Zakład pogrzebowy Eden

Zakład pogrzebowy Eden - Wińsko
Silver

Ulica: Plac Wolności 19

Miasto: Wińsko, 56-160

Województwo: Dolnośląskie

Zakład pogrzebowy Eden - Wińsko Plac Wolności 19, Wińsko eden-fojt.uslugipogrzebowe.com.pl Ocena:brak 665 934 453

 

zakład pogrzebowy w wińsku

 

 

Zakład Pogrzebowy EDEN jest profesjonalną firmą z branży pogrzebowej, działającą w województwie dolnośląskim, która służy Państwu pomocą w trudnych chwilach po stracie Osoby Bliskiej. Za działanie i rozwój odpowiada Pan Dawid Fojt. Od lat zakład pogrzebowy Eden wspiera Rodziny i służy im fachowym doradztwem zarówno w kwestiach formalnych, jak i organizacyjnych, dotyczących ceremonii pogrzebowej. Firma jest dostępna pod całodobowym numerem telefonu: 665 934 453.

 

 

 

zakład pogrzebowy wińsko

 

Zakład Pogrzebowy EDEN posiada dwa biura w województwie dolnośląskim. Jedno znajduje się w Wińsku przy Placu Wolności 19, nieopodal siedziby Urzędu Gminy. Drugie zaś biuro firmy Eden mieści się w Ścinawie przy ul. Szkolnej 2. W każdym z biur znajdą Państwo niezbędną pomoc i wsparcie, tak potrzebne w trudnych chwilach po stracie Bliskiej Osoby. Doświadczenie pracowników Zakładu Pogrzebowego EDEN i drobiazgowa troska właściciela o najwyższą jakość obsługi Klienta jest gwarantem przygotowania prawdziwie pięknego pogrzebu.

 

wińsko

 

Zakład Pogrzebowy EDEN posiada duży wybór trumien oraz urn, z którymi można zapoznać się w naszych biurach - tak w Wińsku, jak i w Ścinawie. Proponujemy je Państwu w różnorodnych wzorach i barwach. Mamy także w naszej ofercie inne akcesoria funeralne. W naszym biurze mogą Państwo zamówić także wieńce, wiązanki i kompozycje kwiatowe, odpowiednie do oprawy pogrzebu, z dostawą na miejsce ceremonii.

Wieloletnie doświadczenie naszego zakładu pogrzebowego oraz wiele zrealizowanych pogrzebów to nasze atuty. Posiadamy również odpowiednią infrastrukturę: własną kaplicę oraz chłodnię.

Usługi pogrzebowe, oferowane Państwu przez firmę EDEN, są kompleksowe i obejmują zarówno kwestie formalne, organizacyjne i logistyczne, ale również pełną kosmetykę Zmarłego oraz inne czynności, związane z godnym przygotowaniem do pochówku. Nasz zakład pogrzebowy wykonuje również wszelkie prace cmentarne w Wińsku, Ścinawie i okolicach.

W celu ułatwienia Rodzinom przeżycia tego trudnego czasu oferujemy możliwość bezgotówkowego rozliczenia kosztów pogrzebu w ramach funduszy z zasiłków pogrzebowych.

Zakład EDEN odpowiada za kompleksową organizację oprawy pogrzebu. Właściciel firmy - Pan Dawid Fojt - jest Mistrzem Ceremonii Pogrzebowej, który przygotowuje przebieg uroczystości i dba o jej godny przebieg oraz podniosłą atmosferę. Troszczymy się też o oprawę muzyczną.

 

pogrzeby wińsko

 

EDEN może także udzielić Państwu kompleksowego wsparcia w przygotowaniu i przeprowadzeniu ekshumacji na cmentarzu w Wińsku, Ścinawie oraz w okolicznych miejscowościach. Troszczymy się o dopełnienie spraw formalnych oraz o wykonanie prac technicznych, zawsze z należytą dbałością o normy prawne i sanitarne. Oferujemy usługi kompleksowe i mobilne, w tym przewozy Zmarłych z innych miejsc w Polsce i spoza granic kraju.

EDEN świadczy również usługi opieki nad grobem. Jest ona adresowana głównie do tych osób, które nie mają możliwości często odwiedzać miejsc pochówku swoich Bliskich. Usługa ta to gwarancja całorocznej troski o grób, a także utrzymania go w należytej czystości i porządku. Nasz zakład pogrzebowy dysponuje potrzebnym wyposażeniem do tego typu prac. To pozwoli zachować nagrobek Państwa Bliskich w jak najlepszym stanie tak, by nie musieli się Państwo martwić o jego stan, niezależnie od pory roku.

Jesteśmy też właścicielem zakładu kamieniarskiego, co pozwala nam świadczyć kompleksowe usługi kamieniarskie (sprzedaż, przygotowanie i montaż nagrobków oraz grobowców).

 

usługi pogrzebowe w wińsku

 

 

zakład pogrzebowy wińsko

 

 

Zakład Pogrzebowy EDEN Wińsko, Ścinawa i okolice to m.in. następujące usługi:

 

 • całodobowe eksportacje Zmarłych z domów i szpitali
 • kompleksowa organizacja oraz obsługa ceremonii
 • Mistrz Ceremonii Żałobnych - Pan Dawid Fojt
 • kremacja
 • chłodnia
 • kaplica
 • muzyka na pogrzebie - gratis
 • trumny, urny, krzyże, tabliczki - szeroki wybór i okazyjne ceny
 • transport Zmarłych
 • ekshumacja
 • wieńce i wiązanki pogrzebowe z dowozem na miejsce uroczystości
 • usługi kamieniarskie
 • opieka nad grobami

 

 

usługi pogrzebowe ścinawa

 

 

Zakład Pogrzebowy EDEN
Plac Wolności 19
56-160 Wińsko
tel. 665 934 453

oraz

Zakład Pogrzebowy EDEN
ul. Szkolna 2
59-330 Ścinawa
tel. 665 934 453

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Zakład pogrzebowy Eden - Wińsko