Zakład Pogrzebowy Juka - Usługi Pogrzebowe Tczew

Zakład Pogrzebowy Juka - Usługi Pogrzebowe Tczew - Tczew
Silver

Ulica: Gdańska 52/1

Miasto: Tczew, 83-110

Województwo: Pomorskie

zakład pogrzebowy tczew

 

tczew pogrzeby

 

 

 

Zakład Pogrzebowy JUKA działa na pomorskim rynku pogrzebowym od 1993 roku. Jej siedziby znajdują się w miejscowości Tczew przy ulicy Gdańskiej 52/1, w Starogardzie Gdańskim, Skórczu oraz Pelplinie. Zakład Pogrzebowy w Tczewie realizuje usługi profesjonalnej i kompleksowej organizacji pogrzebów. Przeprowadzamy je zarówno w obrządku rzymskokatolickim, jak i w innych obrządkach. Na życzenie rodziny przygotowujemy także pogrzeby świeckie, którym przewodniczy Mistrz Ceremonii pogrzebowej.

Usługi pogrzebowe, które proponujemy, najczęściej odbywają się na terenie powiatu starogardzkiego, tczewskiego i pelplińskiego. Jesteśmy także w stanie dotrzeć w inne rejony Polski. Jesteśmy dumni z naszego bogatego dorobku i z tego, że udało nam się pomóc naszym bliższym i dalszym sąsiadom.

 

pogrzeby w tczewie

 

Mamy ponad ćwierć wieku doświadczenia w organizacji nie tylko pogrzebów tradycyjnych - w tym także kremacji - ale również przygotowujemy pogrzeby o tzw. trudnym schemacie logistycznym. Rozumiemy przez to takie uroczystości, podczas których żegnana jest więcej niż jedna osoba albo gdy Osoba Zmarła była powszechnie znana (tzw. pogrzeby VIP). Jesteśmy doskonale przygotowani do tego typu wyzwań, gdyż wielokrotnie mierzyliśmy się z nimi. Nasi pracownicy są pełni profesjonalizmu i wiedzy. Posiadamy też bardzo rozbudowane zaplecze sprzętowe oraz samochodowe.

Zakład Pogrzebowy JUKA z Tczewa posiada nowoczesne samochody. Każdy z nich wyposażony jest w niezbędne atesty. Dzięki temu możemy świadczyć usługi transportowe Zmarłych na obszarze Polski oraz za granicą. Wykonujemy przewozy zwłok na terenie całej Europy (zwłaszcza Zachodniej i Południowej), jak również Wielkiej Brytanii, Irlandii oraz Szkocji. Nasze działania charakteryzują się szybkością, wysoką jakością usług pogrzebowych oraz konkurencyjną ceną.

 

zakłady pogrzebowe w tczewie

 

Zakład pogrzebowy w Tczewie gotowy jest przez całą dobę do przyjmowania Państwa zgłoszeń pod numerem telefonu: 509 419 217. Wykonujemy eksportacje ciał i przewozimy je do własnej chłodni, gdzie zostają przygotowane do dnia pogrzebu (tanatokosmetyka, mycie, golenie i ubranie).

Zakład Pogrzebowy JUKA jest miejscem, w którym z pewnością Rodzina Zmarłego otrzyma wszelką niezbędną pomoc i wsparcie. Staramy się odciążyć Państwa we wszelkich formalnościach (ZUS, USC, strona kościelna, zarząd cmentarza) i bierzemy je na siebie. Mamy duży wybór trumien - w tym amerykańskich, dębowych, dziecięcych itd.), a także urn oraz akcesoriów grobowych (krzyże, tabliczki, skrzynki nagrobne itd.).

Mamy także wieloletnie doświadczenie w ekshumacjach na cmentarzach w całym kraju. Zachowane zostają w czasie tej operacji wszystkie przepisy oraz spełnione wymagane normy. Używamy też specjalistycznego sprzętu.

 

zakład usług pogrzebowych

 

zakłady pogrzebowe tczew

Usługi Pogrzebowe Tczew i okolice:

 • międzynarodowe i krajowe całodobowe przewozy Zmarłych
 • przechowywania ciała w chłodni lub komorze chłodnicznej i przygotowanie go do pogrzebu
 • balsamacja
 • pogrzeby wyznaniowe i bezwyznaniowe
 • pochówki ziemne, grobowcowe i urnowe
 • kremacja
 • ekshumacja
 • formalności urzędowe (ZUS, USC, kancelarie parafialne, cmentarze)

Zapewniamy również:

 • klepsydry i podziękowania (druk oraz rozklejenie w wybranych przez Klienta miejscach)
 • transport uczestników pogrzebu
 • oprawa muzyczna
 • florystyka funeralna
 • osoba prowadząca różaniec
 • fotografowanie i filmowanie uroczystości żałobnych

 

usługi pogrzebowe w tczewie

Zakład Pogrzebowy JUKA
Rafał Węsierski

ul. Gdańska 52/1
83-110 Tczew

tel.: 58 560 04 78
całodobowy tel. kom.: 509 419 217

Rekomendacje

 • cudzyslow Firma Super ! Nie ma się do czego przyczepić! Lepszej firmy w Tczewie nie ma! Pochowałem ojca z inną firmą 11 lat temu a żonę w styczniu 2021 z firmą Juka ! Jestem bardzo zadowolony ! Polecam !
  starstarstarstarstar
  Marek Grzybowski
  cudzyslow Nie jestem stałym bywalcem zakładów pogrzebowych nie wiem jak jest gdzie indziej ale juka urzekła mnie podejściem do klienta można porozmawiać jak z rodziną. Pomagają załatwić różne sprawy a przede wszystkim nie zdzierają. Pani Marzena ... czytaj więcej
  starstarstarstarstar
  Krzysztof
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Zakład Pogrzebowy Juka - Usługi Pogrzebowe Tczew - Tczew