LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

Trauerhilfe Raithel - Transport Zwłok Niemcy

Trauerhilfe Raithel - Transport Zwłok Niemcy - Karlsruhe
Gold

Ulica: Am Wetterbach 90

Miasto: Karlsruhe, 76228

Województwo: Śląskie

Trauerhilfe Raithel - Transport Zwłok Niemcy - Karlsruhe Am Wetterbach 90, Karlsruhe polski-zaklad-pogrzebowy.de Ocena:starstarstarstarstar 004972120400904

transport zwłok niemcy

transport zmarłych niemcy

Trauerhilfe Raithel to polski zakład pogrzebowy działający na terenie Niemiec. Naszą specjalizacją jest transport Zmarłych z Niemiec na trasie Polska - Niemcy. Zapewniamy też kompleksowe usługi pogrzebowe na terenie Niemiec. Wysoka jakość naszych świadczeń - oparta na empatii, kulturze osobistej oraz doświadczeniu - sprawia, że zaufało nam już wielu Polaków, którzy żyją i pracują w Niemczech. Posiadamy dwa biura w mieście Karlsruhe: jedno przy Am Wetterbach 90, a drugie przy Stuttgarter Str. 31 , jak również jedno biuro w Graben-Neudorf przy Karlsruher Str. 25a .

pogrzeby niemcy

Nasz zakład pogrzebowy organizuje uroczystości pogrzebowe tradycyjne oraz kremacyjne. Już na etapie przygotowania do pogrzebu ułatwiamy zarówno komunikację, która odbywa się u nas w języku polskim, jak i dopełnianie formalności, którymi zajmujemy się sami. Wśród tych formalności są takie, które daleko wykraczają poza standardowy zakres: zgłaszamy fakt śmierci w odpowiednich urzędach, powiadamiamy instytucje oraz zakłady zajmujące się ubezpieczeniem, pomagamy też złożyć wnioski o świadczenia rentowe z tytułu śmierci (renty rodzinne). Nade wszystko zaś staramy się tak przygotować ceremonię żałobną, aby faktycznie była najbardziej uroczystym i najpiękniejszym ostatnim pożegnaniem - w przypadku każdego Zmarłego spersonalizowanym.

Zakład Pogrzebowy Trauerhilfe Raithel organizuje też - coraz popularniejsze w Niemczech - pogrzeby na cmentarzach w lasach. Są uroczystości, które poprzedza kremacja - a w ich trakcie biodegradowalna urna z prochami Osoby Zmarłej składana jest na terenie leśnym, specjalnie w tym celu wytyczonym. Pogrzeby takie są od paru lat akceptowane przez kościoły chrześcijańskie działające w Niemczech.

polski zakład pogrzebowy w niemczech

Wiedząc, że w przypadku śmierci za granicą Bliscy Osoby Zmarłej czują się podwójnie zagubieni - czynimy wszystko, aby mogli realnie odczuć naszą opiekę oraz wszechstronne wsparcie. Mogą się do nas Państwo zwracać z wszelkimi zapytaniami oraz wątpliwościami. Postaramy się odpowiedzieć na każde pytanie oraz doradzić w każdej kwestii, która Państwa nurtuje. Jesteśmy dla Państwa - świadomi, jak ważne jest w takich chwilach towarzyszenie i pomoc.

W czasach, gdy wielu naszych Rodaków wybrało Niemcy jako miejsce pracy i zamieszkania, zaistniała konieczność zapewnienia usług przewozu Zmarłych. Wykonujemy transport zwłok najczęściej do Polski, ale - oczywiście - obsługujemy przewozy zwłok także za granicę Polski. Jeśli zapada decyzja, że Osoba Zmarła ma być pochowana na terenie Niemiec - zapewniamy transport Zmarłych niezależnie od odległości, na miejsce pochówku.

przewóz zmarłych z niemiec

Naszym głównym priorytetem jest zapewnienie godnych warunków przewozu zwłok. Każdy Zmarły jest przez nas transportowany indywidualnie - nie uznajemy bowiem jednoczesnego przewozu kilku osób Zmarłych, zwłaszcza jeśli za życia nie mieli oni ze sobą nic wspólnego. Uważamy, że każdy Zmarły ma prawo do indywidualnego transportu.

Zakład Pogrzebowy Trauerhilfe Raithel jest doskonale znany duszpasterzom z polskich parafii, misji oraz innych ośrodków duszpasterskich na terenie Niemiec, a także chętnie proszony o pomoc przez coraz liczniejszą Polonię niemiecką.

transport zmarłych z niemiec

przewóz zwłok Niemcy

Polski zakład pogrzebowy w Niemczech Trauerhilfe Raithel to m.in. następujące usługi pogrzebowe:

 • organizacja uroczystości pogrzebowych
 • nowe formy uroczystości pogrzebowych - m.in. pogrzeb na cmentarzu leśnym (w Niemczech)
 • eksportacja i przewóz Zmarłego do 100 km
 • przewóz Zmarłych - głównie na trasie Polska-Niemcy
 • formalności pogrzebowe
 • tanatokosmetyka
 • trumny i urny
 • ubranie dla Zmarłego (oraz wyposażenie wnętrza trumny)
 • krzyże i tabliczki
 • oprawa muzyczna i fotograficzna pogrzebu
 • lista kondolencyjna, obraz żałobny

transport zwłok z niemiec

usługi pogrzebowe w Niemczech

przewozy zmarłych do Polski

Zakład Pogrzebowy Trauerhilfe Raithel

Am Wetterbach 90

76228 Karlsruhe

Tel. 00 49 72120400904

00 49 1748970903

Filie:

Stuttgarter Str. 31

76137 Karlsruhe

oraz

Karlsruher Str. 25a

76676 Graben-Neudorf

Tel. 0176 205 76 806

Rekomendacje

 • cudzyslow Profesjonalna obsluga ,domowa atmosweta,Konkurencyjne ceny ,dokumenty kompletnie dokumentowane ,Polecam Ta firme z calego serca osoba w potrzebie naprawde wlasciciele sa ludzmi a nie firma INKASO!!!
  starstarstarstarstar
  Agnieszka Oleksik
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Trauerhilfe Raithel - Transport Zwłok Niemcy - Karlsruhe