Zakład pogrzebowy Chudoba Zamość

Zakład pogrzebowy Chudoba Zamość - Zamość
Gold

Ulica: Gen. M.Bołtucia 28

Miasto: Zamość, 22-400

Województwo: Lubelskie

Zakład pogrzebowy Chudoba Zamość - Zamość Gen. M.Bołtucia 28, Zamość www.chudoba.pl Ocena:starstarstarstarstar 502 152 500

zakład pogrzebowy zamość

 

 

CHUDOBA Centrum Pogrzebowe Zamość świadczy bardzo szerokie i uzupełniające się usługi pogrzebowe oraz kamieniarskie na terenie Zamościa i okolic. W naszej pracy kierujemy się troską o wszystkich tych, którzy muszą mierzyć się z ostatnim pożegnaniem Bliskiego. Wiemy, jak trudnym doświadczeniem jest utrata ukochanej osoby, dlatego nasz personel robi wszystko, aby mieszkańcy Zamościa mogli godnie pożegnać swoich Bliskich. Chcemy być dostępni dla każdego, kto może potrzebować naszej pomocy, dlatego nasze biuro znajduje się w ścisłym centrum Zamościa – nieopodal Starego Miasta – przy ul. Gen. M. Bołtucia 28.

 

centrum pogrzebowe

 

 

zakład pogrzebowy

 

Realizujemy usługi pogrzebowe, obejmujące wszystkie etapy: od przewozu ciała, po zorganizowanie godnego pochówku. W naszej pracy wykazujemy się ogromnym zaangażowaniem, a nasze piętnastoletnie doświadczenie sprawia, że każdy pogrzeb jest zorganizowany zgodnie z oczekiwaniami najbliższej rodziny. Wszyscy pracownicy Zakładu Pogrzebowego CHUDOBA zawsze wsłuchują się w potrzeby ludzi, którzy zwracają się o pomoc do naszej firmy. Odpowiadamy na wszelkie nurtujące ich pytania, a co najważniejsze - jesteśmy w tym czasie razem z Państwem i wspólnie pomagamy przejść przez ten trudny czas.

 

zakłady pogrzebowe zamość

 

Naszym celem jest pomoc w ostatnim pożegnaniu z Bliską Osobą. Dlatego do każdego, nawet najmniejszego, detalu w organizacji pogrzebu firma pogrzebowa w Zamościu przykłada ogromną uwagę. Dbamy o oprawę muzyczną oraz zapewniamy wieńce wykonane z zawsze świeżych i pięknych kwiatów.

Organizujemy pogrzeby tradycyjne lub urnowe. Czynimy wszystko, aby zarówno pogrzeby wyznaniowe, jak i świeckie były przygotowane perfekcyjnie. Niezależnie od wyznawanej przez Zmarłego religii czy światopoglądu, każdy pogrzeb odbywa się zgodnie z obrzędami i tradycją danego wyznania albo według ceremoniału przewidzianego dla uroczystości bezwyznaniowych. Nasz Zakład Pogrzebowy CHUDOBA oferuje bowiem mieszkańcom Zamościa również pogrzeby świeckie, w których osobą odpowiedzialną za przeprowadzenie ostatniego pożegnania jest doświadczony i kompetentny Mistrz Ceremonii.

 

centrum pogrzebowe zamość

 

Wiemy, że zorganizowanie godnego pogrzebu wymaga wiele doświadczenia oraz znajomości prawa. Dlatego nasi pracownicy przejmują na siebie wszelkie formalności oraz kwestie organizacyjne. Pomagamy w formalnościach cmentarnych oraz kościelnych, a ponadto udzielamy pomocy w uzyskaniu zasiłku pogrzebowego. Dzięki czemu nie muszą Państwo przejmować się wieloma kwestiami urzędowymi, przeżywając czas żałoby w spokoju i bez rozproszeń.

 

usługi pogrzebowe

 

Zakład Pogrzebowy w Zamościu to także kompleksowa organizacja transportu zwłok - również międzynarodowego. Wykonujemy go specjalistycznymi samochodami, przystosowanymi do tego typu zleceń. W naszym Zakładzie Pogrzebowym CHUDOBA w Zamościu dysponujemy najnowocześniejszymi karawanami, w tym również karawanami klasy VIP marki Mercedes Benz, które wykorzystywane są do obsługi uroczystości pogrzebowych. Jako jedyni w naszym powiecie posiadamy również limuzynę pogrzebową, która nadaje podniosłości całej ceremonii pogrzebowej.

Posiadając tak bogatą flotę samochodową oferujemy usługi transportu Zmarłych na terenie całej Polski oraz poza jej granicami. Przewóz Zmarłego odbywa się zawsze w warunkach pełnych godności i szacunku, a zarazem sprawnie i szybko.

 

centrum pogrzebowe w zamościu

 

Wiemy, że śmierć zawsze przychodzi nieoczekiwana. Dlatego jesteśmy do Państwa dyspozycji siedem dni w tygodniu przez całą dobę, dostępni pod numerem telefonu 502-152-500.

Piętnastoletnie doświadczenie naszego zakładu pogrzebowego stale wpływa na rosnące zaufanie ze strony mieszkańców Zamościa. Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy, że każdy pogrzeb nam powierzony odbędzie się godnie i z wielkim szacunkiem.

 

firma pogrzebowa

 


usługi pogrzebowe w zamościu

 

CENTRUM POGRZEBOWE CHUDOBA TO CAŁODOBOWA POMOC RODZINOM NA TERENIE ZAMOŚCIA I OKOLIC:

 

PRZEWOZY ZMARŁYCH - CAŁODOBOWO

POGRZEBY KAŻDEGO RODZAJU

KOMPLEKSOWE USŁUGI POGRZEBOWE

TRUMNY – GROBOWCE

URNY – KREMACJA – KOLUMBARIA

OPRAWA FLORYSTYCZNA I MUZYCZNA

MIĘDZYNARODOWY TRANSPORT ZMARŁYCH

EKSKLUZYWNE KARAWANY VIP CLASS

 

usługi pogrzebowe Chudoba Zamośćdom pogrzebowy zamość


CHUDOBA Centrum Pogrzebowe Zamość

ul. Gen. M. Bołtucia 28 (Plac Cmentarza)

22-400 Zamość

Tel: 502 152 500

Rekomendacje

  • cudzyslow ★★★ CHUDOBA ★★★ Zamość Centrum Kamieniarskie i Pogrzebowe oferuje Profesjonalne Usługi Kamieniarskie i Pogrzebowe
    starstarstarstarstar
    Marcin Chudoba
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Zakład pogrzebowy Chudoba Zamość - Zamość