SYST-KOM Programy do obsługi zarządów cmentarzy i firm pogrzebowych

SYST-KOM Programy do obsługi zarządów cmentarzy i firm pogrzebowych - Warszawa
Silver

Ulica: Żelazna 87

Miasto: Warszawa, 00-879

Województwo: Mazowieckie

SYST-KOM Programy do obsługi zarządów cmentarzy i firm pogrzebowych - Warszawa Żelazna 87 , Warszawa www.systkom.pl Ocena:brak 661 605 492

producent oprogramowania funeralnego

 

 

SYST-KOM jest firmą, działającą od 1998 roku, która tworzy, obsługuje oraz podejmuje się dystrybucji oprogramowania komputerowego, dedykowanego firmom związanym z branżą pogrzebową w Polsce. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie przy ul. Żelaznej 87.

Programy, stworzone przez firmę SYST-KOM, to produkty które powstają w celu ułatwienia i zoptymalizowania pracy zakładów pogrzebowych oraz zarządców cmentarzy. W ciągu ponad 20 lat istnienia firmy oprogramowanie do zarządzania cmentarzem doceniło kilkudziesięciu zarządców nekropolii w całej Polsce.

Wśród produktów najbardziej cenionych przez podmioty zarządzające cmentarzami są:

  • EWGROB: system komputerowy, obsługujący wiele zadań, dający m.in. możliwość stworzenia cyfrowego archiwum dla każdego grobu i kontroli opłat

  • KWATERA to graficzny plan cmentarza, ułatwiający orientację, nadający się do zamieszczenia na stronie internetowej

  • WYSZUKIWARKA GROBÓW - szybko działająca wyszukiwarka konkretnych grobów na cmentarzu, którą można zainstalować na stronie internetowej zakładu pogrzebowego lub administracji cmentarza. Firma SYST-KOM posiada także specjalne narzędzie do samodzielnej wyceny kosztu wykonania takiej wyszukiwarki na podstawie najbardziej istotnych dla nekropolii parametrów. Zainteresowani Klienci, w celu uzyskania dostępu do tego narzędzia, proszeni są o kontakt z firmą SYST-KOM.

  • CYFROWE MAPY - służy do opracowania cyfrowej interaktywnej mapy danego cmentarza, umożliwia poruszanie się po nekropolii i wyświetlenie konkretnego grobu. 

producent oprogramowania dla branży cmentarnej i funeralnej

 

Przedsiębiorstwa pogrzebowe mogą skorzystać z programów: 

  • ARKADIA - oprogramowanie pozwalające na obsługę codziennej pracy zakładu pogrzebowego 

  • eNEKRODRUKI - jest kolejną nowością, pomocną w stworzeniu projektu oraz dokonaniu wydruków nekrologów, klepsydr oraz tabliczek pogrzebowych. Program eNekrodruki zastępuje wiele zaawansowanych programów graficznych. Obecnie dostępnych jest ponad 60 wzorów wydruków, a ich baza ulega ciągłemu poszerzaniu. Wydruki klepsydr wykonywane są na sprawdzonym jakościowo papierze. W przypadku wydruków na tabliczki nagrobne - dane nakładane są na folię, która następnie naklejana jest na tabliczkach. 
     

Programy, które zostały stworzone przez firmę SYST-KOM, łączą w sobie funkcjonalność produktów cyfrowych, odpowiadających na specyficzne potrzeby branży funeralnej, z możliwością dostosowania ich do konkretnych oczekiwań danej firmy. Programy są tworzone w taki sposób, aby ich obsługa była jak najbardziej intuicyjna.

 

oprogramowanie dla branży pogrzebowej i cmentarnej

 

Produkty, przygotowane przez firmę SYST-KOM dla firm z branży funeralnej, pozwalają uzyskać kontrolę nad wszystkimi zdarzeniami, które zachodzą w danej firmie. Automatyzacja procesów, a także osiągnięcie przejrzystości w każdym działaniu, wpływa pozytywnie na całość funkcjonowania firmy oraz na jej wizerunek zewnętrzny w oczach Klientów.

SYST-KOM zapewnia kompleksowe wsparcie techniczne, głównie w formie zdalnej - co pozwala na szybką konsultację w razie jakichkolwiek wątpliwości oraz zapytań ze strony użytkownika.SYST-KOM

Producent oprogramowania komputerowego
dla branży pogrzebowej i cmentarnej

ul. Żelazna 87
00-879 Warszawa

Kontakt telefoniczny:
661 605 492

 

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Galeria jest pusta
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
SYST-KOM Programy do obsługi zarządów cmentarzy i firm pogrzebowych - Warszawa