Zakład Pogrzebowy Zgierz Z. Wilczek M. Młodzik

Zakład Pogrzebowy Zgierz Z. Wilczek M. Młodzik - Zgierz
Silver

Ulica: 1 Maja 9

Miasto: Zgierz, 95-100

Województwo: Łódzkie

Zakład Pogrzebowy Zgierz Z. Wilczek M. Młodzik - Zgierz 1 Maja 9, Zgierz www.pogrzebyzgierz.pl Ocena:starstarstarstarstar (42) 719 01 60

zakład pogrzebowy zgierz

 

Zakład Pogrzebowy WILCZEK - M. MŁODZIK to firma z wieloletnią tradycją, specjalizująca się w organizacji uroczystości pogrzebowych, głównie na terenie województwa łódzkiego. Jeśli jednak Klient sobie tego życzy, jesteśmy w stanie zorganizować także pogrzeby i zapewnić usługi pogrzebowe na obszarze całej Polski. Nasze prawie 30 letnie doświadczenie oraz wysoka jakość usług pogrzebowych - to wyróżnia naszą firmę na tle innych firm z tej branży. Biuro naszego zakładu pogrzebowego znajduje się w mieście Zgierz przy ul. 1 Maja 9.

 

zgierz

 

Wizytówką i gwarantem wzorcowego działania naszego Zakładu Pogrzebowego są jego pracownicy. Każdy z nich posiada specjalistyczną wiedzę, poszerzaną dzięki udziałowi w różnych szkoleniach. Nasi pracownicy są również osobami o wysokiej kulturze oraz empatii, a także zaangażowaniu w realizację kolejnych etapów uroczystości żałobnych. Dzięki temu każda z osób, która - po stracie swoich Bliskich - przekracza próg naszego Zakładu Pogrzebowego w Zgierzu spotyka się z serdecznym przyjęciem.

Wiemy z wieloletniej pracy w branży pogrzebowej, jak trudne są chwile po śmierci Bliskiej Osoby, dlatego wszyscy w zakładzie pogrzebowym w Zgierzu dokładamy wszelkich starań, aby uzyskali Państwo u nas pomoc: zarówno związaną z doradztwem w sprawie usług pogrzebowych, jak i ze zwykłym wsparciem, jakiego powinno się udzielać każdemu człowiekowi, który przeżywa osobisty dramat, a takim dramatem bez wątpienia jest odejście Osoby Drogiej i Kochanej.

 

Jesteśmy do dyspozycji przez całą dobę - pod numerem telefonu (42) 719 01 60

 

usługi pogrzebowe zgierz

 

Zakład Pogrzebowy WILCZEK - M. MŁODZIK oferuje swoim Klientom kompleksowe usługi pogrzebowe - obejmujące wszystkie etapy ostatniej drogi Zmarłego. Wykonujemy eksportacje z domów i szpitali do własnej chłodni, spełniającej wszystkie niezbędne wymogi. Zajmujemy się wszelkimi formalnościami urzędowymi w imieniu Klienta. Koszty pogrzebu kredytujemy z zasiłków w ZUS i KRUS, a różnicę zwracamy przed pogrzebem. Takie bezgotówkowe rozliczenia są wyjściem naprzeciw potrzebom Klientów, którzy nie mają czasu, a często i możliwości, aby uczynić to w sposób realny. Mamy doświadczenie w organizacji pogrzebów tradycyjnych oraz takich, które poprzedza kremacja.

Troszczymy się o dobór odpowiednich elementów koniecznych w czasie uroczystości żałobnych. Zakład usług pogrzebowych oferuje Państwu bogaty wybór trumien (tradycyjnych, kremacyjnych oraz ekshumacyjnych), urn oraz relikwiarzy, wieńców i wiązanek, tabliczek nagrobnych oraz odzieży żałobnej. Przygotowujemy klepsydry oraz nekrologi. Podczas świadczenia naszych usług pogrzebowych nie zapominamy o dbałości o piękno uroczystości pożegnalnych. Zawsze dbamy o oprawę muzyczną, a także pomagamy w przygotowaniu konsolacji (styp). Wiemy, że tak naprawdę piękno uroczystości żałobnych jest sumą detali - i naszym zadaniem jest zatroszczyć się o nie wszystkie.

Nasza działalność to nie tylko usługi pogrzebowe czy kamieniarskie niesione mieszkańcom Zgierza,
ale przede wszystkim życzliwa i często sąsiedzka pomoc w ciężkich chwilach.

 

zakład usług pogrzebowych

 

Dysponujemy specjalistycznymi samochodami. Nasze karawany są gotowe przez całą dobę, aby wykonywać usługi transportu Zmarłych - tak na terenie Polski, jak i poza jej granicami. W razie potrzeby prosimy o kontakt - a niezwłocznie wyjaśnimy wszelkie wątpliwości oraz zapoznamy Państwa z wyceną takiej usługi.

Po uroczystościach pogrzebowych Dom Pogrzebowy WILCZEK - M. MŁODZIK oferuje również wszechstronne usługi kamieniarskie. Jeśli zachodzi taka konieczność i Klient sobie tego życzy, podejmujemy się renowacji pomników nagrobnych oraz podnoszenia przechylonych nagrobków.

 

usługi pogrzebowe

 

 

Kompleksowe Usługi Pogrzebowe WILCZEK - M. MŁODZIK Zgierz i okolice to m.in.:

 • organizacja ceremonii tradycyjnych i kremacji na terenie całego kraju
 • eksportacje Zmarłych do własnej chłodni
 • trumny, urny, relikwiarze - bogaty wybór na każdą kieszeń
 • krajowy i międzynarodowy transport Zmarłych
 • formalności urzędowe w imieniu Klienta
 • wieńce pogrzebowe oraz szarfy
 • odzież żałobna
 • duży wybór akcesoriów pogrzebowych
 • oprawa muzyczna ceremonii pogrzebowej (trąbka, skrzypce, orkiestra)
 • nekrologi i klepsydry
 • stypy - konsolacje
 • kremacje
 • ekshumacje
 • kamieniarstwo

zakłady pogrzebowe w zgierzu

 

 

Całodobowy Zakład Pogrzebowy w Zgierzu

Z. WILCZEK - M. MŁODZIK

ul. 1 Maja 9

95-100 ZGIERZ

Telefon czynny całodobowo:

stacjonarny: (42) 719 01 60

oraz inne telefony kontaktowe:

Michał Młodzik - telefon kom.: 781 790 601

Zbigniew Wilczek - telefon kom.: 603 635 011

Piotr Dębowski - telefon kom.: 601 831 141

 

Rekomendacje

 • cudzyslow Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Pan Michał jest ciepłą i serdeczną osobą, potrafi doradzić we wszystkim, w tym trudnym czasie, w którym znajdzie się rodzina przed pochowaniem bliskiej osoby. Nie jest ukierunkowany głównie na zysk. Po... czytaj więcej
  starstarstarstarstar
  Jolanta Jakóbik
  cudzyslow Ceremonia przebiegła tak jak ustalone i byli tańsi niż konkurencja.
  starstarstarstarstar
  Dorota
 • cudzyslow Od pogrzebu mineło już pół roku , ale byliśmy z żoną zadowoleni wiec polecamy ten zakład
  starstarstarstarstar
  Karol
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Zakład Pogrzebowy Zgierz Z. Wilczek M. Młodzik - Zgierz