Zakład Pogrzebowy Sacrum

Zakład Pogrzebowy Sacrum - Myślibórz
Silver

Ulica: Bohaterów Warszawy 48

Miasto: Myślibórz, 74-300

Województwo: Zachodniopomorskie

Zakład Pogrzebowy Sacrum - Myślibórz Bohaterów Warszawy 48, Myślibórz zakladpogrzebowy-sacrum.pl Ocena:brak 609 01 02 00   95 333 56 16

zakład pogrzebowy sacrum myślibórz

 

 

Zakład Pogrzebowy SACRUM działający na północno-zachodnich krańcach Polski świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe przede wszystkim dla mieszkańców dwóch województw: zachodniopomorskiego oraz lubuskiego. Ma to związek z usytuowaniem siedzib firmy SACRUM. Jedna z nich znajduje się w Myśliborzu przy ul. Bohaterów Warszawy 48, druga w Dębnie, zaś trzecia w Kostrzynie nad Odrą.

 

 

 

zakład pogrzebowy

 

Jesteśmy zakładem pogrzebowym dobrze rozpoznawalnym i chętnie proszonym o przygotowanie uroczystości żałobnych w tym regionie kraju. Jeśli jednak nasza profesjonalna pomoc będzie potrzebna gdzie indziej - jesteśmy gotowi udać się w każde wskazane przez Państwa miejsce, aby również tam wesprzeć rodziny w żałobie w organizacji pogrzebu.

 

zakład pogrzebowy myślibórz

 

Przygotowujemy pogrzeby zarówno związane z religią, jak i bezwyznaniowe. Zakład Pogrzebowy SACRUM w Myśliborzu troszczy się także o zapewnienie usługi transportu Zmarłych na terenie województwa zachodniopomorskiego. Jeśli zachodzi taka konieczność wykonujemy również przewozy Zmarłych, których śmierć nastąpiła nie tylko poza tym obszarem, ale nawet poza granicami Polski. Jest to możliwe dzięki posiadaniu specjalnych samochodów - funkcjonalnych karawanów. Mamy doświadczenie w sprowadzaniu ciał i prochów Zmarłych Osób z zagranicy oraz w transporcie ich poza granice naszego kraju. Usługi transportu Zmarłych wykonujemy zawsze sprawnie, z ogromnym szacunkiem dla Osób Zmarłych oraz z empatią dla ich Rodzin.

 

usługi pogrzebowe myślibórz

 

Dajemy Państwu gwarancję, że nasze usługi pogrzebowe są przez nas traktowane w sposób indywidualny. Wsłuchujemy się w Państwa oczekiwania i potrzeby, biorąc pod uwagę istotne uwarunkowania - między innymi takie, jak chociażby kondycja finansowa Rodziny Zmarłego. Z tego właśnie powodu w ofercie Zakładu Pogrzebowego SACRUM w Myśliborzu znajduje się nie tylko możliwość skorzystania z naszej pomocy w dopełnieniu formalności, ale także z bezgotówkowego rozliczenia zasiłku pogrzebowego otrzymywanego z ZUS, KRUS czy MSWiA. Jeśli po podliczeniu koniecznych wydatków pozostaje kwota na Państwa korzyść - wypłacamy ją niezwłocznie przed pogrzebem.

 

zakłady pogrzebowe

 

Nasi pracownicy pozostają w stałej gotowości do udzielenia Państwu koniecznej pomocy i wsparcia, na każdym etapie przygotowania do pogrzebu - a więc także wtedy, kiedy muszą dokonać Państwo wyboru wśród akcesoriów pogrzebowych. W naszych biurach posiadamy szeroką ofertę trumien i urn w różnych wzorach oraz z różnych materiałów, jak również bardzo duży wybór utensyliów żałobnych. W ramach naszej profesjonalnej pomocy przygotujemy oraz wydrukujemy klepsydry oraz nekrologi.

 

dom pogrzebowy

 

W naszym zakładzie pogrzebowym w Myśliborzu nie zapominamy też o kwiatach na pogrzeb. Wykonujemy dla Państwa różnego rodzaju wieńce, wiązanki kwiatowe oraz stroiki. Oferujemy również naszą pomoc przy organizacji konsolacji czyli styp.

 

usługi pogrzebowe

 

Zakład Pogrzebowy SACRUM z Myśliborza to całodobowa pomoc, przewozy zmarłych i usługi pogrzebowe:

 

  • pogrzeby wszystkich wyznań
  • pomoc w formalnościach urzędowych
  • całodobowy przewóz ciał Zmarłych do chłodni
  • klepsydry i nekrologi
  • kremacje
  • trumny i urny
  • transport Zmarłych na terenie Polski, Europy i świata
  • oprawa florystyczna ceremonii żałobnych
  • pomoc w organizacji styp
  • ekshumacje

pogrzeby

 

zakłady pogrzebowe sacrum

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Zakład Pogrzebowy Sacrum - Myślibórz