LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

Zakład Pogrzebowy PIETRAS Wodzisław Śląski

Zakład Pogrzebowy PIETRAS Wodzisław Śląski - Wodzislaw Śląski
Silver

Ulica: 26 Marca 76 A

Miasto: Wodzislaw Śląski, 44-286

Województwo: Śląskie

Zakład Pogrzebowy PIETRAS Wodzisław Śląski - Wodzislaw Śląski 26 Marca 76 A, Wodzislaw Śląski zaklad-pogrzebowy-pietras.pl Ocena:brak 690-190-222

zakład pogrzebowy wodzisław śląski

wodzisław śląski pogrzeby

Zakład Pogrzebowy PIETRAS powstał w celu zapewnienia kompleksowych usług pogrzebowych, realizowanych kompetentnie, sprawnie, a także z szacunkiem względem Osób Zmarłych oraz ich Rodzin. Wykwalifikowani pracownicy, korzystając z wiedzy i doświadczenia, nie tylko pomogą przygotować pogrzeb, ale także udzielą Państwu potrzebnego wsparcia oraz odpowiedzą na wszelkie pytania. Specjalizujemy się w organizacji uroczystości pogrzebowych - od etapu eksportacji Zmarłego do naszej własnej chłodni - po ceremonie na cmentarzu. W naszej ofercie znajduje się także transport Zmarłych.

W mieście Wodzisław Śląski posiadamy dwa biura. Jedno z nich znajduje się na Osiedlu 1 Maja przy ul. Armii Ludowej, a drugie przy ul. 26 Marca 76 A. Jeśli jednak Państwo z różnych powodów nie są w stanie dotrzeć do któregoś z naszych biur - istnieje możliwość skorzystania z tzw. mobilnego biura. Nasz pracownik odwiedzi Państwa we wskazanym miejscu, aby uzgodnić niezbędne szczegóły.

Wybrane modele trumien - Gratis - do ceremonii pogrzebowej

Trumna jest zawsze nadroższym elementem ceremonii pogrzebowej, dlatego opracowalismy rozwiązanie, które ma na celu pomóc Państwu w godnym i niedrogim pożegnaniu bliskiej osoby.  Jako jedyny zakład pogrzebowy w okolicy proponujemy do każdego pogrzebu trumnę - całkowicie Gratis. Wybrane modele trumien będą pomocą finansową dla wszystkich tych z Państwa którzy powierzą nam przygotowanie ceremonii. Trumny pomimo tego że dołączane za darmo wyglądają godnie i w innych zakładach pogrzebowych w Wodzisławiu kosztują od kilku set do tysiąca złotych.

Zakład Pogrzebowy PIETRAS pomaga swoim Klientom w dopełnieniu formalności urzędowych, a także - wychodząc naprzeciw oczekiwaniom - daje możliwość bezgotówkowego uregulowania kosztów pogrzebu (nawet z 30 dniowym terminem płatności). Doradzamy w wyborze usług pogrzebowych - tak, aby nie przekroczyły możliwości finansowych naszych Klientów - a także pomagamy dobrać odpowiednie akcesoria pogrzebowe. Niezależnie od tego, czy organizowane przez nas uroczystości pogrzebowe są tradycyjne czy też poprzedza je kremacja, czynimy wszystko, aby odznaczały się pięknem oraz podkreślały indywidualność Zmarłego. Na cmentarzu dbamy o oprawę muzyczną, a miejsce pochówku zabezpieczamy nieodpłatnie namiotem pogrzebowym.

usługi pogrzebowe wodzisław śląski

Pomagamy Państwu w kwestiach związanych z transportem Zmarłych. W tym celu Zakład Pogrzebowy PIETRAS posiada specjalistyczny tabor samochodowy, którego dumą jest elegancki autokarawan marki RENAULT TRAFIC z ekskluzywną podświetlaną zabudową. Nasze samochody są przystosowane do przewozu osób Zmarłych - na obszarze Polski oraz poza jej granicami. Dbamy również o zapewnienie transportu gościom żałobnym. Decydując się na skorzystanie z usługi międzynarodowego transportu Zmarłych, realizowanego przez naszą firmę, mają Państwo pewność, że to my - a nie Państwo - zajmiemy się każdym aspektem tego przedsięwzięcia: od uzyskania potrzebnych pozwoleń aż po sam przewóz.

Po ceremonii na cmentarzu troszczymy się o organizację stypy, a także oferujemy usługę opieki nad grobami. Dla tych zaś z Państwa, dla których jeszcze za życia ważne jest, jak będą wyglądały ich uroczystości żałobne - wprowadziliśmy ofertę tzw. funeral planning. Korzystając z tej usługi mają Państwo realną możliwość zadecydowania o przebiegu swojego pogrzebu w przyszłości. Pozwoli to zaoszczędzić niepotrzebnych dylematów Rodzinie oraz Przyjaciołom, Państwu zaś daje pewność, że uroczystości żałobne będą dokładnie takie, jakich Państwo sobie życzą.

pogrzeb wodzisław

Zakład Pogrzebowy PIETRAS w Wodzisławiu Śląskim to m.in. następujące usługi pogrzebowe:

 • pogrzeby wszystkich obrządków i ceremonie świeckie
 • formalności w urzędach
 • mobilne biuro
 • pomoc w uzyskaniu zasiłku pogrzebowego oraz bezgotówkowe rozliczanie kosztów uroczystości
 • eksportacje Zmarłych do własnej chłodni
 • tanatokosmetyka
 • kremacja
 • krajowy i międzynarodowy transport Zmarłych
 • ekshumacje
 • akcesoria pogrzebowe
 • nekrologi i klepsydry
 • oprawa muzyczna
 • nagłośnienie na cmentarzu i namiot żałobny
 • oprawa florystyczna
 • pomoc w organizacji styp
 • opieka nad grobami

zakład pogrzebowy

usługi pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy PIETRAS

Os.1 Maja ul. Armii Ludowej

Wodzisław Śląski

tel.:690 190 222

oraz

Zakład Usług Pogrzebowych PIETRAS

ul. 26 Marca 76 A

Wodzisław Śląski

tel.:690 190 222

rozwiń/zwiń

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Zakład Pogrzebowy PIETRAS Wodzisław Śląski - Wodzislaw Śląski