Wyjątkowe Pożegnanie: mowa pogrzebowa, wiersz, grafika pamiątkowa

Wyjątkowe Pożegnanie: mowa pogrzebowa, wiersz, grafika pamiątkowa - Białogard
Silver

Ulica: Nowowiejskiego 2e/1

Miasto: Białogard, 78-200

Województwo: Zachodniopomorskie

Wyjątkowe Pożegnanie: mowa pogrzebowa, wiersz, grafika pamiątkowa - Białogard Nowowiejskiego 2e/1, Białogard wyjatkowe-pozegnanie.uslugipogrzebowe.com.pl/ Ocena:starstarstarstarstar 790 730 500

artystyczne pamiątki funeralne

 

Projekt „Wyjątkowe Pożegnanie” skierowany jest do firm pogrzebowych, które mierzą wysoko i pragną wyróżnić się na rynku dając rodzinie zmarłego coś wyjątkowego i unikalnego.

W trudnych chwilach osobom pogrążonym w żałobie ciężko jest wyrazić słowami to, co chciałaby powiedzieć o zmarłym. Ich serca przepełnione są miłością i wspomnieniami, ale ból uniemożliwia wyrażenie tego, co czują. Projekt daje możliwość usłyszenia w trakcie ceremonii pięknych słów opisujących zmarłą osobę. Słowa te zawarte zostaną w niezwykłym wierszu. Dzięki profesjonalnemu nagraniu w formacie mp3 możliwe będzie odtworzenie wiersza w dowolnym miejscu w trakcie trwania uroczystości.

Dopełnieniem Projektu jest pamiątka funeralna zawierająca: zdjęcie żegnanej osoby, wiersz oraz informacje dotyczące pochówku.

Celem Projektu jest uświetnienie i wzbogacenie uroczystości pogrzebowych poprzez wyjątkowe i unikalne uczczenie pamięci zmarłego. Jest to pełen miłości wyraz szacunku, zarówno dla zmarłego, jak i jego rodziny.

Odsłuchaj przykładowego nagrania

 

wyjątkowe pożegnanie

 


Projekt „Wyjątkowe Pożegnanie” składa się z trzech elementów, dopełniających wyjątkową oprawę ceremonii pogrzebowej:

 

Pierwszym elementem jest napisanie wiersza.

Utwór ten powstanie po uzgodnieniu z rodziną. Poeta, w kilku strofach, przedstawi zmarłą osobę, jej życie, czym się zajmowała i co ją wyróżniało. Będzie to opowieść o drodze, którą osoba ta odbyła na Ziemi. W wierszu zawarte zostanie wszystko to, co rodzina chciałaby powiedzieć podczas pożegnania. Należy podkreślić, że każdy wiersz będzie unikalny i zostanie napisany w taki sposób, aby spełnił oczekiwania rodziny. 

Utwór zaprezentowany zostanie podczas uroczystości pogrzebowych czyli w chwili, kiedy pogrążonej w smutku rodzinie trudno znaleźć odpowiednie słowa. Możliwość odsłuchania pięknych słów, opisujących zmarłą osobę, da ukojenie i poczucie, że bliski doświadczył pełni zasłużonych honorów.

Autorem wiersza będzie Tomasz Baran - poeta, który słynie z wierszy płynących prosto z serca. Jego wyjątkowe podejście sprawi, że ceremonia pochówku nabierze ciepłego i pełnego miłości wyrazu.

 

mowa pogrzebowa

 

Drugim elementem projektu jest przygotowanie nagrania przez mistrza ceremonii.

Nagranie powstanie na podkładzie muzycznym, dopasowanym do treści oraz do całej uroczystości. Nagranie przygotowane zostanie w formacie mp3, co da możliwość odtworzenia go w dowolnym miejscu w trakcie ceremonii pogrzebowej. Pięknie wyrecytowany wiersz doda ceremonii należytego wyrazu oraz doniosłego charakteru.

 

Ostatnim elementem jest przygotowanie pamiątki funeralnej zawierającej zdjęcie żegnanej osoby, wiersz oraz informacje dotyczące pochówku.

Pamiątka jest dopełnieniem całości Projektu. Pamiątka funeralna wykonana zostanie w taki sposób, aby osoby uczestniczące w ceremonii mogły zabrać do domu usłyszane słowa. Wiersz umieszczony w pięknej szacie graficznej wypełni serca rodziny miłością i pamięcią o żegnanej osobie oraz sprawi, że te wyjątkowe słowa zawsze będą towarzyszyć rodzinie.

 

tworzenie mowy pogrzebowej

 

Jesteśmy pewni, że całość Projektu stanowić będzie bardzo ważny element ceremonii pogrzebowej i niepowtarzalną pamiątkę dla rodziny zmarłego.

Usługa, którą Państwu proponujemy, nie jest usługą masową. Ze względu na krótki czas realizacji zlecenia i indywidualne podejście jesteśmy w stanie przygotować jedynie około pięciu wierszy dzienne.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani wyróżnieniem się na rynku poprzez rozszerzenie swojej usługi o tak unikalny i spersonalizowany dodatek, to prosimy o kontakt w celu zapewnienia sobie takiej możliwości.

 

pamiątka pogrzebowa

 

Jednostkowy koszt całości usługi wynosi 400 zł netto, w tym:

- napisanie wiersza – 200 zł netto,

- przygotowanie nagrania w formacie mp3 – 100 zł netto,

- przygotowanie projektu pamiątki funeralnej – 100 zł netto.

- dodatkowo koszt każdej sztuki pamiątki funeralnej wynosi 4-6 zł netto plus koszt wysyłki 20zł


Istnieje możliwość nabycia usługi na wyłączność w danym mieście.

pamiątka funeralna

 

Rekomendacje

  • cudzyslow Trudno ubrać w słowa, jak bardzo w tym trudnym czasie, Państwa zaangażowanie oraz pomoc wpłynęły na jakość ostatniego pożegnania. Wiersz napisany o życiu zmarłego, w tak krótkim czasie i tak bardzo trafnie opisujący jego życie to pami... czytaj więcej
    starstarstarstarstar
    Anna Lis
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Wyjątkowe Pożegnanie: mowa pogrzebowa, wiersz, grafika pamiątkowa - Białogard
Kategorie:Mowy pogrzebowe