LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

Walczak Zakład Pogrzebowy

Walczak Zakład Pogrzebowy - Katowice
Gold

Ulica: Dębowa 28

Miasto: Katowice, 40-107

Województwo: Śląskie

zakład pogrzebowy katowice

katowice

Zakład Pogrzebowy WALCZAK to firma, która specjalizuje się w świadczeniu usług pogrzebowych. Nasza starannie wyselekcjonowana oferta skierowana jest przede wszystkim do mieszkańców województwa śląskiego, jednak jesteśmy gotowi, aby pospieszyć Państwu z pomocą w przygotowaniu pogrzebu także w innych częściach Polski. Biura Zakładu Pogrzebowego WALCZAK zlokalizowane są w mieście Katowice. Jedno przy ul. Dębowej 28 na terenie dzielnicy Dąb, a drugie przy ul. 1-go Maja 48. Także dzięki temu podkreślamy naszą dyspozycyjność względem mieszkańców potrzebujących wsparcia w chwilach po śmierci Osoby Bliskiej.

Nasza firma wyspecjalizowała się w organizacji uroczystości żałobnych wszystkich rodzajów oraz obrządków. Zapewniamy, że jakiegokolwiek dokonają Państwo wyboru - innymi słowy: czy będzie to ceremonia tradycyjna czy z kremacją, wyznaniowa czy świecka -  uczynimy wszystko, aby była ona piękna i zgodna z wolą Zmarłego oraz Jego Rodziny.

Przez całą dobę jesteśmy gotowi, aby wykonać eksportacje ciał Zmarłych oraz aby przyjmować zlecenia na wszystkie usługi pogrzebowe, jakie są potrzebne. Oferujemy także naszą pomoc w uporaniu się ze sprawami urzędowymi, o których dopełnienie należy się postarać w trakcie przygotowania do pogrzebu. Do takich procedur należą m.in. uzyskanie aktu zgonu a także zasiłku pogrzebowego z ZUS, KRUS oraz MSWiA. W razie potrzeby dajemy też możliwość bezgotówkowego rozliczenia kosztów pogrzebu, kredytując go w ramach zasiłku ze wspomnianych instytucji. Płatność za wykonane usługi pogrzebowe może się dokonać gotówką lub przelewem bankowym.

usługi pogrzebowe katowice

W trosce o naszych Klientów wprowadziliśmy również usługę mobilnego biura. Dzięki niej mogą Państwo bez wychodzenia z domu - za pośrednictwem przedstawiciela Zakładu Pogrzebowego WALCZAK, który się z Państwem spotka w najbardziej dogodnym miejscu - uzgodnić wszystkie szczegóły usług pogrzebowych oraz uroczystości.

Piękno ceremonii żałobnej składa się z wielu detali, które - połączone razem - tworzą jedną całość. Korzystając z wiedzy oraz doświadczenia naszych pracowników dokonają Państwo wyboru odpowiedniej trumny bądź urny. Mogą też Państwo nabyć u nas odzież żałobną, a także inne potrzebne akcesoria pogrzebowe. Doświadczeni floryści zadbają o skomponowanie pięknej wiązanki kwiatowej bądź wieńca. Mogą nam Państwo pozostawić troskę o oprawę muzyczną i fotograficzną: zapewniamy, że zajmiemy się tym z całą pieczołowitością.

Zakład Pogrzebowy WALCZAK Katowice to także usługi transportu Zmarłych - zarówno w wymiarze lokalnym, krajowym jak i międzynarodowym. Usługa przewozu ciała Zmarłego jest przez nas traktowana kompleksowo - tzn. nie tylko realizujemy usługę, ale także dopełniamy wszystkich wymaganych procedur biurokratycznych oraz technicznych.

Dla osób, które z różnych względów nie są w stanie zadbać o groby swoich Bliskich, a mają pragnienie, aby wyglądały one zawsze pięknie - oferujemy pomoc w postaci opieki nad grobami. Jesteśmy w stanie wykonywać ją regularnie - cyklicznie - bądź też jednorazowo. Zgłoszenia na tego typu usługi przyjmujemy telefonicznie przez całą dobę. W razie potrzeby możemy również zatroszczyć się o wykonanie prac kamieniarskich.

pogrzeby katowice

usługi

Kompleksowe Usługi Pogrzebowe Katowice:

 • ceremonie pogrzebowe wszystkich rodzajów (wyznaniowe i świeckie)
 • formalności pogrzebowe (także w domu Klienta - tzw. mobilne biuro)
 • kremacje
 • całodobowe eksportacje
 • trumny i urny
 • akcesoria pogrzebowe
 • wieńce, wiązanki kwiatowe, palmy żałobne
 • ubrania dla Zmarłych oraz żałobników
 • krajowy i międzynarodowy transport Zmarłych
 • opieka nad grobami

zakład pogrzebowy

WALCZAK Zakład Pogrzebowy

Katowice

ul. 1 Maja 48 oraz ul. Dębowa 28

Telefony całodobowe: 504 087 200 lub 032 254 46 45

Rekomendacje

 • cudzyslow Solidna firma pogrzebowa na katowickim Dąbiu, korzystałam niestety juz 2 raz, przy okazji pogrzebu naszej mamusi. Bardzo pomocne panie w biurze, dziekuje
  starstarstarstarstar
  Katarzyna
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Walczak Zakład Pogrzebowy - Katowice