Tomasz Wałach Styx Zakład Pogrzebowy

Tomasz Wałach Styx Zakład Pogrzebowy - Rybnik
Gold

Ulica: 1 Maja 89

Miasto: Rybnik, 44-206

Województwo: Śląskie

Tomasz Wałach Styx Zakład Pogrzebowy - Rybnik 1 Maja 89, Rybnik www.styx-walach.pl Ocena:brak 602 558 257

zakład pogrzebowy rybnik

 

 

Zakład Pogrzebowy "STYX" to firma rodzinna, istniejąca od 1901 roku. Jej założycielami byli Zofia i Jerzy Klapec. Obecnie firmę prowadzą ich wnukowie z rodzinami. Specjalizujemy się w profesjonalnej florystyce pogrzebowej i świadczymy kompleksowe, profesjonalne usługi związane z organizacją pogrzebów.

 

rybnik zakład pogrzebowy

 

Główne siedziby firmy znajdują się w mieście Rybnik-Chwałowice oraz Rybnik-Popielów, ale swoim bezpośrednim zasięgiem obejmujemy także Rybnik-Niedobczyce. Działamy również na terenie całego województwa śląskiego ze szczególnym uwzględnieniem takich miejscowości, jak: Marklowice, Radlin oraz Radlin-Biertułtowy, Popielów, Radziejów i Świerklany.

 

zakład pogrzebowy


Wiele lat działalności Zakładu Pogrzebowego STYX zaowocowało bogatym doświadczeniem. To pozwala świadczyć nam usługi pogrzebowe najwyższej jakości. Nasi wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy zawsze są dla Państwa oparciem w trudnych chwilach straty Bliskiej Osoby.

 

pogrzeby w rybniku

 

Jesteśmy nieustannie gotowi do pomocy w przypadku jakichkolwiek niejasności czy kłopotów w czasie przygotowania do pogrzebu i jego przeprowadzenia. Troszczymy się o dopełnienie niezbędnych formalności urzędowych. Pragnąc ograniczyć je do minimum - rozliczamy pochówek w sposób bezgotówkowy.

 

zakłady pogrzebowe rybnik


Od samego początku istnienia Zakład Pogrzebowy STYX jest producentem trumien. Posiadamy w sprzedaży wiele wzorów i modeli trumien, wykonanych z trwałego drewna dębowego, sosnowego oraz olchowego. Wszystkie one są wykonane w sposób niezwykle staranny i solidny, z dbałością o szczegóły.

Podejmujemy się też organizacji pochówku z kremacją. W naszym Zakładzie Pogrzebowym mogą Państwo wybrać odpowiednią urnę: granitową, ceramiczną, szklaną, metalową lub drewnianą.

Dbając o piękno pogrzebu oferujemy także bogaty wybór wieńców i wiązanek kwiatowych. Dzięki temu, że mamy własną kwiaciarnię gwarantujemy, że kwiaty są zawsze świeże i kunsztownie ułożone.

 

usługi pogrzebowe rybnik

Zakład Pogrzebowy STYX dba także o najwyższy poziom usług transportu Zmarłych. Posiadamy nowoczesne i eleganckie karawany marki Mercedes. Kierowane przez wykwalifikowanych kierowców, są one używane do przewozów Zmarłych na terenie miasta Rybnik, województwa śląskiego, a także całej Polski. Na życzenie naszych Klientów możemy też podjąć się transportu Osób Zmarłych za granicą naszego kraju.


pogrzeby rybnik

 

zakłady pogrzebowe rybnik

 

Gwarancją wysokiej jakości usług oraz społecznej odpowiedzialności Zakładu Pogrzebowego STYX z Rybnika jest długoletnia przynależność do Polskiej Izby Pogrzebowej. 

pogrzeb w rybniku

 

Zakład Pogrzebowy STYX Tomasz Wałach

Tel. Całodobowy 602 558 257

Rybnik - Chwałowice

ul. 1 Maja 89

i

Rybnik - Popielów

ul. Trzech Krzyży 5

44-206 Rybnik

  

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Tomasz Wałach Styx Zakład Pogrzebowy - Rybnik