LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

Zakład Pogrzebowy Gorzów Wielkopolski Memento s.c. E i K Radziszewscy

Zakład Pogrzebowy Gorzów Wielkopolski Memento s.c. E i K Radziszewscy - Gorzów Wielkopolski
Gold

Ulica: Mieszka I 18

Miasto: Gorzów Wielkopolski, 66-400

Województwo: Lubuskie

MEMENTO Zakład Pogrzebowy w Gorzowie Wielkopolskim

Nasz drugi Punkt:

ul. Żwirowa 58

66-400 Gorzów Wielkopolski

tel./fax (95) 723 10 41

zakład pogrzebowy gorzów wielkopolski

pogrzeby gorzów wielkopolski

Zakład Pogrzebowy MEMENTO to firma rodzinna, która świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe od 1997 roku. Biura naszej firmy znajdują się w mieście Gorzów Wielkopolski: jedno przy ul. Mieszka I 18, drugie zaś przy ul. Żwirowej 58. Z racji lokalizacji nasza pomoc skierowana jest przede wszystkim do mieszkańców województwa lubuskiego, ale podejmujemy się realizacji zleceń pochodzących z każdego regionu Polski. Do przeprowadzenia każdej ceremonii wkładamy serce oraz naszą wiedzę. Wiemy, że chwile ostatniego pożegnania należą do tych najdelikatniejszych, które się pamięta na długo, dlatego staramy się, aby były naprawdę piękne.

Wszystkie osoby zwracające się o wsparcie w tych trudnych chwilach straty Bliskiej Osoby mogą być pewne, że pospieszymy im z wszelką konieczną pomocą. Zajmujemy się wszystkim: od eksportacji ciała Zmarłego po najdrobniejsze szczegóły ceremonii na cmentarzu. Posiadamy własną chłodnię, dzięki czemu ciało osoby Zmarłej przechowywane jest w sposób godny - a przed pochówkiem z szacunkiem poddawane zabiegom tanatokosmetycznym (mycie, ubieranie oraz makijaż Osoby Zmarłej).

W naszym Zakładzie Pogrzebowym MEMENTO szanujemy każdego bez wyjątku, nie ma dla nas znaczenia jego statut majątkowy. Ceremonię pogrzebową przygotowujemy za każdym razem schludnie, z dbałością o najdrobniejsze detale. Wiemy, że to właśnie detale stanowią o indywidualności uroczystości pogrzebowej - staramy się więc przykładać do ich doboru oraz realizacji. Mogą nam Państwo zaufać. Staramy się nigdy nie zawieść zaufania naszych Klientów. Dziękujemy za każde dobre słowo o naszej pracy, które słyszymy nieraz po długim czasie po przeprowadzeniu ceremonii żałobnej.

usługi pogrzebowe gorzów wielkopolski

Pracownicy Zakładu Pogrzebowego MEMENTO, którzy posiadają duże doświadczenie we wszelkich sprawach związanych z pogrzebami, są gotowi do pomocy Państwu przez całą dobę pod numerami telefonów: (95) 7 231 041 oraz (95) 7 350 146

Zakład Pogrzebowy MEMENTO Gorzów dysponuje specjalistycznymi karawanami pogrzebowymi marki mercedes. Spełniają one wszelkie normy i przepisy prawne, związane z celem, któremu służą. Dzięki tym samochodom z powodzeniem świadczymy usługi transportu Zmarłych na terenie województwa lubuskiego oraz całej Polski. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia też, że nie mamy żadnych problemów z pomocą Państwu w kwestii wszelkich formalności urzędowych: zajmujemy się wypłatą zasiłku pogrzebowego ZUS oraz dbamy o każdy detal ceremonii pogrzebowej. Troszczymy się o oprawę muzyczną oraz fotograficzną, a także pomagamy we właściwym doborze trumien, urn oraz innych akcesoriów pogrzebowych. Jeśli sobie Państwo tego zażyczą - jesteśmy w stanie wziąć je na nasze barki tak, aby Państwa odciążyć w tych trudnych momentach.

gorzów pogrzeb

Zmarłych eksportujemy z domów, szpitali, hospicjów oraz innych miejsc - przewożąc ich ciała do naszej własnej chłodni. Przed pogrzebem przygotowujemy Zmarłych do pochówku - w sposób godny i profesjonalny. Zakład Pogrzebowy MEMENTO w Gorzowie Wielkopolskim posiada wykwalifikowaną kadrę specjalistów z dużą wiedzą i doświadczeniem we wszelkich kwestiach funeralnych. Temu doświadczeniu oraz kompetencjom zaufało już wielu Klientów, którzy nieraz - organizując kolejny pogrzeb - zwracają się o pomoc właśnie do nas.

Zakład Pogrzebowy MEMENTO Gorzów Wielkopolski dysponuje bogatym wyborem trumien, urn i relikwiarzy - dostępnych niezależnie od kondycji finansowej. Specjalizujemy się zarówno w ceremoniach tradycyjnych, jak i kremacjach. Nie ma dla nas uroczystości zbyt skomplikowanej do zorganizowania. Zajmiemy się wszystkim tak, aby Bliscy Zmarłego mogli w spokoju przeżywać ten czas.

Zakład Pogrzebowy MEMENTO jest członkiem Polskiej Izby Pogrzebowej

zakład pogrzebowy

usługi pogrzebowe

Usługi Pogrzebowe Gorzów Wielkopolski

 • organizacja pochówków
 • dyżur całodobowy
 • sprzedaż trumien, urn i relikwiarzy
 • przewóz Zmarłych na terenie kraju
 • kremacja (spopielanie)
 • chłodnia
 • prosektorium
 • ekshumacja zwłok
 • oprawa muzyczna
 • fotografowanie ceremonii pogrzebowej
 • filmowanie ceremonii pogrzebowej
 • wyrabianie aktów zgonu
 • odbiór zasiłku pogrzebowego (ZUS)
 • formalności urzędowe
 • nekrologi i klepsydry
 • grobowce
 • odzież żałobna
 • wiązanki/wieńce
 • autokary/mikrobusy
 • pomoc w organizacji styp
 • balsamacja

zakłady pogrzebowe gorzów wielkopolski

 

Zakład Pogrzebowy Memento-Radziszewscy

Gorzów Wielkopolski

ul. MIeszka I 18 oraz ul. Żwirowa 58

Numery Telefonów całodobowych zakładu: (95) 723 10 41 oraz (95) 735 01 46


rozwiń/zwiń

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Zakład Pogrzebowy Gorzów Wielkopolski Memento s.c. E i K Radziszewscy - Gorzów Wielkopolski