Zakład pogrzebowy Marek Pawłowski - Fordoński

Zakład pogrzebowy Marek Pawłowski - Fordoński - Bydgoszcz
Silver

Ulica: Chwytowo 20

Miasto: Bydgoszcz, 85-223

Województwo: Kujawsko-Pomorskie

Zakład pogrzebowy Marek Pawłowski - Fordoński - Bydgoszcz Chwytowo 20, Bydgoszcz pogrzebyfordon.pl Ocena:brak 52 52 22 373   600 03 25 25

zakład pogrzebowy bydgoszcz

 

 

FORDOŃSKI ZAKŁAD POGRZEBOWY to firma, która jest znana i ceniona przez mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego - zwłaszcza tych, którzy zamieszkują Bydgoszcz i okolice. Zakład Pogrzebowy powstał z inicjatywy Marka Pawłowskiego. Ze względu na dynamiczny rozwój firmy w 2021 roku otwarty został także nowy oddział w centrum Bydgoszczy - który znajduje się przy ul. Chwytowo 20 (Bydgoszcz - Śródmieście).

 

zakład pogrzebowy chwytowo

 

zakłady pogrzebowe

 

Jakość naszych usług pogrzebowych gwarantują liczne rekomendacje, pozytywne opinie rodzin oraz przynależność do Polskiej Izby Branży Pogrzebowej.

 

zakład pogrzebowy w bydgoszczy

 

Bydgoszcz śródmieście - chwytowo

Nowe biuro zakładu pogrzebowego powstało z myślą o dostępności oraz wygodzie dla coraz większej liczby Klientów mieszkających poza Fordonem, którzy zwracali się do naszej firmy o pomoc w organizacji pogrzebu.

Otwarcie nowego oddziału w centrum miasta to nie tylko naturalny etap rozwoju naszego zakładu pogrzebowego, wynikający z podnoszenia poziomu profesjonalnej obsługi Klienta. Przy biurze w Śródmieściu Bydgoszczy - przy Placu Poznańskim - które mieści się 300 metrów od Urzędu Stanu Cywilnego, posiadamy własny parking dla Klientów, a także dużą ekspozycję urn. Doświadczenie, które zdobyliśmy przygotowując pogrzeby dla mieszkańców Bydgoszczy i okolic sprawiło, że w opinii naszych licznych Klientów jesteśmy zakładem pogrzebowym godnym zaufania. Przez całą dobę zajmujemy się odbiorem i przewozem Zmarłych do pomieszczeń chłodniczych.

 

chwytowo pogrzeby

zakład pogrzebowy Chwytowo - dawniej Włodzimierz Wełnowski

Oferujemy Państwu szeroki zakres i najwyższą jakość wykonywanych przez nas usług pogrzebowych. Mamy świadomość, że każdy nasz Klient ma indywidualne potrzeby, uznaje inne wartości, jak również pielęgnuje inne tradycje oraz obyczaje. Naszym celem jest spełnienie życzeń wszystkich naszych Klientów, którzy - niezależnie od naturalnych różnic - oczekują od nas uroczystości pogrzebowych przygotowanych i przeprowadzonych z pełnym profesjonalizmem.

 

usługi pogrzebowe w bydgoszczy

 

O zapewnienie najwyższego poziomu oferowanych usług dba zespół wykwalifkowanych pracowników. Charakteryzują się oni wysoką kulturą osobistą oraz dużą wiedzą. To daje Państwu gwarancję uzyskania wszelkiej pomocy. Nasz zakład pogrzebowy charakteryzuje najwyższy szacunek, z jakim przygotowujemy Zmarłego do pogrzebu, a Rodzinie udzielamy wsparcia. Wykonujemy zabiegi balsamacji. Aby odciążyć krewnych osoby zmarłej, sami troszczymy się nieodpłatnie o dopełnienie wszelkich formalności.

Nie istnieją dla nas dwa takie same pogrzeby. Każda uroczystość żałobna jest przez nas traktowana indywidualnie. Indywidualnie również doradzamy każdemu Klientowi w wyborze trumien, urn, odzieży żałobnej, tabliczek czy też wieńców i wiązanek kwiatowych. W czasie pogrzebów korzystamy z windy pogrzebowej i namiotów. Zapewniamy też uroczystą oprawę muzyczną - specjalnie dla nas utwory na ceremoniach żałobnych wykonują muzycy z filharmonii oraz opery.

Elementy wyróżniające FORDOŃSKI ZAKŁAD POGRZEBOWY wśród innych firm pogrzebowych z Bydgoszczy znaleźć można nie tylko w oprawie ceremonii żałobnej, ale także w znakach pamięci o Zmarłym. W czasie uroczystości żałobnych nasi pracownicy pełnią wartę honorową przy trumnie lub urnie, a wyrazem naszej pamięci modlitewnej o Osobie, która odeszła, jest msza święta w Jej intencji.

 

zakłady pogrzebowe Bydgoszcz

 

FORDOŃSKI ZAKŁAD POGRZEBOWY jest w posiadaniu specjalistycznych samochodów, mających wszystkie homologacje i atesty, jako pojazdy przeznaczone do przewozu Zmarłych. Służą one przede wszystkim w czasie realizacji przewozów Zmarłych w Polsce, a także pomagają w sprowadzaniu Zmarłych, których zgon nastąpił za granicą.

Nasz zakład pogrzebowy z Bydgoszczy organizuje kompleksowe usługi pogrzebowe religijne oraz świeckie, tradycyjne oraz z kremacją. Z wielu spotkań z Rodzinami osób zmarłych wiemy, jak bardzo chwile pogrzebu są trudne, także od strony finansowej. Dlatego wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów oferujemy możliwość rozliczenia bezgotówkowego w ramach zasiłku z ZUS, a powstałą różnicę wypłacamy natychmiastowo.

FORDOŃSKI ZAKŁAD POGRZEBOWY to nie tylko usługi pogrzebowe, ponieważ świadczymy także usługę opieki nad grobami - zarówno doraźnie, jak i cyklicznie. Sprzedajemy również obudowy nagrobne. Mogą także zlecić nam Państwo usługi kamieniarskie.

W każdym z naszych biur w Bydgoszczy mogą także Państwo skorzystać z usługi planowania pogrzebu (funeral planning), która pozwala już za życia zadecydować o kształcie własnych uroczystości pogrzebowych.

 

dom pogrzebowy Bydgoszcz

 

usługi pogrzebowe

 

 Zakład usług pogrzebowych Fordoński, Marek Pawłowski z Bydgoszczy Śródmieścia to całodobowa pomoc:

 • pogrzeby tradycyjne
 • pogrzeby kremacyjne
 • pogrzeby religijne i świeckie
 • formalnosci i wypłaty zasiłków
 • oprawa muzyczna pogrzebu - zawodowi muzycy
 • warta honorowa przy trumnie bądź urnie
 • zamówienie Mszy Świętej za Zmarłego
 • duży wybór trumien i urn
 • odzież żałobna
 • eleganckie karawany - przewóz Zmarłych na terenie Polski
 • repatriacja Zmarłych do kraju
 • balsamacja
 • oprawa muzyczna pogrzebu
 • wiązanki, znicze, stroiki
 • akcesoria pogrzebowe
 • nekrologi i klepsydry
 • oprawa fotograficzna
 • usługi kamieniarskie
 • ekshumacja
 • usługa opieki nad grobami
 • funeral planning (planowanie pogrzebu)

 

bydgoszcz firma pogrzebowa

 

firma pogrzebowa Bydgoszcz Śródmieście

 

FORDOŃSKI ZAKŁAD POGRZEBOWY
Marek Pawłowski

ul. Chwytowo 20
85-223 Bydgoszcz

tel. 52 52 22 373 oraz 600 03 25 25

&

Fordoński Zakład Pogrzebowy
Marek Pawłowski

ul. Wyzwolenia 5
85-790 Bydgoszcz

 

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Zakład pogrzebowy Marek Pawłowski - Fordoński - Bydgoszcz