LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

Usługi Pogrzebowe Nekro-Al - Zakład Pogrzebowy Janów Lubelski

Usługi Pogrzebowe Nekro-Al - Zakład Pogrzebowy Janów Lubelski - Janów Lubelski
Silver

Ulica: Bialska 11

Miasto: Janów Lubelski, 23-300

Województwo: Lubelskie

zakład pogrzebowy janów lubelski

Zakład Pogrzebowy NEKRO-AL prowadzony przez Panią Alicję Pajurę świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe w mieście Janów Lubelski oraz jego okolicach. NEKRO-AL był pierwszym prywatnym zakładem pogrzebowym, jaki powstał w tamtej okolicy w województwie lubelskim.

Ponad 25-letnia tradycja pracy w branży funeralnej zakładu pogrzebowego i zdobyte w tym okresie doświadczenie pozwalają profesjonalnie i z szacunkiem podejść do każdego pogrzebu. Każde zlecenie realizowane przez NEKRO-AL jest zgodne z indywidualnymi oczekiwaniami Naszych Klientów.

Zakład Pogrzebowy w Janowie Lubelskim organizuje ceremonie żałobne tradycyjne oraz z kremacją; są wśród nich pogrzeby wyznaniowe i bezwyznaniowe. Wiemy, jak ważne jest w tych trudnych chwilach wszelkie wsparcie i pomoc dla rodziny Zmarłego. Zajmujemy się sami dopełnieniem wszelkich formalności urzędowych. Czynimy to wszystko z upoważnienia Klienta.

Pogrzeby rozliczamy bezgotówkowo w ramach zasiłku ZUS i KRUS, zaś różnicę wypłacamy bezpośrednio najszybciej, jak to możliwe.

Pragniemy, aby każda uroczystość pogrzebowa była jak najpiękniejsza, dlatego dbamy o jej każdy detal. Profesjonalny personel naszego Zakładu Pogrzebowego NEKRO-AL doradzi w wyborze trumny bądź urny. Zgodnie z Państwa życzeniem ustalimy też pozostałe szczegóły ceremonii żałobnej: wieńce i wiązanki kwiatów, krzyż i tabliczkę, nekrologi i klepsydry czy też oprawę muzyczną.

Usługi pogrzebowe, które oferujemy, są zawsze na najwyższym poziomie. Posiadamy własną chłodnię i kaplicę przedpogrzebową, gdzie Rodzina w spokoju może pożegnać się ze swoim Zmarłym.

Zakład Pogrzebowy NEKRO-AL Janów Lubelski dysponuje specjalistycznym taborem samochodowym oraz profesjonalnymi kierowcami. Posługujemy się eleganckimi karawanami marki Mercedes. Dzięki temu, że posiadamy też samochód pogrzebowy-chłodnię, świadczymy usługi transportowe Zmarłych na terenie całego kraju oraz zagranicy. Nasi pracownicy dbają o przygotowanie potrzebnej dokumentacji, uzyskanie pozwoleń urzędowych i dopełnienie wszelkich formalności na granicy oraz w placówkach dyplomatycznych.

janów lubelski zakłady pogrzebowe

usługi pogrzebowe janów lubelski

Zakład Pogrzebowy NEKRO-AL Janów Lubelski świadczy następujące usługi pogrzebowe:

 • organizacja pochówków
 • całodobowy dyżur
 • sprzedaż i produkcja trumien
 • przewóz Zmarłych na terenie kraju
 • kremacje
 • ekshumacja zwłok


Formalności pogrzebowe:

 • wyrabianie aktów zgonu
 • odbiór zasiłku pogrzebowego (ZUS)
 • formalności urzędowe
 • nekrologi i klepsydry


Usługi dodatkowe:

 • nagrobki
 • wieńce i wiązanki
 • oprawa muzyczna

usługi pogrzebowe w janowie lubelskim

pogrzeby janów lubelski

Zakład Pogrzebowy NEKRO - AL
ul. Bialska 11
Janów Lubelski
kom. 501 636 716

rozwiń/zwiń

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Galeria jest pusta
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Usługi Pogrzebowe Nekro-Al - Zakład Pogrzebowy Janów Lubelski - Janów Lubelski