Zakład Pogrzebowy Raszczuk Białystok

Zakład Pogrzebowy Raszczuk Białystok - Białystok
Silver

Ulica: M. M. Kolbego 8

Miasto: Białystok, 15-174

Województwo: Podlaskie

Zakład Pogrzebowy Raszczuk Białystok - Białystok M. M. Kolbego 8, Białystok www.raszczuk-pogrzeby.pl Ocena:brak 85 653 12 00   606 970 883

dom pogrzebowy w białymstoku

 

białystok

 

"WOJCIECH RASZCZUK" to Dom Pogrzebowy, od 1991 roku świadczący usługi pogrzebowe dla mieszkańców Białegostoku i okolic. Należymy do firm rodzinnych, dlatego zarówno tradycja, jak i doświadczenie są przekazywane w naszym domu pogrzebowym z pokolenia na pokolenie. Biura zakładu pogrzebowego - tak przy ul. Świętego Maksymiliana Marii Kolbego 8, jak i przy ul. Księdza Adama Abramowicza 1 - są zawsze do dyspozycji osób potrzebujących wsparcia w organizacji pogrzebu.

Personel Domu Pogrzebowego "WOJCIECH RASZCZUK" to osoby kompetentne, życzliwe oraz kulturalne. Stanowi to dla Państwa gwarancję, że uroczystości pogrzebowe będą zawsze przygotowane z niezwykłą rzetelnością i dbałością o szczegóły.

Pracujemy na Podlasiu, które jest regionem wielokulturowym, dlatego jesteśmy w stanie zorganizować ceremonie żałobne w każdym obrządku i wyznaniu. W czasie przygotowań do uroczystości pogrzebowych służymy naszą pomocą także w sprawach formalnych - jak dopełnienie kwestii urzędowych, uzyskanie zasiłków pogrzebowych oraz kredytowanie pogrzebów.

 

usługi pogrzebowe w białymstoku

 

Mogą się Państwo kontaktować z nami przez całą dobę całotygodniowo pod numerami telefonów 85 653 12 00 i 606 970 883.

Zakład Pogrzebowy "WOJCIECH RASZCZUK" jest także znanym producentem trumien. Dzięki temu dysponujemy szerokim asortymentem oraz proponujemy niezwykle korzystne ceny, dzięki odstąpieniu od marż handlowych. Wśród trumien przez nas produkowanych są zarówno trumny tradycyjne, jak i te niestandardowe, w tym także do kremacji oraz ekshumacji. Realizujemy także w krótkich terminach trumny na indywidualne zamówienia.

W naszym Domu Pogrzebowym w Białymstoku mogą Państwo zamówić wszystkie potrzebne usługi pogrzebowe - w tym transport Zmarłych w Polsce oraz poza jej granicami. Wśród naszych samochodów są karawany pogrzebowe, ale także zapewniamy autokary 20 i 40 osobowe oraz samochody osobowe, które w czasie uroczystości pogrzebowych transportują ich uczestników, osoby przewodniczące ceremonii oraz kwiaty.

Zakład Pogrzebowy "WOJCIECH RASZCZUK" administruje dwoma kaplicami w Białymstoku - każda z nich posiada zaplecze socjalne i samoobsługowy bufet. Są to kaplice przy kościele św. Maksymiliana M. Kolbego oraz na terenie kompleksu sakralnego przy Bazylice św. Rocha. Do dyspozycji rodzin Zmarłych jest także kaplica na terenie parafii św. Antoniego w Niewodnicy (groty).

 

zakład pogrzebowy Białystok

 

dom pogrzebowy

 

 

Dom Pogrzebowy "WOJCIECH RASZCZUK" oferuje m.in. następujące usługi pogrzebowe:

 

 • organizacja pogrzebów - wszystkie rodzaje i wyznania
 • eksportacje całodobowo
 • formalności urzędowe
 • kredytowanie pogrzebów z zasiłków ZUS
 • trumny własnej produkcji
 • akcesoria pogrzebowe
 • transport Zmarłych (Podlasie, Polska i świat)
 • transport dla gości żałobnych
 • wieńce i wiązanki kwiatowe
 • własne kaplice przedpogrzebowe

zakłady pogrzebowe

 

 

Dom Pogrzebowy „WOJCIECH RASZCZUK”

(przy kościele św. Maksymiliana M. Kolbego)

ul. Świętego Maksymiliana Marii Kolbego 8

15-174 Białystok

Telefony:

(85) 653 12 00 i 606 970 883

oraz

Dom Pogrzebowy "WOJCIECH RASZCZUK"

(przy Bazylice św. Rocha)

ul. Abramowicza 1

15-871 Białystok

 

Telefony: (85) 653 12 00 i 606 970 883

 

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Zakład Pogrzebowy Raszczuk Białystok - Białystok