LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

Wiesław Pązik Zakład Pogrzebowy

Wiesław Pązik Zakład Pogrzebowy - Bełchatów
Silver

Ulica: Częstochowska 4

Miasto: Bełchatów, 97-400

Województwo: Łódzkie

Wiesław Pązik Zakład Pogrzebowy - Bełchatów Częstochowska 4, Bełchatów pogrzeby-pazik.pl Ocena:brak 44 633 45 10   600 693 530

zakład pogrzebowy bełchatów

 

Zakład Pogrzebowy, którego założycielem i właścicielem jest Pan Wiesław Pązik, istnieje od ponad 25 lat. Nasza siedziba znajduje się w Bełchatowie - Grocholicach przy ul. Częstochowskiej 4. Kapitałem naszego zakładu pogrzebowego jest ćwierć wieku działalności i doświadczenia a także niezwykle oddani i zaangażowani pracownicy. Zakład Pogrzebowy Wiesław Pązik jest jedną z firmą o najdłuższym stażu w branży funeralnej w Bełchatowie. Dla naszych Klientów jesteśmy gotowi zawsze przygotować kompleksową ofertę usług pogrzebowych, które dobieramy indywidualnie do sytuacji - na podstawie rozmowy i ustaleń z Rodziną Osoby Zmarłej. Dążymy zawsze do tego, aby ci, którzy pojawiają się w naszym biurze, mogli bardzo realnie odczuć wsparcie i pomoc z naszej strony. Organizujemy pogrzeby głównie w Bełchatowie, a także Parzniewicach, Bogdanowie, Parznie i Łękawie.

zakład usług pogrzebowych w bełchatowie

Dumą Zakładu Pogrzebowego Wiesław Pązik jest tabor samochodowy, w skład którego wchodzą eleganckie karawany. Sprawnie i szybko wykonujemy przewozy Zmarłych na terenie województwa łódzkiego oraz całej Polski.

Nasz zakład pogrzebowy jest także właścicielem kwiaciarni w Bełchatowie, w której pracuje wykwalifikowany i utalentowany personel florystyczny. Ze znawstwem oraz wyczuciem estetycznym przygotowuje on wszelkie kompozycje kwiatowe - w tym wieńce oraz wiązanki. Staramy się, aby były zgodne w możliwie największym stopniu z sugestiami Klientów.

Podobnie zresztą czynimy w odniesieniu do innych usług pogrzebowych. Czynimy wszystko, aby Bliscy Zmarłego mieli poczucie, że pogrzeb został przygotowany według ich pragnień i oczekiwań. To zaś oznacza, że każda ceremonia pogrzebowa jest spersonalizowana, dostosowana do okoliczności oraz do możliwości finansowych Rodziny. Wszystkie czynniki, jakie są brane pod uwagę przy organizacji pogrzebu, mają za zadanie osiągnięcie efektu końcowego jakim jest piękny i godny pogrzeb. Zapewniamy, że każda z usług pogrzebowych świadczonych przez Zakład Pogrzebowy Wiesław Pązik w Bełchatowie odznacza się najwyższą jakością.

bełchatów usługi pogrzebowe

Ceremonie żałobne, które organizujemy, są zarówno wyznaniowe, jak i świeckie. Zgodnie z wolą Zmarłego i Jego Rodziny możemy przygotować pogrzeb tradycyjny albo kremacyjny. Organizacja każdego pogrzebu wiąże się z koniecznością doboru odpowiednich akcesoriów pogrzebowych. Znajdą je Państwo w naszym szerokim asortymencie. Oferujemy trumny - głównie dębowe, modrzewiowe, olchowe oraz sosnowe, które pozyskujemy jedynie od najbardziej uznanych producentów. W naszej ofercie są także urny, w różnych wariantach kolorystycznych. Wśród nich są urny drewniane, ceramiczne, kompozytowe, kamienne oraz metalowe. Proponujemy także Państwu odzież dla Zmarłych, modlitewniki i różańce czy też znicze.

Przez całą dobę przyjmujemy zlecenia na przewóz ciał Zmarłych. W naszej własnej chłodni oczekuje ono z godnością i spokojem na dzień pochówku, do którego jest z szacunkiem przygotowywane przez zabiegi kosmetyczne.

Pracownicy Zakładu Pogrzebowego Wiesław Pązik dbają o dopełnienie formalności urzędowych w imieniu Klienta. Dla Państwa wygody dajemy także możliwość wypłaty zasiłku pogrzebowego w siedzibie firmy w Bełchatowie.

Ogromną wagę przykładamy do oprawy samej ceremonii pogrzebowej. Wiemy, że przygotowana w najdrobniejszych szczegółach, dostojna i podniosła oprawa pogrzebu decyduje o sposobie percepcji przez jego uczestników. Nie tylko dbamy o odpowiednie nagłośnienie czy oprawę muzyczną, ale także stosujemy w czasie uroczystości żałobnych takie funeralne sprzęty jak namiot pogrzebowy oraz windę. Użycie ich nie tylko znacznie ułatwia przeprowadzenie uroczystości, ale i dodaje splendoru całej ceremonii.

zakłady pogrzebowe

usługi pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy WIESŁAW PĄZIK w Bełchatowie to m.in. następujące usługi pogrzebowe:

  • pogrzeby tradycyjne oraz kremacyjne
  • własna chłodnia
  • trumny, urny, odzież dla Zmarłych
  • formalności w urzędach
  • wypłata zasiłku ZUS, KRUS itp. w siedzibie firmy
  • przewóz Zmarłych w Polsce
  • własna kwiaciarnia
  • oprawa muzyczna
  • elementy podnoszące jakość ceremonii: winda pogrzebowa, namiot pogrzebowy, nagłośnienie

zakład pogrzebowy

Zakład Pogrzebowy Wiesław Pązik

Bełchatów - Grocholice

ul. Częstochowska 4

ul. Południowa 26

97-400 Bełchatów

TELEFONY:

44 633 45 10

600 693 530

606 452 077

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Wiesław Pązik Zakład Pogrzebowy - Bełchatów