LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

Zakład Pogrzebowy Juka - Usługi Pogrzebowe Starogard Gdański

Zakład Pogrzebowy Juka - Usługi Pogrzebowe Starogard Gdański - Starogard Gdański
Silver

Ulica: Kopicza 2

Miasto: Starogard Gdański, 83-200

Województwo: Pomorskie

zakład pogrzebowy starogard gdański

starogard pogrzeb

Zakład Pogrzebowy JUKA to firma, która istnieje nieprzerwanie od 1993 roku. Nasza siedziba znajduje się w miejscowości Starogard Gdański przy ul. Dr Kopicza 2, a filie - w Tczewie oraz Skórczu. Zakład Pogrzebowy JUKA to profesjonalna i kompleksowa organizacja pogrzebów, zarówno w obrządku rzymskokatolickim, jak i w obrządkach innych wyznań. Możemy również przygotować pogrzeb świecki, któremu przewodniczy Mistrz Ceremoniii pogrzebowej. Usługi pogrzebowe realizujemy głównie w powiatach starogardzkim i tczewskim, ale również na terenie całej Polski.

Mamy prawie 25 lat doświadczenia. Organizujemy pogrzeby tradycyjne oraz te poprzedzone procesem kremacji. Naszą specjalizacją są pogrzeby o trudnym schemacie logistycznym. Należą do nich uroczystości, gdy żegnana jest więcej niż jedna osoba albo gdy Osoba Zmarła była powszechnie znana (tzw. VIP). Wielokrotnie powierzano nam tego typu ceremonii i dzięki temu jesteśmy doskonale do nich przygotowani. Jest to możliwe dzięki profesjonalizmowi i wiedzy naszych pracowników. Posiadamy także odpowiednie zaplecze sprzętowe, a także samochodowe.

Zakład Pogrzebowy JUKA Starogard Gdański jest właścicielem nowoczesnych samochodów, wyposażonych w wymagane atesty. Taki tabor pozwala świadczyć usługi transportu Zmarłych na terenie całego kraju oraz zagranicy. Wykonujemy przewozy Zmarłych na obszarze całej Europy (zwłaszcza Zachodniej i Południowej). Zasięg nasz obejmuje także takie kraje, jak Wielka Brytania, Irlandia oraz Szkocja. W każdym przypadku nasze działanie jest szybkie i sprawne, przy zachowaniu wysokiej jakości usług w konkurencyjnej cenie.

usługi pogrzebowe starogard

Nasz dyżurny telefon 509 419 217 czynny jest całą dobę. Wykonamy z całym szacunkiem eksportację Zmarłego, przewożąc Go do własnej chłodni, gdzie potem jego ciało jest przygotowywane do dnia pogrzebu (tanatokosmetyka, mycie, golenie i ubranie).

Zakład Pogrzebowy JUKA Starogard Gdański stara się być miejscem, gdzie Rodzina Zmarłego może otrzymać wszelką niezbędną pomoc i konieczne wsparcie. Troszczymy się o dopełnienie wszelkich formalności urzędowych (ZUS, USC, strona kościelna, zarząd cmentarza). Proponujemy nasze doradztwo w wyborze trumien (mamy wiele modeli - w tym trumny amerykańskie, dębowe, dziecięce itd.) oraz urn, jak również różnorododnych akcesoriów nagrobnych (krzyże, tabliczki, skrzynki nagrobne itd.).

W razie konieczności i zgodnie z potrzebami wykonujemy również ekshumacje na cmentarzach w całym kraju. Drobiazgowo zachowujemy wszystkie przepisy i normy. Używamy specjalistycznego sprzętu.

Zakład Pogrzebowy JUKA Starogard Gdański specjalizuje się również w wykonywaniu profesjonalnych prac sprzątająco-dezynfekcyjnych w pomieszczeniach, w których - nieraz przez długi czas - znajdowało się ciało Zmarłego w stanie rozkładu. Używamy środków najnowszej generacji, które pozwalają nie tylko usunąć toksyny, ale również przykre zapachy.

usługi pogrzebowe

zakłady pogrzebowe

Usługi Pogrzebowe Starogard Gdański:

 • zagraniczne i krajowe całodobowe przewozy Zmarłych
 • przechowywanie ciała w chłodni lub komorze mrożącej i przygotowanie go do pogrzebu
 • tanatopraksja
 • pochówki w ceremoniałach wszystkich wyznań i bezwyznaniowe
 • pochówki ziemne, grobowcowe i urnowe
 • kremacja
 • ekshumacja
 • wypełnienie wszelkich formalności urzędowych (ZUS, USC, kancelarie parafialne, cmentarze)

Dodatkowo Dom Pogrzebowy Juka zapewnia:

 • klepsydry i podziękowania popogrzebowe (druk oraz rozklejenie w miejscach wybranych przez Klienta)
 • transport uczestników pogrzebu
 • oprawę muzyczną
 • kwiaty i wieńce
 • osobę prowadzącą różaniec
 • na życzenie Klientów fotografowanie i filmowanie uroczystości

starogard zakład

usługi pogrzebowe

dom pogrzebowy starogard

starogard pogrzeby

pogrzeb

rozwiń/zwiń

Rekomendacje

 • cudzyslow Polecam Zakład Pogrzebowy Juka W Starogardzie Gdańskim. Przyzwoite ceny i dobra obsługa.

  Ocena: brak

  Stanisław W.
  cudzyslow Najlepsza firma w wojewodztwie,przedewszystkim sumienna i odpowiedzialna.

  Ocena: brak

  Ktos kto wie
dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Zakład Pogrzebowy Juka - Usługi Pogrzebowe Starogard Gdański - Starogard Gdański
firma,zaklad-pogrzebowy-juka-uslugi-pogrzebowe-starogard-gdanski,622.html