Zakład pogrzebowy Charon Jarosław Celmer

Zakład pogrzebowy Charon Jarosław Celmer - Grębocin
Gold

Ulica: Ks. Pronobisa 2

Miasto: Grębocin, 87-122

Województwo: Kujawsko-Pomorskie

Zakład pogrzebowy Charon Jarosław Celmer - Grębocin Ks. Pronobisa 2 , Grębocin zakladpogrzebowycharon.pl Ocena:brak (56) 645-94-54   603-406-905

Zakład pogrzebowy grębocin

 

CHARON jest firmą z branży pogrzebowej, specjalizującą się w kompleksowej organizacji uroczystości pogrzebowych z trumną oraz kremacyjnych dla mieszkańców tej części województwa kujawsko-pomorskiego. Właścicielem zakładu pogrzebowego CHARON jest Pan Jarosław Celmer, który osobiście dba o najwyższy poziom świadczonych usług. Są one dostępne nie tylko nie tylko w Grębocinie przy ul. Ks. Pronobisa 2 czy w Czernikowie przy ul. Toruńskiej 22A – czyli tam, gdzie są biura zakładu, ale wszędzie, gdzie jest potrzebna wszechstronna pomoc w kwestiach funeralnych. Zakład pogrzebowy Charon to najtańsze usługi pogrzebowe przy jednoczesnym bardzo wysokim ich poziomie.

 

charon Czernikowo

 

Niezaprzeczalnym atutem, którym dysponujemy, jest wieloletnie doświadczenie w organizacji pogrzebów – niezależnie od ich rodzaju i formy. Możemy zorganizować zarówno pogrzeby tradycyjne, jak i kremacyjne. Organizujemy je najczęściej na cmentarzach w takich miejscowościach, jak Czernikowo, Toruń, Lubicz Dolny, Lubicz Górny, Grębocin, Ciechocinek, Gronowo, Łążyn, Kikół, Trutowo, Zbójno, Lipno, Wielka Łąka, Ciechocin, Aleksandrów Kujawski, Zbrachlin, Nieszawa oraz Chełmża.

 

zakłady pogrzebowe

Firma pogrzebowa Charon oferuje najtańsze usługi na najwyższym poziomie

 

Najcenniejszym kapitałem firmy CHARON są jej pracownicy. Ich zaangażowanie - w połączeniu z wiedzą – sprawia, że – jako zespół - jesteśmy w stanie sprostać nawet największym wyzwaniom stawianym przez Klientów. Wszystkie działania, jakie podejmujemy w naszym życiu zawodowym mają na celu wszechstronne wsparcie osobom, które muszą zmierzyć się z bólem i żałobą po odejściu Najbliższej Osoby.

Zakład Pogrzebowy CHARON w organizacji pogrzebów stosuje autorskie rozwiązania, co pozwala zaoferować usługi pogrzebowe z gwarancją najniższej ceny w regionie – pozostające niezmiennie na najwyższym poziomie.

Posiadamy także bogate zaplecze techniczne – takie, jak własna chłodnia oraz własna kaplica pogrzebowa. W każdym momencie kierujemy się etyką zawodową – a na uznanie licznych Klientów zapracowaliśmy szacunkiem oraz profesjonalnym podejściem do samej ceremonii pogrzebu, jak i do każdego etapu jej przygotowania. W naszej ofercie znajdą Państwo wszystko, co może przyczynić się do uświetnienia ostatniej drogi zmarłego. Celem i zadaniem firmy CHARON jest pomóc Państwu nie tylko w samym przygotowaniu uroczystości, ale także w przetrwaniu najtrudniejszych momentów.

Ważnym wymiarem naszej działalności są usługi transportowe. Dysponujemy specjalistycznymi samochodami – wśród nich są ekskluzywne karawany oraz pojazdy służbowe, które pomagają w codziennej działalności firmy oraz służą np. do transportu księdza.

 

usługi pogrzebowe Grębocin - Toruń

Piękne namioty na każdej ceremonii

 

Mamy duży wybór trumien i urn, które można obejrzeć na ekspozycji, którą przygotowaliśmy w naszych biurach - tak w Grębocinie, jak i w Czernikowie. CHARON, biorąc pod uwagę skomplikowane procedury, jakie wiążą się z organizacją pogrzebu - w swojej ofercie posiada również kompleksowe wsparcie związane z załatwieniem wszelkich spraw urzędowych. Staramy się towarzyszyć Państwu na każdym kroku tej trudnej drogi.

Każde zlecenie traktujemy priorytetowo i podchodzimy do niego szczególną starannością i dbałością o detale, wsłuchując się w potrzeby i wymagania naszych Klientów.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Kontakt z nami możliwy jest za pośrednictwem całodobowych numerów telefonów lub osobiście w jednej z naszych dwóch siedzib.

 

zakład pogrzebowy czernikowo

Szeroki wybór trumien i urn pogrzebowych

 

 

usługi pogrzebowe

 

Zakład Pogrzebowy Charon to m.in. następujące usługi w Grębocinie, Toruniu i Czernikowie:

 

 • eksportacja z miejsca zgonu (całodobowo)
 • własna chłodnia oraz kaplica
 • pomoc w formalnościach urzędowych – w tym rozliczenie zasiłku pogrzebowego, możliwie przed pogrzebem
 • bezgotówkowe rozliczanie kosztów pogrzebu
 • ceremonie żałobne w formie tradycyjnej, a także kremacje
 • pogrzeby wyznaniowe lub świeckie
 • tanatokosmetyka, ubranie oraz inne zabiegi przygotowania ciała Zmarłego do pochówku
 • trumny, urny oraz duży wybór innych akcesoriów pogrzebowych
 • nekrologi, klepsydry i inne usługi poligrafii funeralnej
 • oprawa muzyczna w kaplicy oraz na cmentarzu
 • krajowy i międzynarodowy transport Zmarłych
 • transport dla osoby duchownej w dniu pogrzebu (bezpłatnie)
 • usługi florystyczne – z bezpłatnym dowozem na miejsce uroczystości
 • pomoc w uzyskiwaniu odszkodowań z tytułu wypadków komunikacyjnych
 • pomoc w organizacji styp
 • ekshumacje

 

dom pogrzebowy

 

Zakład Pogrzebowy CHARON

Jarosław Celmer

 

ul. Ks.Pronobisa 2

87-122 Grębocin k. Torunia

tel: (56)645-94-54
kom.: 603-406-905
kom.: 503-951-323

oraz

ul. Toruńska 22A

87-640 Czernikowo

tel: (54)287-50-16
kom.: 603-406-905

 

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Zakład pogrzebowy Charon Jarosław Celmer - Grębocin