Zakład pogrzebowy Oborniki Śląskie Jakubowski In Memento

Zakład pogrzebowy Oborniki Śląskie Jakubowski In Memento - Oborniki Śląskie
Gold

Ulica: Marii Skłodowskiej-Curie 30

Miasto: Oborniki Śląskie, 55-120

Województwo: Dolnośląskie

Zakład pogrzebowy Oborniki Śląskie Jakubowski In Memento - Oborniki Śląskie Marii Skłodowskiej-Curie 30, Oborniki Śląskie in-memento.pl Ocena:starstarstarstarstar 71 310-16-16   730-730-400

zakład pogrzebowy oborniki śląskie

 

Zakład Pogrzebowy IN MEMENTO Jakubowski jest firmą działającą w branży pogrzebowej od ponad 20 lat. Od samego początku za jej prężny rozwój odpowiedzialna jest Rodzina Państwa Jakubowskich. W ciągu wszystkich lat swojego istnienia zakłady pogrzebowe IN MEMENTO zyskało renomę i zaufanie mieszkańców nie tylko województwa dolnośląskiego, ale i innych regionów Polski. O dynamicznym rozwoju firmy może świadczyć też duża liczba oddziałów. W Obornikach Śląskich – przy ul. Marii Curie Skłodowskiej 30, oraz w Bukowicach, Oleśnicy, Prusicach, Trzebnicy. Zarządzamy też cmentarzem w Obornikach Śląskich.

W każdej chwili jesteśmy gotowi, aby Państwu pomóc. Całodobowy numer telefonu do zakładu pogrzebowego w Obornikach Śląskich to 730-730-400.

 

usługi pogrzebowe w trzebnicy

 

in memento oborniki Śląskie

 

Dbałość o całościowe piękno uroczystości pogrzebowych, które przejawia się także w detalach - to właśnie charakteryzuje Zakład Pogrzebowy Jakubowski. Dlatego Państwo mogą w naszych biurach zapoznać się z szerokim wachlarzem usług pogrzebowych oraz dużym asortymentem akcesoriów, które sprawiają, że ceremonia żałobna jest prawdziwie piękna i godna. Jeśli czegoś nie ma w naszej ofercie - jesteśmy otwarci, aby to wprowadzić. Najważniejszy bowiem dla nas jest Klient.

Firma pogrzebowa Jakubowski posiada także wysoko wyspecjalizowany tabor samochodowy, składający się z wielu karawanów oraz pojazdów należących do obsługi. Dzięki temu wśród usług pogrzebowych przez nas oferowanych ważne miejsce zajmuje krajowy transport Zmarłych. Sam przewóz zawsze poprzedzają niezbędne formalności, które dopełniamy samodzielnie. Dla uczestników pogrzebu troszczymy się o zapewnienie środka transportu, który pomaga w przemieszczaniu między miejscami celebry.

 

zakłady pogrzebowe trzebnica

 

W dopełnianiu formalności urzędowych pomagamy także w przypadku pogrzebów bez dodatkowego zlecenia na usługi transportu. Przygotowujemy wszystkie rodzaje pochówków: tradycyjny, kremacyjny, wyznaniowy oraz świecki - angażując się z dużym zaangażowaniem w ich organizację. Pomagamy w redagowaniu nekrologów i klepsydr, a także w organizacji styp.

IN MEMENTO Jakubowski w Obornikach Śląskich oferuje również profesjonalne usługi kamieniarskie: od projektu pomnika, przez jego wykonanie, aż po montaż. Zajmujemy się też liternictwem oraz odnawianiem nagrobków.

Potwierdzeniem zaufania, jakim darzony jest Zakład Pogrzebowy IN MEMENTO, jest powierzenie nam administracji cmentarza w Obornikach Śląskich. Odpowiedzialność za to zadanie jest dla nas dumą oraz wyzwaniem.

 

dom pogrzebowy w Obornikach śląskich

 

 

usługi pogrzebowe

 

Zakład Pogrzebowy IN MEMENTO JAKUBOWSKI w Obornikach Śląskich i okolicach - oferuje m.in. następujące usługi pogrzebowe :

 • pogrzeby wszystkich rodzajów
 • kremacja
 • formalności pogrzebowe
 • trumny, urny – duży wybór
 • akcesoria pogrzebowe
 • tanatokosmetyka
 • transport Zmarłych krajowy
 • kompozycje kwiatowe na pogrzeb
 • oprawa muzyczna
 • usługi kamieniarskie
 • pomoc w organizacji styp
 • ekshumacje
 • zarząd cmentarza w Obornikach Śląskich
 • prace cmentarne – w tym usługi minikoparką

 

 

pogrzeby

 

IN MEMENTO - JAKUBOWSKI

ul. M.C Skłodowskiej 30

55-120 OBORNIKI ŚLĄSKIE

71 312-36-79; 

730-730-400

IN MEMENTO - JAKUBOWSKI

ul. Prusicka (róg ul. Dąbrowskiej)

55-100 TRZEBNICA

71 312-36-79; 

730-730-400

IN MEMENTO - JAKUBOWSKI

ul. 3 maja 53

56-400 OLEŚNICA

71 314-95-24; 

730-730-600

IN MEMENTO - JAKUBOWSKI

ul. Rynek 29

55-110 PRUSICE

71 312-61-93; 

730-730-600

IN MEMENTO - JAKUBOWSKI

ul. Złotowska 13

56-321 BUKOWICE

71 383-37-16; 

730-730-400

Rekomendacje

 • cudzyslow Jakubowskich każdy w Obornikach Śląskich zna. To rodzina która prowadzi zakład pogrzebowy w Obornikach i okolicy odkąd pamiętam i można ich z czystym sumieniem polecić!
  starstarstarstarstar
  Paulina M.
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Zakład pogrzebowy Oborniki Śląskie Jakubowski In Memento - Oborniki Śląskie