Zakład pogrzebowy Hades Ewa Pszczółkowska

Zakład pogrzebowy Hades Ewa Pszczółkowska - Olsztyn
Gold

Ulica: Wyzwolenia 31

Miasto: Olsztyn, 10-106

Województwo: Warmińsko-Mazurskie

Zakład pogrzebowy Hades Ewa Pszczółkowska - Olsztyn Wyzwolenia 31, Olsztyn zakladpogrzebowyhades.pl Ocena:brak 601-523-500

 

zakład pogrzebowy olsztyn

 

 

Zakład Pogrzebowy HADES w Olszynie to rodzinna firma z wieloletnimi tradycjami oraz bogatym doświadczeniem w branży funeralnej, istniejąca od 1989 roku. Założycielką firmy jest Pani Ewa Pszczółkowska, natomiast obecnie za rozwój i działanie Zakładu Pogrzebowego Hades odpowiedzialny jest przedstawiciel kolejnego już pokolenia - syn Emil.

 

zakład pogrzebowy Hades Pszczółkowscy

 

Naszą specjalizacją jest zapewnienie usług pogrzebowych w Olsztynie i całym województwie warmińsko-mazurskim, a nawet poza jego granicami. Nasze biura zlokalizowane są w Olsztynie: jedno w dzielnicy Śródmieście przy ul. Wyzwolenia 31, natomiast drugie w dzielnicy Zatorze przy ul. Małeckiego 4-6.

Czynimy wszystko, aby usługi przez nas świadczone były najwyższej jakości. Jest to możliwe dzięki szerokiej wiedzy na wszelkie tematy związane z organizacją pogrzebu oraz naszemu ponad 30-letniemu doświadczeniu. Znamy specyfikę branży funeralnej, dlatego mogą być Państwo pewni, że każdą uroczystość żałobną przygotowujemy tak, jakby była najważniejszym zadaniem, jakie mamy wykonać.

 

zakłady pogrzebowe w olsztynie

 

Zakład Pogrzebowy HADES to perfekcyjna organizacja każdego etapu pogrzebu: tradycyjnego i kremacyjnego, religijnego i bezwyznaniowego. Mieliśmy zaszczyt organizować pogrzeby osób znanych i cenionych, jak również pochówki z ceremoniałem wojskowym. Uroczystości pogrzebowe przez nas przygotowywane są zawsze piękne - a blasku dodaje im odpowiednia oprawa muzyczna, którą zapewniamy. Możemy również zapewnić oprawę fotograficzną, która pozwala zachować pamięć o ceremonii dla przyszłych pokoleń.

Podejmując każde zadanie przygotowania i realizacji pogrzebu zajmujemy się wszystkim po to, aby Państwo nie musieli martwić się niczym - wiemy bowiem, że chwile ostatniego pożegnania ze Zmarłym są same w sobie wystarczająco bolesne i wiążą się z ogromnym stresem. Czynimy wszystko, aby z naszej strony wesprzeć Państwa we wszystkim, a jest to możliwe dzięki zaangażowaniu oraz empatii naszych pracowników.

Z empatią dbamy o przygotowanie ciała Zmarłego do pogrzebu m.in. przez zabiegi kosmetyki pośmiernej. Troszczymy się też o właściwą informację o pogrzebie, poprzez tworzenie nekrologów i klepsydr, wraz z ich sprawną dystrybucją i umieszczeniem w odpowiednich miejscach.

 

usługi pogrzebowe w olsztynie

 

W chwilach żałoby i smutki staramy się nie tylko służyć Państwu fachowym doradztwem w każdym wymiarze przygotowania ceremonii, ale także być blisko ze wsparciem, współczuciem oraz pomocą. Wyraża się ono chociażby w fakcie, że Zakład Pogrzebowy w Olsztynie zajmie się w Państwa imieniu niezbędnymi formalnościami. W celu ułatwienia pokrycia kosztów pogrzebu kredytujemy pogrzeby w ramach zasiłku ZUS oraz KRUS czy też innych zasiłków resortowych.

Nasze usługi pogrzebowe obejmują także pomoc w doborze wszelkich akcesoriów pogrzebowych: trumien, urn i krzyży, obudowy nagrobków oraz kwiatów. Możemy je dla Państwa skomponować w wieńce i wiązanki żałobne, a także we wszystkie inne formy, jakich Państwo będą oczekiwać.

Zakład Pogrzebowy HADES zapewnia także usługi transportu Zmarłych. Wykonujemy całodobowe eksportacje, a także dokonujemy przewozu ciał i prochów w Polsce oraz poza jej granicami. Jesteśmy gotowi do realizacji tego typu zleceń również przez całą dobę. W dniu uroczystości możemy zadbać również o autokarowy transport uczestników ceremonii.

Jeśli jest taka potrzeba - nasza firma jest w stanie zapewnić Państwu także inne usługi. Są wśród nich usługi kamieniarskie, usługi cmentarne oraz ekshumacyjne - na terenie całej Polski.

 

firma pogrzebowa Olsztyn śródmieście i zatorze

 

 

usługi pogrzebowe

 

 

Zakład Pogrzebowy HADES z Olsztyna to całodobowe przewozy, wsparcie i następujące usługi:

 

 • kompleksowa organizacja pogrzebów różnych rodzajów (w tym pogrzebów typu VIP czy wojskowych)
 • kremacje
 • przewóz zmarłych w kraju i za granicą (wraz z formalnościami)
 • zapewnienie transportu autokarowego dla uczestników pogrzebu
 • dopełnienie formalności pogrzebowych w urzędach
 • kredytowanie kosztów pogrzebu w ramach zasiłku ZUS (ZUS, KRUS i inne)
 • trumny i urny
 • akcesoria żałobne
 • odzież żałobna
 • florystyka funeralna
 • usługi cmentarne
 • usługi kamieniarskie
 • ekshumacje

 

usługi pogrzebowe Olsztyn

 

 

dom pogrzebowy Olsztyn

 

Zakład Pogrzebowy HADES - Śródmieście

ul. Wyzwolenia 31


10-106 Olsztyn

&

Zakład Pogrzebowy HADES - Zatorze

ul. Małeckiego 4-6
10-900 Olsztyn

Telefon całodobowy: 601-523-500

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Zakład pogrzebowy Hades Ewa Pszczółkowska - Olsztyn