Styks - Międzynarodowy Transport Zmarłych

Styks - Międzynarodowy Transport Zmarłych - Opole
Silver

Ulica: Witosa 1

Miasto: Opole, 45-401

Województwo: Opolskie

Styks - Międzynarodowy Transport Zmarłych - Opole Witosa 1, Opole styks.net.pl Ocena:brak 77 462 30 04   608 060 900

 

transport zmarłych

 

transport zwłok

 

Zakład Pogrzebowy STYKS, posiadający swoje biura w miastach Opole oraz Lewin Brzeski, specjalizuje się nie tylko w kompleksowej organizacji uroczystości żałobnych różnych typów, ale także w świadczeniu usług krajowego i międzynarodowego transportu Zmarłych. To wielopłaszczyznowe i wszechstronne podejście do naszych Klientów, wyjście naprzeciw ich oczekiwaniom oraz kompetencje naszych pracowników gwarantują najwyższą jakość realizacji zleconych nam zadań.

Niezależnie od tego czy wykonujemy usługę transportu Zmarłych na terenie Polski, z Polski za granicę - czy też odwrotnie - zawsze drobiazgowo przestrzegamy wszystkich procedur. Transportujemy zwłoki z i do krajów: Niemcy, Anglia, Irlandia, Francja, Włochy, Hiszpania, Anglia, Norwegia, Szwecja i innych.

Uzyskujemy niezbędne dokumenty z urzędów i instytucji polskich oraz międzynarodowych - takie, jak akty zgonu, przepustki konsularne czy paszporty dla ciał. Zajmujemy się także profesjonalnym tłumaczeniem dokumentów u tłumaczy przysięgłych. Posiadając duże doświadczenie w kwestii krajowego i międzynarodowego przewozu zwłok i prochów dajemy Państwu gwarancję, że wszystkie procedury przebiegają sprawnie, zaś ewentualne problemy - o ile takie występują w trakcie realizacji całej usługi - rozwiązujemy nie tylko pozytywnie, ale i szybko.

 

przewóz zmarłych

 

Nie tylko troszczymy się o sam przewóz ciał lub prochów, ale także o to wszystko, co transport Zmarłych poprzedza. Wykonujemy zabiegi balsamacji, stosujemy filtry powietrza oraz zapewniamy trumny o specjalistycznej konstrukcji, przystosowanej do przewozu ciała na duże odległości. Jeśli życzeniem Rodziny Zmarłego jest, aby jego ciało zostało poddane kremacji, realizujemy to życzenie wraz ze wszystkimi koniecznymi procedurami, które następują wcześniej oraz później.

Międzynarodowy przewóz zwłok - zarówno do Polski, jak i za granicę - Zakład Pogrzebowy STYKS głównie drogą lotniczą, lądową oraz - niekiedy - morską. W naszej pracy wykorzystujemy karawany, które spełniają wszystkie przepisy prawne i sanitarne.

Naszym Klientom zapewniamy profesjonalne wsparcie w kwestiach administracyjnych oraz organizacyjnych. Gwarantujemy również, że postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania, a także rozwiać ewentualne wątpliwości.

Zakład Pogrzebowy STYKS Opole to pewność godnych i pięknych uroczystości pogrzebowych oraz wsparcia i pomocy dla Rodziny Zmarłego.

 

 

przewóz zwłok

 

 

transport zwłok do polski

 

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Styks - Międzynarodowy Transport Zmarłych - Opole