LogowanieLOGOWANIELogowanieRejestracjaREJESTRACJA

Zakład Pogrzebowy CYPRYS Rzeszów

Zakład Pogrzebowy CYPRYS Rzeszów - Rzeszów
Gold

Ulica: Szpitalna 12

Miasto: Rzeszów, 35-065

Województwo: Podkarpackie

Zakład Pogrzebowy CYPRYS Rzeszów - Rzeszów Szpitalna 12, Rzeszów cyprys.uslugipogrzebowe.com.pl Ocena:brak 530 470 073   792 414 854

usługi pogrzebowe rzeszów

pogrzeb w rzeszowie

Zakład Pogrzebowy CYPRYS to firma, której zadaniem jest zapewnienie usług pogrzebowych profesjonalnych, zawsze świadczonych z zachowaniem dyskrecji oraz punktualności. Towarzyszymy pogrążonym w żałobie Rodzinom Osób Zmarłych, służąc im nie tylko naszymi kompetencjami, wiedzą, ale i radą oraz pomocą na każdym etapie organizacji pogrzebu. Biuro Zakładu Pogrzebowego CYPRYS znajduje się w Rzeszowie przy ul. Szpitalnej 12.

CYPRYS przygotowuje uroczystości żałobne dla przedstawicieli różnych wyznań, a także dla osób nie wyznających żadnego światopoglądu religijnego. Świadczymy usługi pogrzebowe przez całą dobę pod numerami telefonu 530 470 073 i 792 414 854.

Strata Bliskiej Osoby zawsze jest trudnym doświadczeniem. Wszelkie usługi pogrzebowe, jeśli nie są świadczone z delikatnością oraz powagą, mogą pogorszyć stan emocjonalny Rodziny, wkraczającej w czas żałoby. Dlatego nie tylko staramy się pomóc w dopełnieniu formalności pogrzebowych, ale i zwracamy szczególną uwagę, by na każdym etapie organizacji uroczystości żałobnych mogli Państwo być pewni naszego wsparcia.

Przygotowanie ceremonii pogrzebowych to operacja kompleksowa, w której ważny jest też ograniczony czas. Dlatego tak ważne jest powierzenie tego odpowiedzialnego zadania zakładowi pogrzebowemu posiadającemu odpowiednie kompetencje i doświadczenie. Zakład Pogrzebowy CYPRYS z Rzeszowa - pozwala uniknąć nieprzewidzianych wydarzeń w dniu tak ważnym, jak dzień pogrzebu.

Oferujemy wszystko to, co niezbędne do przeprowadzenia uroczystości żałobnych - w tym duży wybór akcesoriów pogrzebowych, oprawę muzyczną oraz florystyczną. Do każdej Rodziny podchodzimy indywidualnie i zawsze otwarcie informujemy o całościowym koszcie pogrzebu.

zakład usług pogrzebowych rzeszów

zakład pogrzebowy

Zakład Pogrzebowy CYPRYS Rzeszów świadczy m.in. następujące usługi pogrzebowe:

  • uroczystości żałobne (różne rodzaje)
  • kremacja
  • bezgotówkowe rozliczenie kosztów pogrzebu z zasiłku ZUS/KRUS
  • pomoc w dopełnieniu formalności urzędowych
  • krajowy i międzynarodowy transport Zmarłych
  • kosmetyka pośmiertna
  • duży wybór akcesoriów żałobnych
  • kompozycje kwiatowe

rzeszów pogrzeby

zakład pogrzebowy rzeszów

Zakład Pogrzebowy CYPRYS

ul. Szpitalna 12

35-055 RZESZÓW

tel. 530 470 073 lub 792 414 854

rozwiń/zwiń

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Zakład Pogrzebowy CYPRYS Rzeszów - Rzeszów