LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

Styx Zakład Pogrzebowy Rybnik

Styx Zakład Pogrzebowy Rybnik - Rybnik
Silver

Ulica: Rudzka 73

Miasto: Rybnik, 44-200

Województwo: Śląskie

Śmierć bliskich nam osób zawsze napełnia nas wszystkich smutkiem. Zastanawiamy się wówczas czy wykorzystaliśmy wszystkie dane przez życie szanse i daliśmy naszym nieobecnym już bliskim pewność, iż kochamy ich najmocniej jak potrafimy?

Zawsze po śmierci ukochanej osoby pragniemy zorganizować jej ostatnią drogę w taki sposób, by jak najpełniej oddać cześć jej pamięci. W tej pełnej smutku chwili macie Państwo do dyspozycji doświadczoną i solidną instytucję pogrzebową.

Wasze prośby i dokonany przez Was wybór nakładają na nas etyczny obowiązek, by pomóc Wam z pietyzmem zorganizować ostatnią drogę Waszych najbliższych. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, iż osobistego kontaktu i bezpośredniej rozmowy nic nie może zastąpić. Dlatego też na tych stronach prezentujemy tylko najważniejsze informacje, które dadzą Wam czytelny obraz tego kim jesteśmy, czym się zajmujemy i jak możemy Wam pomóc.

Prosze przyjąć nasze kondolencje.

Robert Wałach

Zakład Pogrzebowy STYX z Rybnika

zakład pogrzebowy rybnik

Styx z Rybnika to firma, która świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe od 1986 roku. Dzięki długoletniej działalności naszego zakładu pogrzebowego zdobyliśmy doświadczenie gwarantujące najwyższą jakość naszych usług pogrzebowych.

Zakład Pogrzebowy Styx w tych trudnych dla Państwa chwilach stanowi oparcie i służy pomocą w rozwiązywaniu wszelkich problemów związanych z organizacją pogrzebu. Rodzina zlecająca nam usługę pogrzebową jest traktowana przez nas z należytym szacunkiem, współczuciem i pełnym zrozumieniem.

Wykwalifikowany, młody personel naszego zakładu w Rybniku, charakteryzuje się życzliwością oraz wysoką kulturą osobistą, jest gwarantem rzetelnej profesjonalnej obsługi i organizacji pogrzebu. Rozumiemy potrzeby rodzin osób zmarłych i wychodząc Państwu naprzeciw organizujemy pogrzeby kompleksowo i bezgotówkowo. Zapewniamy, iż jesteśmy w stanie spełnić wszelkie, również nietypowe, prośby.


zakład pogrzebowy

rybnik

Usługi Pogrzebowe Rybnik:

W sprzedaży posiadamy wiele modeli trumien. Możecie Państwo dokonać wyboru trumny w biurze firmy, gdzie posiadamy bogatą ekspozycję. W ciągłej sprzedaży posiadamy również wiele różnych typów i wzorów urn. Oferujemy Państwu szeroką gamę urn metalowych, ceramicznych, szklanych, drewnianych, a także granitowych i porcelanowych. Wyboru możecie Państwo dokonać w biurze zakładu pogrzebowego w Rybniku.

Zakład Pogrzebowy Rybnik Styx specjalizuje się w transporcie zmarłych na terenie całego kraju jak i za granicą. Dzięki nowoczesnym karawanom marki Mercedes świadczymy usługi transportu zmarłych na najwyższym poziomie.

Dbamy o dopełnianie wszelkich formalności za naszych Klientów min. związane z wyplata zasiłku pogrzebowego ZUS, KRUS i MSWiA.

Nasze eleganckie karawany przystosowane są do transportu trumien, przewozu zwłok oraz do uczestnictwa w orszaku żałobnym.

 

JESTEŚMY CZŁONKIEM POLSKIEJ IZBY POGRZEBOWEJ, KTÓRA STOI NA STRAŻY ODPOWIEDNIEGO WYKONYWANIA USŁUG POGRZEBOWYCH

zakłady pogrzebowe rybnik


usługi pogrzebowe rybnik

 

Usługi Pogrzebowe STYX Rybnik

ul. Rudzka 73


kom. 888 860 800

rozwiń/zwiń

Rekomendacje

  • cudzyslow Najbardziej profesjonalna firma w Rybniku, podjęli się niemożliwego a jednak doprowadzili sprawe do końca.Pogrzeb był piękny, ze wspaniałą oprawą a do tego pomoc w załatwianiu formalności w ZUS Bydgoszcz, USC Branice, szpital...nie znajdu... czytaj więcej

    Ocena: brak

    Grażyna Kubiak
dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Styx Zakład Pogrzebowy Rybnik - Rybnik