Janusz Woźnicki Usługi Pogrzebowe

Janusz Woźnicki Usługi Pogrzebowe - Wałbrzych
Silver

Ulica: Al. Jana Pawła II 3B

Miasto: Wałbrzych, 58-316

Województwo: Dolnośląskie

Janusz Woźnicki Usługi Pogrzebowe - Wałbrzych Al. Jana Pawła II 3B, Wałbrzych janusz-woznicki.pl Ocena:starstarstarstarstar 74 666 38 33

zakład pogrzebowy w Wałbrzychu

 

 

Firma Janusz Woźnicki – Zakład Pogrzebowy istnieje od 1987r. Dzięki długoletniej działalności zdobyliśmy nie tylko wiedzę oraz doświadczenie gwarantujące najwyższą jakość naszych usług pogrzebowych, ale także zaufanie Klientów oraz pewną renomę wśród tego typu firm.

 

wałbrzych pogrzeby

 

Bez względu na Państwa możliwości finansowe gwarantujemy godną i profesjonalną posługę w przygotowaniu i realizacji kompleksowych usług pogrzebowych. Powierzając naszej firmie przygotowanie pogrzebu Państwa Bliskiej Osoby możecie Państwo liczyć na wszelką pomoc i wszechstronne informacje, a także na wsparcie na każdym etapie ceremonii.

Biura Zakładu Pogrzebowego Janusz Woźnicki znajdują się w Wałbrzychu, ale swoje usługi świadczymy na terenie całego województwa dolnośląskiego - a jeśli trzeba, to także całej Polski.

 

wałbrzych pogrzeby

 

Powierzając nam organizację uroczystości pogrzebowych Bliskiego Zmarłego mogą być Państwo pewni, że dołożymy wszelkich starań, aby były one jak najbardziej godne i pełne powagi należnej chwili. Każde nasze działanie zorientowane jest na to, aby osoby na prośbę których przygotowujemy ceremonią żałobną, mogły mieć pewność dokonania wyboru właściwej firmy funeralnej. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu całą dobę.

Posiadamy własną chłodnię i własne prosektorium, mieszczące się przy ul. Gwarków 32. Zapewniamy godne i pełne szacunku przygotowanie ciała Zmarłego do dnia pochówku oraz jego przechowanie w godnych warunkach. Gwarantujemy Państwu naszą pomoc we wszystkich formalnościach urzędowych. Dla Klientów, którzy nie są w stanie dotrzeć do naszego biura w mieście Wałbrzych, oferujemy usługę mobilnego biura. Nasz pracownik zjawi się w oznaczonym czasie we wskazanym miejscu, by omówić wszystkie szczegóły uroczystości żałobnych. Pomagamy w doborze różnorodnych akcesoriów pogrzebowych - którymi są m.in. trumny, urny, obramowania na nagrobki, tabliczki oraz krzyże.

Zakład Pogrzebowy Janusz Woźnicki dysponuje wyspecjalizowaną flotą samochodową - dzięki temu świadczymy też inne usługi pogrzebowe czyli transport Zmarłych krajowy i międzynarodowy.

 

wałbrzych usługi pogrzebowe

 

usługi pogrzebowe

 

Firma Janusz Woźnicki świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe, a wśród nich:

 • całodobowa eksportacja Zmarłych z mieszkań: tel. 074-666-38-33
 • załatwianie formalności w urzędach i instytucjach
 • zawieranie umów w firmie i domu Klienta
 • własne prosektorium
 • przechowanie ciała Zmarłego we własnej chłodni
 • przygotowanie ciała do pogrzebu (ubranie, mycie, makijaż)
 • przewóz Zmarłych
 • kremacja
 • ekshumacje (organizacja i wykonawstwo)
 • wieńce, wiązanki
 • nekrologi
 • trumny, urny, obramowania nagrobne, krzyże, tabliczki

 

 

zakład pogrzebowy

 

dom pogrzebowy

 

Zakład Pogrzebowy Janusz Woźnicki
Biały Kamień - Wałbrzych
ul. Gen. Andersa 141
58-304 Wałbrzych
tel. 074 848 21 43


Zakład Pogrzebowy Janusz Woźnicki
Podzamcze - Wałbrzych
Aleja Jana Pawła II 3 A,B,
58-316 Wałbrzych
tel. 074 666 38 33 oraz 602 519 500

Rekomendacje

 • cudzyslow Wyrazy ogromnego uznania i podziękowania za pomoc w zorganizowaniu wpierw uroczystości pogrzebowej mojej mamy w dniu 25.03.2015r. gdzie w tym wyjątkowym ciężkim okresie otrzymałam fachową pomoc i wsparcie od P.Janusza Woźnickiego czułam, że... czytaj więcej
  starstarstarstarstar
  Aldona Pługowska
  cudzyslow z calego serca polecam uslugi u pana janusza woznickiego!wszystkie formalnosci zalatwil ,mila i zyczliwa obsluga!...

  Ocena: brak

  katarzyna pilarz
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Janusz Woźnicki Usługi Pogrzebowe - Wałbrzych