Zakład Pogrzebowy Nekrolog

Zakład Pogrzebowy Nekrolog - Piła
Silver

Ulica: Żeleńskiego 48

Miasto: Piła, 64-920

Województwo: Wielkopolskie

Zakład Pogrzebowy Nekrolog - Piła Żeleńskiego 48, Piła zakladpogrzebowynekrolog.pl Ocena:brak 67 215 33 20   502 048 562

zakład pogrzebowy piła

 

 

Zakład Pogrzebowy NEKROLOG świadczy od 1993 roku kompleksowe usługi w zakresie przygotowania i organizacji uroczystości pogrzebowych. To rodzinna firma z Piły, która z profesjonalizmem i poszanowaniem tradycji stara się pomóc najbliższym osób zmarłych w tym trudnym dla nich czasie. Założycielami firmy byli Państwo Krystyna i Aleksander Pawłowscy. Obecnie troskę o działanie i rozwój firmy przejęło na siebie kolejne pokolenie: Pani Magdalena Pawłowska i Pan Łukasz Pawłowski.

Zakład Pogrzebowy NEKROLOG posiada biuro zlokalizowane przy ulicy Żeleńskiego 48 w Pile. Tam mogą Państwo uzyskać wszystkie informacje i wsparcie niezbędne w trakcie organizacji uroczystości pogrzebowych każdego rodzaju.

 

firma pogrzebowa piła

 

zakład pogrzebowy

W zakres usług świadczonych przez Zakład Pogrzebowy NEKROLOG w Pile wchodzi przygotowanie i realizacja wszystkich etapów składających się na pochówek. Firma zajmuje się załatwieniem wszelkich formalności niezbędnych do dopełnienia w przypadku śmierci najbliższych – w tym w uzyskaniu zasiłku pogrzebowego. 30-letnie doświadczenie to przede wszystkim praktyka w załatwianiu kwestii formalnych - od tych podstawowych do najbardziej skomplikowanych. 

Pracownicy zakładu pogrzebowego z Piły zajmą się także przygotowaniem ciała do ostatniego pożegnania i przechowaniem go z szacunkiem w chłodni do czasu pogrzebu - a wszystko przy najwyższym poszanowaniu godności osoby zmarłej. Dodatkowo zadbają o transport na miejsce uroczystości oraz na samą ceremonię.

 

zakład pogrzebowy w pile

 

Zakład Pogrzebowy NEKROLOG świadczy usługi transportu Zmarłych na terenie całej Polski. Jesteśmy w stanie na życzenie swoich Klientów przewieźć ciało Zmarłego z każdego regionu kraju we wskazane miejsce, a wszystko z zachowaniem najwyższych standardów sanitarnych i formalnych

W swojej ofercie zakład pogrzebowy z Piły posiada również przygotowanie uroczystości pogrzebowych połączonych z kremacją. Kremacja to forma pochówku polegająca na spopieleniu ciała zmarłego i umieszczeniu jego prochów w urnie, która następnie jest umieszczona w grobie urnowym, tradycyjnym bądź w kolumbarium.

 

usługi pogrzebowe w pile

 

W naszym biurze znajdą Państwo także szeroki wybór trumien do pochówku tradycyjnego, jak i kremacji. Wszystkie oferowane produkty wykonane są z dbałością o detale. Firma pogrzebowa z Piły zajmuje się oprawą florystyczną i na życzenie przygotuje wieńce i wiązanki pogrzebowe, stroiki na trumny i urny oraz kwiaty na cmentarz oraz do kościoła. Firma, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów, jest w stanie zająć się wydrukowaniem klepsydr i rozwieszeniem ich we wskazanych wcześniej miejscach.

Wybierając usługi pogrzebowe firmy NEKROLOG z Piły otrzymują Państwo kompleksowe usługi i pomoc oraz doradztwo w każdym zakresie. Pracownicy to osoby obdarzone empatią i posiadające doświadczenie i wiedzę w branży pogrzebowej. 

 

pogrzeby w pile

 

usługi pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy NEKROLOG świadczy następujące usługi:

 • organizacja pogrzebów każdego rodzaju
 • formalności urzędowe
 • tanatokosmetyka
 • transport krajowy
 • chłodnia
 • trumny, urny i inne akcesoria
 • usługi florystyczne
 • obsługa muzyczna
 • kremacje
 • nekrologi
 • nagrobki
 • opieka nad grobami


zakłady pogrzebowe w pile

 

pogrzeby


kremacje w pile

Zakład Pogrzebowy NEKROLOG
ul. Żeleńskiego 48
64-920 PIŁA

Całodobowe telefony:
67 215 33 20
oraz
502 048 562

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Zakład Pogrzebowy Nekrolog - Piła