LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

Zakład Pogrzebowy SACRUM Gliwice

Zakład Pogrzebowy SACRUM Gliwice - Gliwice
Gold

Ulica: Strzelców Bytomskich 8B

Miasto: Gliwice, 44-100

Województwo: Śląskie

Zakład Pogrzebowy SACRUM Gliwice - Gliwice Strzelców Bytomskich 8B, Gliwice www.firma-sacrum.pl Ocena:brak 32 279 41 13  519 712 055

zakład pogrzebowy

gliwice łabędy

Zakład Pogrzebowy SACRUM w Gliwicach jest firmą z branży funeralnej której praca jest dedykowana przede wszystkim mieszkańcom województwa śląskiego, potrzebującym wsparcia w najtrudniejszych momentach życia. Lata praktyki zawodowej owocują wiedzą, uprzejmością oraz dyspozycyjnością zespołu pracowników, których spotkać mogą Państwo w jednym z naszych biur. Znajduje się ono w Gliwicach przy ul. Strzelców Bytomskich 8B. Posiadamy także biuro w Zabrzu. Całodobowo przyjmujemy zgłoszenia oraz odpowiadamy na pytania dotyczące usług pogrzebowych pod numerem telefonu 519 712 055.

gliwice usługi pogrzebowe

Wszyscy pracownicy Domu pogrzebowego SACRUM wkładają maksimum serca i zaangażowania w przygotowanie uroczystości pogrzebowych, zapewniając pomoc od pierwszego momentu - czyli eksportacji ciała Zmarłego - do przeprowadzenia ceremonii na cmentarzu. W bolesnym czasie - takim, jak ten po stracie Bliskiej Osoby - najczęściej pogrążona w smutku Rodzina nie jest w stanie działać z pełną jasnością i sprawnością. W takich chwilach nasz zakład pogrzebowy przejmuje na siebie pełną odpowiedzialność za organizację pogrzebu. Liczne rekomendacje Klientów świadczą o tym, że wywiązujemy się z tego zadania w każdym szczególe.

Firma Pogrzebowa Sacrum jest dumna z bycia członkiem i założycielem Polskiej Izby Branży Pogrzebowej
dbającej o jakość usług w polskiej branży funeralnej.

zakład pogrzebowy Gliwice

Nasz Dom Pogrzebowy zapewnia, że organizacja i realizacja pogrzebu są zawsze zgodne z oczekiwaniami Rodziny. Oferujemy akcesoria pogrzebowe zawsze najwyższej jakości: jest to kompletny i często uaktualniany asortyment produktów funeralnych tak, aby sprostać potrzebom każdej z Rodzin przygotowujących pogrzeb swojego Krewnego lub Przyjaciela.

Usługi pogrzebowe przez nas proponowane są spersonalizowane i zindywidualizowane, dzięki uważnemu dialogowi z Rodziną Zmarłego. Czynimy wszystko, aby zapewnić naszym Klientom pełne wsparcie w tych najtrudniejszych momentach po śmierci Drogiej Osoby - respektując dokładnie jej wolę oraz oczekiwania Bliskich. Mogą oni powierzyć Zakładowi Pogrzebowemu SACRUM wszystkie praktyczne i biurokratyczne kwestie - mając pewność, że nasi pracownicy wywiążą się w sposób wzorowy z zadania ich dopełnienia.

zakłady pogrzebowe w Gliwicach

W naszej ofercie znajdują się wszystkie możliwe usługi pogrzebowe: od eksportacji Zmarłego - aż po ostatnie czynności wykonywane na cmentarzu. Zapewniamy transport Zmarłych w Polsce i poza jej granicami. Jesteśmy również producentem trumien sosnowych i dębowych. Dysponujemy największym wyborem trumien wśród zakładów i domów pogrzebowych w okolicy. Posiadając możliwość realizacji wielu usług pogrzebowych własnymi środkami, możemy tym samym przedstawić naszym Klientom niższe koszty uroczystości.

Powierzając nam organizację ceremonii pogrzebowych mają Państwo pewność realizacji usług na najwyższym poziomie - które łączą w sobie tradycyjną polską i regionalną obrzędowość z wysokimi wymogami branży funeralnej, uznawanymi na całym świecie.

gliwice zakład pogrzebowy

usługi pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy SACRUM w Gliwicach zapewnia m.in. następujące usługi:

 • organizacja pogrzebu - ceremonie wszystkich rodzajów
 • formalności w urzędach
 • transport Zmarłych (w tym całodobowe eksportacje) - kraj i zagranica
 • zasiłki pogrzebowe (ZUS, KRUS, MSWiA)
 • kremacja
 • własna produkcja trumien (sosnowe, dębowe)
 • urny - różne wzory i kolory
 • tanatokosmetyka
 • florystyka i odzież żałobna
 • akcesoria pogrzebowe
 • muzyka na pogrzebie
 • ekshumacje
 • usługi kamieniarskie
 • pomoc prawna

 

pogrzeby

firma pogrzebowa

SACRUM Zakład Pogrzebowy Gliwice

ul. Strzelców Bytomskich 8B

(wejście od ul. Wolności)

44-100 Gliwice

telefon 32 279 41 13

oraz

SACRUM Zakład Pogrzebowy Zabrze

ul. Wolności 228

(naprzeciw USC)

41-800 Zabrze

telefon 32 271 52 27

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Zakład Pogrzebowy SACRUM Gliwice - Gliwice