Zakład Pogrzebowy Kalla

Zakład Pogrzebowy Kalla - Płońsk
Gold

Ulica: Płocka 47

Miasto: Płońsk, 09-100

Województwo: Mazowieckie

Zakład Pogrzebowy Kalla - Płońsk Płocka 47, Płońsk kalla24.pl Ocena:brak 730-691-550

 

zakład pogrzebowy płońsk

 

 

Zakład Pogrzebowy KALLA to firma rodzinna, która oferuje usługi pogrzebowe, mieszkańcom województwa mazowieckiego, pomagając w organizacji ceremonii pogrzebowych oraz towarzysząc w tych pierwszych chwilach po stracie Bliskiej Osoby. Właścicielem Zakładu Pogrzebowego KALLA jest znany w branży pan Łukasz Kozdryk.


kremacje Płońsk

 

Nasze biura znajdują się w różnych miejscowościach na Mazowszu: w Nowym Dworze Mazowieckim, w Modlinie Starym oraz w Płońsku przy ul. Płockiej 47. Nie ograniczamy jednak zasięgu naszego działania jedynie do tych miast, ale obejmujemy nim wszystkich, którzy potrzebują naszego wsparcia. Przez całą dobę czynny jest nasz telefon, gdzie pod numerem 730-691-550 dyżuruje pracownik, przyjmujący zlecenia na transport Zmarłych oraz na inne usługi pogrzebowe.

 

zakład pogrzebowy Kalla Płońsk

 

Dla pracowników Zakładu Pogrzebowego praca to - oprócz wypełniania obowiązków zawodowych - także realizacja ważnych dla całej firmy przekonań oraz wartości. Wyznajemy zasadę, że wszystkim zmarłym należy zapewnić godny pochówek, dlatego czynimy wszystko, aby wraz z rodziną czy innymi osobami odpowiedzialnymi - przygotować i przeprowadzić uroczystości pogrzebowe odznaczające się prawdziwym pięknem, szacunkiem i powagą w majestacie śmierci. Wielką wagę przykładamy także do najwyższej jakości obsługi Klienta. Dysponujemy specjalnymi rozwiazaniami dzieki czemu koszt pogrzebu w naszej firmie jest przystepny dla każdej rodziny.

Czynimy wszystko, aby mogli Państwo przekonać się, że warto nam zaufać i powierzyć naszej odpowiedzialności organizację ceremonii żałobnych. Nasze usługi pogrzebowe są oceniane bardzo wysoko, dlatego też proszeni jesteśmy o pomoc w organizacji pochówków nie tylko przez Klientów indywidualnych, ale i przez liczne instytucje państwowe oraz samorządowe.

 

dom pogrzebowy Płońsk

 

Zakład Pogrzebowy z Płońska ma doświadczenie w organizacji uroczystości pogrzebowych tradycyjnych z trumną, kremacyjnych, ceremonii żałobnych różnych wyznań oraz pogrzebów świeckich. Oddając przygotowanie pochówku Bliskiej Osoby otrzymujemy od Państwa kredyt zaufania - w zamian ofiarowując nasze zaangażowanie i rzetelność. Zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji - w każdej sprawie: z otwartością i życzliwością.

Zasiłek pogrzebowy wypłacamy na miejscu w biurze. Firma pogrzebowa z Płońska dokłada starań, aby wyręczyć naszych Klientów także we wszystkich kwestiach urzędowych, które głównie skoncentrowane są na otrzymaniu aktu zgonu, a także na złożeniu wniosku o zasiłek pogrzebowy (ZUS, KRUS), jak też na ustaleniach związanych z cmentarzem czy parafią.

 

zakład pogrzebowy

 

W trosce o jak najpiękniejszą oprawę pogrzebu oferujemy duży wybór akcesoriów pogrzebowych - a wśród nich trumien, urn, ubrań dla Zmarłych, krzyży,tabliczek czy modlitewników. Przygotowujemy też nekrologi i klepsydry. Zapewniamy także odpowiednią oprawę muzyczną.

Zakład Pogrzebowy w Płońsku dysponuje chłodnią, prosektorium oraz kaplicą. Zapewniamy zatem nie tylko usługi związane z profesjonalnym przygotowaniem ciała Zmarłego do pochówku, ale także wykonujemy usługi prosektoryjne. W naszej kaplicy natomiast mogą odbywać się nabożeństwa za Zmarłych, czuwania czy chwile refleksji przed pogrzebem.

 

kwiaty na pogrzeb Płońsk

 

Dom pogrzebowy prowadzi własną kwiaciarnię. Firma oferujeogromny wybór kwiatów, z których możemy skomponować rozmaite wieńce, wiązanki czy inne formy, odpowiednie do uroczystości żałobnych, w bardzo niskiej cenie. Asortyment kwiaciarni jest jednak tak bogaty, że mogą się w niej Państwo zaopatrzyć w piękne kwiaty właściwie na każdą okazję.

Nasz zakład pogrzebowy z Płońska świadczy także usługi transportu Zmarłych, realizowanego zarówno na terenie Polski, jak i poza jej granicami. Każde zlecenie na tę usługę rozpatrywane jest indywidualnie tak, aby zapewnić możliwie jak najbardziej optymalne warunki jego realizacji. Nie zapominamy także o osobach, które nie dysponują środkami komunikacji. W dniu pogrzebu wynajmujemy autokary lub busy, aby zapewnić uczestnikom ceremonii bezproblemowe przemieszczanie się. W razie konieczności - także w fazie załatwiania spraw urzędowych oraz logistycznych - możemy rodzinie Zmarłego udostępnić samochód wraz z naszym kierowcą, który jednocześnie służy radą i pomocą we wszelkich kwestiach formalnych.

 

zakład usług pogrzebowych

 

usługi pogrzebowe

 

Zakład Pogrzebowy KALLA Płońsk oferuje m.in. następujące usługi pogrzebowe:


 • organizacja i przeprowadzenie pogrzebów zwykłych i z kremacją
 • całodobowa eksportacja zmarłych do własnej chłodni
 • kompleksowe dopełnienie formalności urzędowych
 • transport Zmarłych w Polsce i na świecie
 • profesjonalne przygotowanie ciała Zmarłego do pogrzebu
 • usługi prosektoryjne - własne prosektorium
 • trumny, urny i inne akcesoria pogrzebowe
 • własna kaplica
 • klepsydry i nekrologi
 • krzyże i tabliczki
 • wieńce i wiązanki kwiatów z własnej kwiaciarni
 • oprawa fotograficzna i muzyczna pogrzebu

 

 

 

zakład pogrzebowy kalla płońsk

Zakład Pogrzebowy KALLA 

ul. Płocka 47

09-100 Płońsk

Całodobowy kontakt telefoniczny:

730-691-550 (24h) lub 604-213-538

 

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Zakład Pogrzebowy Kalla - Płońsk