LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

VOX VERITAS Odszkodowania po wypadkach śmiertelnych i dziedziczenie OFE

VOX VERITAS Odszkodowania po wypadkach śmiertelnych i dziedziczenie OFE - Katowice
Gold

Ulica: Adama Mickiewicza 29

Miasto: Katowice, 40-085

Województwo: Śląskie

VOX VERITAS Odszkodowania po wypadkach śmiertelnych i dziedziczenie OFE - Katowice Adama Mickiewicza 29, Katowice voxveritas.pl Ocena:starstarstarstarstar 22 290 33 77   505 657 675

kancelaria prawna katowice

odszkodowania z wypadków

Kancelaria Prawna VOX VERITAS zajmuje się profesjonalną pomocą osobom, które znalazły się w bardzo trudnej sytuacji życiowej na skutek śmierci Bliskiej Osoby lub też ciężkiego uszczerbku na zdrowiu którego ona doznała, najczęściej na skutek wypadków komunikacyjnych. Reprezentacja Klientów przed Ubezpieczycielem i Sądem realizowana jest jedynie przez profesjonalnych i wyspecjalizowanych adwokatów, radców prawnych Kancelarii.

Zespół Kancelarii VOX VERITAS charakteryzuje dążenie do prawdy i kierowanie się nią, kompetencja, zaangażowanie w prowadzone sprawy, indywidualne podejście do Klienta, identyfikacja z założonymi celami oraz - nade wszystko - misją firmy. Dlatego dyspozycyjność pracowników Kancelarii jest całodobowa i ukierunkowana na człowieka, który zwraca się do nas po wsparcie. To właśnie potrzebujący człowiek jest na pierwszym miejscu - i nie przesłaniają nam tego cele oraz kwestie ekonomiczne.

VOX VERITAS, dążąc do prawdy i zadośćuczynienia za śmierć bądź dotkliwy uszczerbek na zdrowiu, czyni wszystko, aby członkowie rodzin osób zmarłych i poszkodowanych mogli uzyskać odszkodowanie do 30 dni od chwili podpisania umowy. W dużej mierze czas ten jest znacząco krótszy.

uzyskiwanie odszkodowań

W każdym działaniu Kancelarii VOX VERITAS kieruje się etyką. Jest ona widoczna nie tylko w codziennej pracy samej Kancelarii, ale także w wysoce etycznych sposobach pozyskiwania Klientów - które dokonują się w głównej mierze poprzez referencje, działania marketingowe na przejrzystych zasadach, towarzyszące naszej pracy różnorodne akcje i działania społeczne, a także poprzez rozbudowywanie sieci Agentów.

Nasza firma posiada oddziały w następujących miastach: Bełchatów, Kielce, Kraków, Mazury, Otwock, Piotrków Trybunalski, Podkarpackie, Radomsko, Sosnowiec, Śląsk, Warszawa oraz Żyrardów. Działamy jednak w całym kraju.

Zdajemy sobie sprawę, że pieniądze nie przywrócą komuś życia, ale mogą pomóc jego najbliższym, którzy zostali niespodziewanie postawieni w bardzo trudnej sytuacji nie tylko ekonomicznej, ale psychicznej. Towarzyszymy im w tych trudnych chwilach nie tylko z zawodowego obowiązku, ale z potrzeby serca - pomagając też uporać się z różnymi problemami, z którymi muszą się oni zmagać zwłaszcza w pierwszym okresie po tych tragicznych zdarzeniach. Zawsze przy tym szanujemy prywatność naszych Klientów i czynimy wszystko, aby ją chronić. Kancelaria spełnia wszystkie wymagania nowej ustawy RODO.

odzyskiwanie środków z OFE i ZUS

dziedziczenie świadczeń OFE

Do najczęstszych kwestii, jakie podejmujemy w naszych działaniach należą:

 • reprezentowanie rodziny i walka o jak największe odszkodowanie po wypadku komunikacyjnym ze skutkiem śmiertelnym
 • odzyskiwanie po śmierci Bliskiego wpłaconych na jego konto składek OFE i ZUS.

W przypadku starań o uzyskanie odszkodowań, zadośćuczynienia lub zwrotu kosztów leczenia i pogrzebu a także - w szczególnych przypadkach - renty alimentacyjnej dla rodzin ofiar śmiertelnych wypadków komunikacyjnych opieramy swoje działania o art. 446 § 4 k.c., obowiązujący od 3.08.2008 roku. Środki na wypłatę takich świadczeń z reguły pochodzą z polisy OC sprawcy zdarzenia lub też z Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego. Polisa OC służy zabezpieczeniu kierowcy w razie wystąpienia finansowych skutków tragicznych zdarzeń drogowych, dając jednocześnie poszkodowanym w nich gwarancję wypłaty świadczeń odszkodowawczych przez ubezpieczyciela.

odszkodowanie za obrażenia ciałą

Do najczęściej podejmowanych przez Kancelarię VOX VERITAS działań należy także pomoc Klientom w odzyskiwaniu po śmierci Bliskiej Osoby funduszy zgromadzonych przez nią składek OFE i ZUS. Należy przy tym pamiętać, że w przypadku osób, które korzystały z tzw. I Filaru czyli gromadziły środki na emeryturę na starych zasadach - spadkobiercom nie przysługuje możliwość dziedziczenia tych środków. Nowy system emerytalny wszedł w życie w roku 1999 i objął głównie osoby urodzone w 1969 roku lub w latach późniejszych.

zadośćuczynienie za śmierć

W przypadku problemów z ustaleniem Otwartego Funduszu Emerytalnego, w jakim osoba zmarła gromadziła pieniądze, VOX VERITAS ustali to dla Państwa bezpłatnie. Cała zaś usługa związana z odzyskiwaniem składek pozbawiona jest opłat wstępnych. Nasze wynagrodzenie jest ściśle związane z momentem wypłacenia świadczenia naszym Klientom. Innymi słowy - jest dla nas nagrodą za pomyślnie przeprowadzoną i zakończoną sprawę. Jeśli są Państwo zainteresowani tym tematem - zachęcamy do zapoznania się ze stroną: http://dziedziczenieofezus.pl/

ofe dziedziczenie funduszy

Dla wygody Klientów nasza Kancelaria wprowadziła usługę "VOX VERITAS on-line". Jest to krok w kierunku uproszczenia procedur, redukcji kosztów ogólnych - a celem jej jest możliwość skorzystania z likwidacji szkód bez wychodzenia z domu.

Kancelaria VOX VERITAS wspiera także inicjatywę ANIOŁ POMOCY, która powstała w 2016 roku i niesie pomocą psychologiczno-duchową osobom po przeżytych tragediach życiowych. Wśród najbardziej znanych działań ANIOŁA POMOCY są konferencje lub weekendy "Straty życiowe" i "Zranienia życiowe". Więcej o tej inicjatywie i kalendarzu weekendów można się dowiedzieć po kliknięciu w baner:

wsparcie psychologiczne

odszkodowania po śmierci

DEPARTAMENT SPRAW PRZED SĄDOWYCH I NEGOCJOWANIA UGÓD

ODSZKODOWANIA I DZIEDZICZENIE OFE/ZUS

VOX VERITAS

ul. Adama Mickiewicza 29

40-085 Katowice

e-mail: biuro@voxveritas.pl

oraz

DEPARTAMENT SPRAW SĄDOWYCH

Al. Solidarności 147/33

00-898 Warszawa

E-mail: biuro@voxveritas.pl

Tel.: +48 22 290 33 77

Rekomendacje

 • cudzyslow Po śmierci Mamy korzystałam z Warszawskiego Zakładu Pogrzebowego, który był mi Bardzo POMOCNY. Wtedy została mi polecona Kancelaria VOX VERITAS celem przeprowadzenia spadku i DZIEDZICZENIA OFE/ZUS. TO BYŁ CUD bo nie wiedziałam, że środki s... czytaj więcej
  starstarstarstarstar
  Maja Śląsk
  cudzyslow Po tragicznym wypadku Ojca przyjechało do nas wiele Kancelarii. Jednak Kancelaria VOX VERITAS okazała nam potrzebną wrażliwość, nienachalność i PROFESJONALIZM. Cieszę się, że los nam ich przysłał. Weekendy :"STRATY ŻYCIOWE" zmieniają p... czytaj więcej
  starstarstarstarstar
  Dorota xxx
 • cudzyslow Po śmierci brata w wypadku komunikacyjnym doznałam depresji.Kancelaria VOX VERITAS sprawiła ,że uwierzyłem na nowo w dobro i sens życia - czego owocem jest napisanie książki :"NOWA JA". Wywalczona kwota 60.000zł bez sądu nie była najważn... czytaj więcej
  starstarstarstarstar
  anna eco
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
VOX VERITAS Odszkodowania po wypadkach śmiertelnych i dziedziczenie OFE - Katowice