LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

Universum Zakład Pogrzebowy

Universum Zakład Pogrzebowy - Poznań
Platinum

Ulica: Woźna 15 A

Miasto: Poznań, 61-777

Województwo: Wielkopolskie

Universum Zakład Pogrzebowy - Poznań Woźna 15 A, Poznań universum-poznan.com.pl Ocena:starstarstarstarstar (61) 853-19-43

usługi pogrzebowe poznań

 

UNIVERSUM Spółdzielnia Pracy - Poznań ul. Woźna 15a

Nasze biuro jest czynne przez całą dobę 7 dni w tygodniu


poznań stare miasto


Firma jest największym zakładem branży pogrzebowej w Wielkopolsce i jednym z największych w PolsceUNIVERSUM świadczy usługi pogrzebowe i cmentarne na najwyższym poziomie. Nasze główne biuro mieści się przy ulicy Woźnej 15a w Poznaniu na Starym Mieście. W ciągu ponad 50 lat działania tysiące Klientów obdarzyły nas zaufaniem, powierzając naszej firmie organizację uroczystości pogrzebowych.

UNIVERSUM - Spółdzielnia Pracy istnieje nieprzerwalnie od 1960 roku. Dumni jesteśmy, że od tego czasu stale się rozwijamy. Nasze biura mieszczą się w Poznaniu, ale działamy na terenie całego kraju. W 1993 roku jako pierwsi w Polsce uruchomiliśmy w Forcie na Cmentarzu Miłostowo Zakład Kremacji. Krematorium od wielu lat wyróżnia się pod względem jakości świadczonych usług w branży pogrzebowej.


zakład pogrzebowy poznań

Organizujemy pogrzeby tradycyjne z konduktem i kremacje oraz ceremonie świeckie - przede wszystkim na cmentarzach komunalnych i parafialnych na terenie Poznania, ale - jeśli Klienci sobie tego życzą - także poza Poznaniem, również na terenie całej Polski.

Dbamy o jakość naszych usług pogrzebowych i stale podnosimy ich poziom. Chcemy, żeby każdy Klient, który wybierze usługi pogrzebowe świadczone przez UNIVERSUM miał tym samym pewność, że uroczystość żałobna zostanie przeprowadzona godnie i uroczyście. W roku 2011 nasze przedsiębiorstwo pogrzebowe uzyskało europejski certyfikat jakości ISO 9001:2008, zaś w 2015 środowiskowy ISO 14001:2004. W lipcu 2011 roku przyznano naszej Spółdzielni także certyfikat Wielkopolska Jakość, który utrzymujemy stale.zakłady pogrzebowe


UNIVERSUM - Spółdzielnia Pracy w Poznaniu to zakład pogrzebowy łączący wieloletnie doświadczenie z bogatą wiedzą naszych pracowników. W naszej pracy z powodzeniem przeplatamy tradycję i nowoczesność, ponieważ wśród ponad 100 osób zespołu tworzącego naszą firmę są zarówno seniorzy, jak i ludzie młodzi. Kierujemy się zawsze dewizą, że najważniejszy jest człowiek. Tę dewizę stosujemy tak względem naszych pracowników, Rodzin pogrążonych w żałobie, jak i samych Zmarłych.

Nasz Zakład Pogrzebowy UNIVERSUM Poznań czyni wszystko, aby każda ceremonia pogrzebowa spełniała oczekiwania rodziny Osoby Zmarłej. Staramy się ustalić wszelkie formalności podczas jednej wizyty w naszym biurze (akt zgonu, wypłata zasiłku pogrzebowego, pomoc finansowa, przebieg ceremonii oraz dobór akcesoriów), a ich dopełnienie bierzemy na siebie. Wszystko to po to, aby odciążyć bliskich Zmarłego, oferując nie tylko usługi, ale przede wszystkim wsparcie i autentyczne zatroskanie.

Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów, którzy coraz częściej o to pytali - jako pierwsi w Wielkopolsce zaczęliśmy świadczyć usługi balsamacji oraz czasowej konserwacji ciał. Usługi te wykonywane są przez certyfikowanych i dyplomowanych specjalistów tanatopraksji najwyższej klasy.

Mamy w naszej ofercie szeroką gamę trumien i urn, wieńców oraz wiązanek kwiatowych. W siedzibie głównej Zakładu Pogrzebowego w mieście Poznań przy ul. Woźnej 15a mogą także Państwo zapoznać się z odzieżą żałobną, którą można zakupić dla Zmarłego. Wsłuchujemy się uważnie w Państwa życzenia i staramy się je spełnić jak najlepiej.


pogrzeb


Zakład Pogrzebowy UNIVERSUM Poznań posiada również nowoczesną specjalistyczną flotę samochodową. W jej skład wchodzi sześć pojazdów marki Mercedes Vito oraz dwa marki Volkswagen Passat. Dodatkowo dysponujemy jedną elegancką Lancią Voyager oraz jednym luksusowym Mercedesem Benz, model Dueexis. Wszystkie pojazdy spełniają rygorystyczne normy i posiadają odpowiednie certyfikaty.

Eleganckimi i nowoczesnymi karawanami wykonujemy także usługę transportu Zmarłych na terenie całej Polski oraz Europy. Nasi profesjonalni kierowcy są gotowi do drogi przez całą dobę cały tydzień - a zlecenia są przyjmowane pod numerem telefonu (+48) 61 853 19 43.

Polecamynaszą pomoc także po uroczystościach żałobnych. Przyjmujemy zlecenia indywidualne na nagrobki oraz prace kamieniarskie.

Wiemy, że nie zawsze nasi Klienci dysponują odpowiednią ilością czasu i sił, by odpowiednio zadbać o grób Bliskiej osoby. Wychodzimy naprzeciw również takim potrzebom i podejmujemy się całorocznej bądź okazjonalnej opieki nad grobami. Na życzenie Klienta istnieje możliwość zapalenia znicza bądź ułożenia wiązanki kwiatów.


usługi pogrzebowe


Usługi Pogrzebowe UNIVERSUM - Spółdzielnia Pracy Poznań to m.in.:

 • kompleksowa organizacja pogrzebu
 • całodobowa eksportacja Zmarłych
 • kremacja
 • balsamacja i czasowa konserwacja ciał
 • przewóz zmarłych
 • trumny i urny
 • wieńce i wiązanki kwiatowe
 • krzyże, tabliczki, odzież żałobna
 • nekrologi i klepsydry
 • ekshumacja
 • usługi kamieniarskie
 • opieka nad grobami
 • pomoc w organizacji styp

 

firma pogrzebowa


W naszej wieloletniej działalności, najważniejsza jest i zawsze będzie pomoc rodzinom połączona z rzetelnym i drobiazgowym realizowaniem życzeń Klienta. Nieustannie nad sobą pracujemy i dążymy do rozwoju, ponieważ bycie liderem w tej branży zobowiązuje. Nigdy nie zapominamy, że naszym celem nadrzędnym jest godne odprowadzenie w ostatnią drogę Państwa Bliskich.


zakład pogrzebowy


UNIVERSUM

Ul. Woźna 15a

61-777 Poznań

Stare Miasto

Tel. (+48) 61 853-19-43

fax (+48) 61 852-93-20

Czynne całą dobę 7 dni w tyg.

UNIVERSUM

Ul. Grunwaldzka 305

60-179 Poznań

Junikowo

Tel. (+48) 61 867-65-71

fax (+48) 61 867-60-01

Pn - pt: 7:00 – 15:00

UNIVERSUM

Ul. Gnieźnieńska 36

61-021 Poznań

Miłostowo

Tel. (+48) 61 872-40-14

fax (+48) 61 872-40-14

Pn - pt: 7:00 – 14:00

 


Rekomendacje

 • cudzyslow Nie było tak drogo jak straszyła mnie konkurencja na tej samej ulicy, w centrum po prostu chciałem mieć spokój i mialem. Mozna polecić tą firmę
  starstarstarstarstar
  Wojciech P.
  cudzyslow Wszystko szybko, w jednym miejscu. Potrącili ZUS z faktury, więc do zapłaty mieliśmy grosze. Sam pogrzeb bez zastrzeżeń.
  starstarstarstarstar
  Katarzyna
 • cudzyslow Obsługa bez zarzutu. Ceremonia na cmentarzu zgodnie z oczekiwaniami. Specjalne podziękowania dla pani, która prowadziła pogrzeb.
  starstarstarstarstar
  Tomasz Naniel
  cudzyslow Z czystym sercem polecam innym tą firmę. Wszystko odbyło się zgodnie z umową.
  starstarstarstarstar
  Agnieszka
 • cudzyslow Solidna firma z doświadczeniem - tak się reklamuje Universum. I to da się odczuć. Profesjonalna obsługa, bardzo życzliwe panie w biurze, które pomogły nam wybrać miejsce i wypłaciły na miejscu zasiłek pogrzebowy. Sam pogrzeb, jak pogrzeb.... czytaj więcej
  starstarstarstarstar
  Daniel
  cudzyslow W imieniu całej rodziny serdecznie dziękuję za organizację ceremonii pogrzebowej mojego męża na cmentarzu junikowskim. Dobrze, że są takie firmy jak państwo, na którze można liczyć w trudnych chwilach. Dziękujemy z całego serca!
  starstarstarstarstar
  Karolina
 • cudzyslow Universum organizowało ceremonię pożegnania mojej mamy na Starołęce. Zajęli się wszystkim, od przygotowania grobu i zdjęcia nagrobka po wypłatę zasiłku. Teraz mogę spać spokojnie, że pochowałam mamę godnie. Znalazłam w firmie tak pot... czytaj więcej
  starstarstarstarstar
  Magdalena Pietruszak
  cudzyslow Organizacja ceremonii na wysokim poziomie, podobnie jak obsługa w biurze na Woźnej. Dla ojca wybraliśmy dębową trumnę. Pogrzeb organizowaliśmy na miłostowie. Oprawa pełna szacunku i profesjonalizmu. Do tego przystępna cena. Do zapłaty miel... czytaj więcej
  starstarstarstarstar
  Karol Brdyż
 • cudzyslow Formalnosci dokonywalismy w biurze na Woznej 15a w nowym biurze Universum. Obslugiwala nas bardzo mila pani, ktora pomogla nam zoranizowac wszystkie dokumenty i zarezerwowac terminy kremacji i pogrzebu. Nie zawiodlem sie. Polecam

  Ocena: brak

  Władysław Rożny
  cudzyslow Poza tym, że trochę czasu poświęciliśmy w poczekalni, to wszystko w porządku. Sprawna i co ważne, pomocna obsługa. Nie musieliśmy dużo dopłacać. Sama ceremonia bez uwag. Śmiało mogę polecić.

  Ocena: brak

  Tomek W.
 • cudzyslow W ciężkiej chwili śmierci brata Universum pomogło nam załatwić wszystkie formalności. Firma udzieliła nam darmowej pożyczki na zorganizowanie pogrzebu. Jestem naprawdę wdzięczny.

  Ocena: brak

  Przemek
  cudzyslow Żegnaliśmy teściową w Poznaniu. Wszystko załatwialiśmy w Universum, czyli przewóz i pogrzeb. Sprawna obsługa i praktyczne wskazówki pozwoliły nam godnie pożegnać się z teściową. Dziękuję.

  Ocena: brak

  Jarosław K.
 • cudzyslow Firma z tradycjami i dało się to odczuć. Oceniam pozytywnie mimo że te chwile i strata bliskiej mi siostry nie kojarzą mi się najlepiej.

  Ocena: brak

  Krystyna
  cudzyslow W piatek zegnalismy nasza siostre na milostowie. Chcialam podziekowac Universum za wszystko, przede wszystkim za zrozumienie dla naszej trudnej sytuacji oraz pomoc, jakiej mi udzielono.

  Ocena: brak

  Anita Stasiak
 • cudzyslow Godna polecenia firma.

  Ocena: brak

  Krystyna
  cudzyslow Bardzo wzruszająca ceremonia na junikowie. Elegancki karawan. Dziekuje universum za wszystko, bardzo.

  Ocena: brak

  Teresa Nejsker
 • cudzyslow Zaufaliśmy z mamą w czerwcu firmie Uniwersum przy pożegnaniu taty. Firma pomogła nam z uzyskaniem pieniędzy w ZUS i na ten czas udzieliła darmowego kredytu. Byliśmy w potrzebie i otrzymaliśmy w Uniwersum pomoc. Dziękuję

  Ocena: brak

  Radosław Darwał
  cudzyslow Bardzo rzetelna firma. Z pomoca Universum pochowałam męża godnie i nie zdarli ze mnie.

  Ocena: brak

  Renata
 • cudzyslow Dziękuję Państwu za pomoc z organizacją pogrzebu mamy. Nie wiem jak poradziłabym sobie sama.

  Ocena: brak

  Tadeusz
  cudzyslow Żegnaliśmy z pomocą Universum tatę w styczniu. Obsługa była bardzo wyrozumiała i pomocna. W 30 minut dokonaliśmy wszystkich formalności i otrzymaliśmy ZUS gotówką na miejscu. Pełen profesjonalizm.

  Ocena: brak

  Tomasz Kotoń
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Universum Zakład Pogrzebowy - Poznań