LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

Styks Usługi Pogrzebowe - Międzynarodowy Transport Zwłok

Styks Usługi Pogrzebowe - Międzynarodowy Transport Zwłok - Wrocław
Gold

Ulica: Włodkowica 35

Miasto: Wrocław, 50-072

Województwo: Dolnośląskie

Styks Usługi Pogrzebowe - Międzynarodowy Transport Zwłok - Wrocław Włodkowica 35, Wrocław www.styx.pl Ocena:brak 601 700 280   570 00 33 99

zakład pogrzebowy wrocław

wrocław pogrzeby

Zakłady Pogrzebowe STYKS istnieją od 1994 roku, oferując kompleksowe usługi pogrzebowe na terenie miasta Wrocławia oraz całego kraju. Za cel oraz misję naszego działania od samego początku obraliśmy obecność przy osobach przeżywających żałobę i świadczenie im wszelkiej możliwej pomocy. To z myślą o nich posiadamy we Wrocławiu i okolicach sześć biur. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nas Państwo potrzebują. Organizujemy kremacje, pogrzeby tradycyjne z trumną oraz międzynarodowe przewozy Zmarłych. Jako jedyni we Wrocławiu posiadamy salon z odzieżą czarną i żałobną.

Zapraszamy do kontaktu przez całą dobę

pod numerami telefonów: 601 700 280 lub 794 700 034

międzynarodowy transport zwłok

Zakłady Pogrzebowe STYKS zapewniają kompleksową obsługę ceremonii pogrzebowych, zarówno na cmentarzach komunalnych jak i parafialnych. Asysty pogrzebowe wykonujemy przy użyciu profesjonalnego sprzętu (STYKS wykorzystuje m.in. elektryczne platformy do składania trumien i urn w grobach, namioty ochronne dla żałobników, a także wysokiej klasy sprzęt nagłaśniający). Ponadto na uroczystości pogrzebowe zapraszamy muzyków i mistrzów ceremonii. Oferujemy również usługi fotograficzne.

Usługi pogrzebowe wykonujemy w oparciu o nowoczesne autokarawany i elektryczny karawan - Melex,

dzięki czemu zawsze godnie żegnamy Zmarłych.

transport zwłok Wrocław


zakłady pogrzebowe

Jesteśmy jedynym zakładem pogrzebowym we Wrocławiu, który zarządza kaplicą cmentarną. Zlokalizowana jest ona na terenie Cmentarza Komunalnego - oddział Wrocław Psie Pole - przy ul. Kiełczowskiej 90 (obok krematorium). Dzięki naszym staraniom uzyskaliśmy zgodę na wykorzystanie tej kaplicy zarówno do przeprowadzenia ceremonii świeckich, jak i ceremonii w różnych obrządkach wyznaniowych - w tym także istnieje możliwość odprawienia mszy żałobnej w obrządku rzymskokatolickim.

Informacji na temat organizacji ceremonii w naszym domu pogrzebowym udzielają nasi wykwalifikowani pracownicy. Służą oni w tej oraz innych kwestiach pomocą, radą oraz wsparciem, przygotowują niezbędne dokumenty i dopełniają wszelkich formalności związanych z pogrzebem. Mogą się Państwo zwracać do nas z każdą kwestią związaną z przygotowaniem ostatniego pożegnania. Obiecujemy, że postaramy się uczynić wszystko, co w naszej mocy, aby usługi pogrzebowe, które Państwo wybiorą, były naprawdę najwyższej jakości.

usługi pogrzebowe Wrocław

Od początku istnienia Zakład Pogrzebowy STYKS specjalizuje się też w międzynarodowych przewozach Zmarłych. Posiadamy karawany spełniające wszystkie unijne przepisy i normy polskiego SANEPID-u.

Przewoziliśmy już Zmarłych ze Szwecji, Anglii, Stanów Zjednoczonych, Jemenu, Austrii, Niemiec, Ukrainy, Hiszpanii, Włoch czy Bośni, która była w tym czasie w stanie wojny. Organizując usługi międzynarodowego transportu zwłok, dopełniamy wszelkich formalności w urzędach i konsulatach. W stałej ofercie posiadamy trumny z wkładami metalowymi do międzynarodowego transportu zmarłych.

usługi pogrzebowe

Zakłady Pogrzebowe STYKS

ul. Włodkowica 35

50-072 Wrocław
tel. 71 700-03-42
794 700 036

&

ul. Mireckiego 26 (przy cmentarzu komunalnym)

55-080 Kąty Wrocławskie

tel. 601 700 280

&

ul. Ślężna róg Weigla (przy szpitalu wojskowym)

53-114 Wrocław

tel. 794 700 042

&

ul. Opolska 9 (nieopodal cmentarza)

55-011 Wrocław

tel. 794 700 041

&

ul. Osobowicka 61 (przy cmentarzu komunalnym)

51-110 Wrocław

tel. 505 304 172

dom pogrzebowy

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Styks Usługi Pogrzebowe - Międzynarodowy Transport Zwłok - Wrocław