Dysponujemy bardzo eleganckimi karawanami renomowanych marek: Mercedes i Jaguar. Zakład Pogrzebowy posiada także bardzo wygodne autobusy i autokary do przewozu gości. Nie ma dla nas zadania, które byłoby niemożliwe do wykonania.

Jesteśmy znani z tego, że we wszystkich naszych działaniach kierujemy się profesjonalizmem i uczciwością. Moga nam Państwo zaufać i być pewni, że zrobimy wszystko, abyście dołączyli do szerokiego grona Rodzin, które polecają nasze usługi.

usługi pogrzebowe pruszków

usługi pogrzebowe pruszków

ZAKŁAD POGRZEBOWY

05-804 Pruszków

ul. Helenowska 3
(Os. Staszica, teren kościoła św. Józefa)
tel. 22 728-19-93
kom. 606 151 159
e-mail:
dpsz@dpsz.pl

ZAKŁAD POGRZEBOWY

05-820 Piastów

ul. Gęsickiego 3
(róg ul. Dworcowej, przy dworcu PKP)

tel. 22 723-13-41
e-mail:

dpsz3@dpsz.pl

DOM POGRZEBOWY- KREMATORIUM

05-804 Pruszków

ul. Południowa 22
(Cmentarz Gąsin)

tel. 22 245-30-38
e-mail:

biuro@krematorium-pruszkow.pl

rozwiń/zwiń

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Zakład Pogrzebowy Szadkowski - Usługi Pogrzebowe Pruszków - Pruszków