Zakład Pogrzebowy HELIOS Józefów

Zakład Pogrzebowy HELIOS Józefów - Józefów
Gold

Ulica: Kopernika 8

Miasto: Józefów, 05-420

Województwo: Mazowieckie

Zakład Pogrzebowy HELIOS Józefów - Józefów Kopernika 8, Józefów helios.uslugipogrzebowe.com.pl Ocena:brak 697 443 650  22 789 30 20

 

 

 

Zakład Pogrzebowy HELIOS jest firmą z tradycjami rodzinnymi. Od samego początku jej właścicielami jest Rodzina Państwa Kondej. Nieprzerwanie od 50 lat świadczymy kompleksowe usługi pogrzebowe, adresowane głównie do mieszkańców województwa mazowieckiego. Te wszystkie lata pracy w branży pogrzebowej oznaczają nabyte bogate doświadczenie. Ono jest gwarancją, że każda uroczystość żałobna, przez nas przygotowywana, odznacza się wysoką jakością.

pogrzeby józefów

 

Posiadamy wiedzę, przekazywaną z pokolenia na pokolenie. W połączeniu z głęboką empatią jest naszą wizytówką. Dzięki temu Zakład Pogrzebowy HELIOS jest rozpoznawalną marką. Prawdziwość zdania, które określa naszą misję - "Jesteśmy, aby pomagać" - potwierdzane jest przez wielu dotychczasowych Klientów. W ten sam sposób działa nasz rodzinny Zakład Kamieniarski. Zarówno Zakład Pogrzebowy HELIOS, jak i Zakład Kamieniarski Rodziny Kondej mają swoją siedzibę w mieście Józefów przy ul. Kopernika 8.

Przedstawiciele czwartego już pokolenia pracującego w Zakładzie Pogrzebowego HELIOS Józefów to gwarancja nowego spojrzenia na świadczone usługi pogrzebowe. Korzystamy jednocześnie zawsze z najlepszych tradycji starszych pokoleń i - co za tym idzie - z rozwiązań, które już są uznawane za sprawdzone w branży funeralnej. Każdy, kto zleca nam organizację ceremonii żałobnych swoich Bliskich, może liczyć zawsze na indywidualne podejście, naszą autentyczną troskę oraz głęboki szacunek. Nasza troska dotyczy tak całości uroczystości pogrzebowych jak i jej detali. Dlatego zapewniamy duży wybór - oraz doradztwo w tym wyborze - w kwestii trumien, urn, a także różnych akcesoriów pogrzebowych i kwiatów. Wiązanki kwiatowe wykonujemy według naszej wiedzy oraz zgodnie z życzeniami Klienta.

 

usługi pogrzebowe józefów

 

Jesteśmy dyspozycyjni względem Państwa zgłoszeń przez całą dobę. Łączą nas silne więzy rodzinne, dlatego tym bardziej zdajemy sobie sprawę, jak trudne są chwile po śmierci Kochanej Osoby. Nasi pracownicy są zawsze gotowi, aby pomóc, przyjąć zlecenie czy podpowiedzieć kolejne kroki. Troszczymy się o dopełnienie wszelkich formalności urzędowych oraz o zapewnienie Państwu niezbędnego wsparcia, a także dajemy możliwość skorzystania z bezgotówkowego rozliczenia kosztów pogrzebu, kredytując je w ramach zasiłku ZUS i KRUS. To są konkretne działania, które mają za zadanie zdjąć z Państwa dodatkowy ciężar w tym bolesnym czasie. Jeśli pojawia się taka konieczność, oferujemy naszą pomoc - także prawną - w uzyskaniu odszkodowań oraz w rozwiązywaniu wszelkich innych kwestii, które mogą się pojawić w trakcie przygotowywania uroczystości żałobnych.

Może się tak zdarzyć, że zapragną Państwo, aby ciało Zmarłego pozostawało w domu aż do dnia pogrzebu. Także w tej sytuacji mogą na nas Państwo liczyć. Zakład Pogrzebowy HELIOS Józefów zapewnia katafalk, świece, kwiaty, odpowiednią oprawę muzyczną i specjalistyczny sprzęt funeralny (w tym także nakładki chłodnicze). Naprawdę wiemy, co przeżywa się w takich momentach, dlatego uczynimy wszystko, aby pożegnanie ze Zmarłym w domu było nie tylko ostatnim - ale przede wszystkim najpiękniejszym- pożegnaniem.

Zakład Pogrzebowy HELIOS dysponuje również specjalistycznymi karawanami, samochodami do przewozu kwiatów oraz autokarami. Dzięki temu zapewniamy także Państwu kompleksowe usługi transportu Zmarłych. Świadczymy je na niewielkie odległości (głównie poprzez eksportacje ciała), na terenie Polski - a także zapewniamy transport Zmarłych poza granicami kraju. Jeśli trzeba - organizujemy transport gości żałobnych, jak również pomagamy zorganizować stypę.

 

józefów

dom pogrzebowy józefów

 

Usługi Pogrzebowe HELIOS Józefów to m.in.:

  • przygotowanie ceremonii żałobnych wszystkich rodzajów
  • eksportacje Zmarłych
  • transport Zmarłych w Polsce i za granicą
  • kompozycje florystyczne
  • oprawa muzyczna
  • formalności urzędowe
  • pomoc prawna
  • trumny i urny

 

Jak uznają Państwo, że przyszła pora, aby na grobie Państwa Bliskich stanął pomnik - zapraszamy do skorzystania z usług Zakładu Kamieniarskiego Rodziny Kondejów. Choć specyfika pracy tej firmy jest trochę inna - jednak misja i zaangażowanie w pracę jest zawsze to samo. Także tutaj wiedza i umiejętności pracy z każdym rodzajem kamienia (czy jest to granit czy marmur) jest owocem współpracy pokoleń. Dzięki temu można powiedzieć, że w naszą pracę wkładamy całe serce - a każdy z nagrobków przez nas wykonany świadczy o tym przez chociażby dbałość o szczegóły. Aby przekonać się o tym osobiście, zapraszamy do wizyty w naszym zakładzie. Zapoznają się wtedy najlepiej Państwo z materiałami, z których korzystamy, oraz ze wzorami, jakie oferujemy. Jednocześnie chcemy zapewnić, że postaramy się wykonać pomnik nagrobny według Państwa życzeń.

 

zakład pogrzebowy

Zakład Pogrzebowy HELIOS

i

Zakład Kamieniarski Rodziny Kondejów

 

ul. Kopernika 8

05-420 Józefów

tel. (22) 789-30-20

kom. 697-443-650

 

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Zakład Pogrzebowy HELIOS Józefów - Józefów