Zakład Pogrzebowy Hades Złocieniec i okolice

Zakład Pogrzebowy Hades Złocieniec i okolice - Złocieniec
Silver

Ulica: Bolesława Prusa 1

Miasto: Złocieniec, 78-520

Województwo: Zachodniopomorskie

Zakład Pogrzebowy Hades Złocieniec i okolice - Złocieniec Bolesława Prusa 1, Złocieniec www.pogrzebyhades.pl Ocena:brak 94 367 00 69   780 800 708

 

zakład pogrzebowy Złocieniec

 

Usługi Pogrzebowe HADES Stefan Korczyk to jedna z najbardziej znanych i cenionych firm z branży pogrzebowej w województwie zachodniopomorskim. Zakład pogrzebowy HADES został założony przez Pana Stefana Korczyka już w 1985 roku i od pierwszej chwili swojego istnienia pomaga okolicznym mieszkańcom i świadczy usługi pogrzebowe.

 

 

hades Korczyk Złocieniec

 

W roku 2020 otworzyliśmy Dom Pogrzebowy, który mieści się on w Złocieńcu przy ul. Bolesława Prusa 1 - przy cmentarzu komunalnym. Posiadamy tam nie tylko pomieszczenia biurowe i własną chłodnię z zapleczem, a także ekspozycje trumien i urn. Rodziny mają też możliwość pożegnania Bliskich w eleganckiej kaplicy. Nowe biuro to nowe możliwości i szanse, a dla mieszkańców Złocieńca okazja do skorzystania z profesjonalnych i sprawdzonych usług organizacji pogrzebów z trumną, jak i kremacyjnych z urną.

 

usługi pogrzebowe złocieniec

 

W naszej pracy nie ograniczamy się do pomocy mieszkańcom jedynie tych miejscowości, gdzie mamy biura. Organizujemy pogrzeby równie często na cmentarzach w Czaplinku, Chociwlu, Ińsku, Łobzie, Wierchowie, Ostrowcu, Świerczynie, Żabinku, Marianowie, Starej Dąbrowie, Węgorzynie czy Kaliszu Pomorskim.

Zakład Pogrzebowy HADES to gwarancja sprawnego przygotowania godnych i eleganckich uroczystości żałobnych wyznaniowych i świeckich. Wiemy, że zawsze możemy liczyć na nasz personel w każdym z naszych biur - tak w Złocieńcu, jak i w Drawsku Pomorskim - który dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobytemu w naszej firmie, nie tylko umie przygotować i przeprowadzić ceremonie żałobne, ale także zawsze jest gotowy, aby wesprzeć Państwa życzliwym słowem. Nasza obecność w tych trudnych chwilach po śmierci Bliskiej Państwu Osoby jest nie tylko zawodowym obowiązkiem, ale i potrzebą serca.

 

usługi pogrzebowe czaplinek

 

Pomagamy w formalnościach pogrzebowych, które niejednokrotnie stanowią zbyt duże obciążenie dla pogrążonej w żałobie Rodziny. Możemy dopełnić ich sami, jak również możemy Państwu towarzyszyć w tych różnorodnych biurokratycznych kwestiach - służąc naszą wiedzą. Także ze swojej strony staramy się minimalizować formalności, oferując kredytowanie pogrzebów z zasiłków pogrzebowych (ZUS, KRUS, MSWiA) oraz bezgotówkowe rozliczanie kosztów pochówku.

Czynimy wszystko, aby każdy pogrzeb był niepowtarzalny - także poprzez spersonalizowany dobór oprawy muzycznej, trumny czy urny, kwiatów a także innych akcesoriów pogrzebowych. W czasie ceremonii żałobnej używamy windy pogrzebowej i namiotu pogrzebowego.

Wśród usług pogrzebowych, które oferuje Zakład Pogrzebowy HADES w Złocieńcu i Drawsku Pomorskim, jest także transport Zmarłych, realizowany na terenie Polski oraz za granicą. Całodobowo wykonujemy eksportacje, przewożąc ciała Zmarłych do naszej własnej chłodni. Przykładamy dużą wagę do taboru samochodowego - w naszej firmie ostatniej drodze powierzonych nam Osób towarzyszą luksusowe karawany marki Mercedes, zabudowane przez włoską firmę Pilato.

Staramy się być do Państwa dyspozycji we wszystkim, co jest związane z troską o Zmarłych. W tym celu w naszej ofercie znalazły się kompleksowe usługi opieki nad grobami oraz usługi kamieniarskie - obejmujące projekt nagrobka, jego realizację oraz montaż.

 

pogrzeby w złocieńcu

 

usługi pogrzebowe

 

Usługi Pogrzebowe HADES Stefan Korczyk to całodobowa pomoc mieszkańcom miejscowości Złocieniec, Czaplinek, Drawsko Pomorskie i okolic:

 • profesjonalne kompleksowe uroczystości pogrzebowe - wszystkie rodzaje
 • eksportacje Zmarłych - całodobowo
 • kremacje
 • własna chłodnia
 • transport Zmarłych w Polsce i za granicą
 • formalności urzędowe
 • kredytowanie pogrzebów, rozliczanie bezgotówkowe i inne ułatwienia
 • trumny i urny oraz inne akcesoria pogrzebowe
 • oprawa muzyczna
 • Mistrz Ceremonii Pogrzebowych
 • klepsydry i nekrologi
 • kwiaty na pogrzeb
 • pomoc w organizacji stypy
 • pomniki nagrobne (od projektu do montażu) oraz inne prace kamieniarskie
 • opieka nad grobami

 

złocieniec usługi pogrzebowe

 

zakład pogrzebowy cmentarz komunalny Złocieniec

 

Usługi Pogrzebowe HADES Stefan Korczyk
ul. Bolesława Prusa 1
78-520 Złocieniec
Tel - fax: 94 367 00 69
Tel. kom.: 780 800 708
mail: biuro@pogrzebyhades.pl

oraz

Usługi Pogrzebowe HADES Stefan Korczyk
ul. Piłsudskiego 7G
78-500 Drawsko Pomorskie
Tel - fax: 94 36 358 95
Tel. kom.: 602 47 92 96 oraz 534 464 800

mail: biuro@pogrzebyhades.pl

Strona internetowa: https://www.pogrzebyhades.pl/

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Zakład Pogrzebowy Hades Złocieniec i okolice - Złocieniec