LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

Zakład Pogrzebowy Gabriel

Zakład Pogrzebowy Gabriel - Kraków
Gold

Ulica: Wrocławska 8

Miasto: Kraków, 30-006

Województwo: Małopolskie

Zakład Pogrzebowy Gabriel - Kraków Wrocławska 8, Kraków www.gabriel24.pl Ocena:starstarstarstarstar 696 038 038

zakład pogrzebowy kraków

Adres naszego drugiego biura w Krakowie - Grzegórzecka 13

Śmierć bliskich osób zawsze przepełnia nas smutkiem i nieopisanym bólem. Są to chwile, w których szukamy zrozumienia i potrzebujemy wsparcia oraz pomocnej dłoni. W sposób szczególny szukamy takiego wsparcia odwiedzając zakład pogrzebowy. Wiemy o tym i dlatego jesteśmy dla Państwa, by w tych ciężkich chwilach służyć pomocą i pożegnać Bliskich godnie oraz z należnym im szacunkiem. Czynimy wszystko, aby to ostatnie pożegnanie było naprawdę piękne - dlatego dbamy o wszystkie detale: zarówno w przebiegu uroczystości, jak i w kwestii akcesoriów pogrzebowych.

Znajdą Państwo u nas oparcie i pomoc w rozwiązywaniu wszelkich problemów związanych z pogrzebem. Dostosowujemy się do możliwości finansowych każdego Klienta. Usługi pogrzebowe świadczymy biorąc pod uwagę zapewnienie godnej ceremonii pogrzebowej niezależnie od wydanej kwoty.

usługi pogrzebowe kraków

Przystępne ceny oraz kredytowanie usług przez ZUS stwarzają dogodne warunki dla rodzin osób zmarłych zlecających organizację pogrzebu w tak trudnych dla nich chwilach. Na życzenie i z upoważnienia rodziny Osoby Zmarłej możemy przejąć na siebie wszelkie formalności związane z pogrzebem.

Wszystkim bliskim Osób Zmarłych w każdej chwili jesteśmy gotowi służyć pomocą i radą. Odpowiemy na wszystkie pytania i rozjaśnimy wszelkie wątpliwości. Centrum Usług Pogrzebowych GABRIEL to profesjonaliści, którzy zawsze są gotowi uczynić wszystko, aby uroczystość pogrzebowa Państwa bliskich była jak najpiękniejsza.

Dysponujemy wykwalifikowanym zespołem pracowników z długoletnim doświadczeniem w prowadzeniu tak delikatnych usług, jakimi są usługi pogrzebowe. Gwarantujemy Państwu sprawną obsługę i maksymalne zaangażowanie, dzięki któremu uroczystości pogrzebowe są zawsze dokładnie takie, jakich Państwo pragną i jakich pewnie pragnąłby sam Zmarły.

Zakład Pogrzebowy GABRIEL z Krakowa posiada kilka eleganckich karawanów pogrzebowych marki Mercedes. Służą nam one w czasie realizacji transportu Zmarłych, jak również podczas uroczystości pogrzebowych - kondukty.

usługi pogrzebowe

pogrzeby kraków

Usługi Pogrzebowe firmy GABRIEL z Krakowa to m.in:

- kompleksowa obsługa uroczystości pogrzebowych religijnych i świeckich,
- przewozy ciał Zmarłych w kraju i zagranicą,
- usługi kremacyjne (spopielenie ciała Zmarłego),
- szeroki asortyment trumien, urn, i innych akcesoriów pogrzebowych,
- sprzedaż wieńców i wiązanek pogrzebowych,
- pomagamy w organizacji styp,
- opieka nad Państwa rodziną,
- pomożemy we wszystkich kwestiach, o które Państwo poproszą.


Stale poszerzamy zakres świadczonych usług i uczymy się, słuchając dobrych rad i cennych wskazówek życzliwych nam ludzi - co sprawia, że można nam zaufać i w spokoju przeżywać żałobę.

zakłady pogrzebowe

zakład pogrzebowy

 

Centrum Usług Pogrzebowych GABRIEL

ul. Wrocławska 8 ( dzielnica Krowodrza )

Kraków

tel. całodobowy: + 48 696 038 038


Rekomendacje

  • cudzyslow Dziękujemy pełen profesjonalizm, szczere wsparcie i współczucie.
    starstarstarstarstar
    Anna.U.
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Zakład Pogrzebowy Gabriel - Kraków