ORKUS Zakład Pogrzebowy Rzeszów

ORKUS Zakład Pogrzebowy Rzeszów - Rzeszów
Silver

Ulica: Krakowska 116

Miasto: Rzeszów, 35-506

Województwo: Podkarpackie

ORKUS Zakład Pogrzebowy Rzeszów - Rzeszów Krakowska 116, Rzeszów orkusglogow.pl Ocena:starstarstarstarstar 17 85 17 389   696 465 164

zakład pogrzebowy rzeszów

Rzeszów pogrzeby

 

rzeszów

 

ORKUS to zakład pogrzebowy, który powstał, aby służyć pomocą w całościowej organizacji uroczystości pogrzebowych mieszkańcom województwa podkarpackiego i okolic. Firma z powodzeniem zajmuje się zarówno usługami pogrzebowymi, jak i kamieniarskimi, dając możliwość pomocy rodzinom w niezwykle szerokim zakresie. To właśnie z myślą o nich otwarliśmy szereg naszych biur. Nasze biura można spotkać w Rzeszowie przy ul. Krakowskiej 116, w Głogowie Małopolskim przy ul. Ks. Larymowicza 30, a także w takich miejscowościach, jak Krasne, Przybyszówka, Łukawiec, Przewrotne, Świlcza, Chmielów oraz Hyżne.

Firma nasza troszczy się o przygotowanie i realizację pogrzebów wszelkich wyznań oraz świeckich. Najczęściej pomagamy rodzinom z terenu Rzeszowszczyzny i okolic. Nasz zakład pogrzebowy oferuje także profesjonalne usługi związane z branżą kamieniarską. Wszystkie działania, które podejmujemy, charakteryzują się rzetelnością, uczciwością i wysoką jakością.

ORKUS to firma pogrzebowa, jakiej bez wątpienia brakowało wcześniej na lokalnym podkarpackim rynku usług funeralnych. Nasze usługi pogrzebowe są niezwykle kompleksowe. Spełniają też zawsze najwyższe normy - w tym także etyczne - cenione i uznane w branży pogrzebowej. Zajmujemy się każdym aspektem uroczystości pochówku. Oferujemy całodobową eksportację ciała do chłodni z miejsca zgonu, realizujemy ceremonie tradycyjne z trumną i konduktem żałobnym oraz ceremonie, które poprzedza kremacja. Dbamy również o godne pożegnanie Państwa Bliskiego, przygotowując z wielkim szacunkiem jego ciało do pochówku poprzez zabiegi tzw. kosmetyki pośmiertnej. Wszystko to czynimy, aby ostatnie pożegnanie mogło być naprawdę piękne.

 

usługi pogrzebowe rzeszów

 

Pracownicy Zakładu Pogrzebowego ORKUS to osoby odznaczające się wysoką kulturą. Pomogą one dopełnić w Państwa imieniu formalności urzędowe i cmentarne. Wypłacamy zasiłek pogrzebowy ZUS (KRUS, MSWiA) jeszcze przed uroczystością pogrzebową. Korzystając z naszej wiedzy i doświadczenia doradzamy w wyborze wieńców i wiązanek kwiatów, szarf, nekrologów i klepsydr.

W pracy w czasie pogrzebów używamy eleganckich karawanów. Posiadamy również inne pojazdy funeralne, dzięki którym świadczymy usługę transportu Zmarłych na terenie Polski i poza jej granicami. Przewóz Zmarłych, realizowany przez nasz zakład pogrzebowy, obejmuje także staranie o odpowiednią dokumentację (łącznie z jej tłumaczeniami), przeprowadzenie wymaganych odpraw, a także zapewnienie niezbędnych utensyliów funeralnych (trumny z wkładem metalowym i urny do przewozów międzynarodowych).

Zajmujemy się również postawieniem nowego nagrobka lub naprawą - a także renowacją (odnowieniem) - nagrobka dotychczasowego. Do tworzenia pomników nagrobnych wykorzystujemy kamienie naturalne najwyższej jakości. Ich obróbka następuje według własnych wzorów firmy ORKUS lub według życzenia Klienta. Możemy także wykonać portrety nagrobne, jak również wszelkie prace związane z liternictwem. W naszej ofercie znajdują się również inne produkty związane z branżą kamieniarską - jak chociażby misy czy flakony, podstawki pod znicze i lampiony.

 

głogów małopolski zakład pogrzebowy

 

Wychodząc naprzeciw osobom, które nie mają możliwości, aby zadbać osobiście o grób Najbliższych - dajemy możliwość skorzystania z usługi opieki nad grobami.

Niezależnie od życzeń i zadań, które przed nami zostaną postawione zapewniamy, że zawsze wywiązujemy się z nich skrupulatnie, biorąc na siebie odpowiedzialność nie tylko za nasze usługi pogrzebowe, ale i pomoc w tych najtrudniejszych w Państwa życiu chwilach żałoby.

 

firma pogrzebowa

 

usługi pogrzebowe

 

ORKUS w Rzeszowie i okolicach to następujące usługi pogrzebowe:

 • całodobowa eksportacja Zmarłych
 • przechowywanie ciała w chłodni do czasu pogrzebu
 • pogrzeby tradycyjne z trumną
 • kremacja zwłok oraz pogrzeby z urną
 • trumny i urny
 • formalności urzędowe, w szpitalach, na cmentarzach
 • zasiłki pogrzebowe (ZUS, KRUS itp.)
 • tanatokosmetyka
 • nekrologi, klepsydry, obrazki
 • ekshumacje
 • kwiaty, wieńce, szarfy i inne akcesoria pogrzebowe

 

Proponujemy także usługi kamieniarskie i cmentarne:

 • groby ziemne lub piwniczne (murowane)
 • liternictwo
 • obudowy grobów
 • nagrobki z różnych materiałów - przystępne cenowo
 • renowacja nagrobków
 • opieka nad grobami

 

zakład usług pogrzebowych

 

Zakład Pogrzebowy ORKUS

ul. Krakowska 116

35-506 Rzeszów

oraz

Zakład Pogrzebowy ORKUS

ul. ks. Larymowicza 30

36-060 Głogów Małopolski

Numery telefonów czynne całą dobę:

17 85 17 389 i kom. 696 465 164

Rekomendacje

 • cudzyslow POLECAM Firma bardzo profesjonalna!!!
  starstarstarstarstar
  A.Wrzosek
  cudzyslow Pozdrawiam firmę i polecam wszystkim
  starstarstarstarstar
  Artur
 • cudzyslow Polecam firmę
  starstarstarstarstar
  Adam S
  cudzyslow Dziękuję za pomoc w trudnym czasie.
  starstarstarstarstar
  Marek Madej
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
ORKUS Zakład Pogrzebowy Rzeszów - Rzeszów