Sprowadzenie zwłok z zagranicy Jasica Tuchów

Sprowadzenie zwłok z zagranicy Jasica Tuchów - Tuchów
Gold

Ulica: Graniczna 18

Miasto: Tuchów, 33-170

Województwo: Małopolskie

Sprowadzenie zwłok z zagranicy Jasica Tuchów - Tuchów Graniczna 18 , Tuchów jasica.eu Ocena:brak 14 652 53 41   511 494 582

międzynarodowy transport zwłok Tuchów

 

 

Firma pogrzebowa JASICA prowadzi swoją działalność nieprzerwanie od 1978 roku. Założył ją Stanisław Jasica pod nazwą Zakład Stolarski Wyrób i Sprzedaż Trumien - Usługi Pogrzebowe. Obecnie firmę prowadzi kolejne już pokolenie przedsiębiorców - Ryszard Jasica. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i ogromnej wiedzy oferuje ona swoim klientom także kompleksowe usługi z zakresu międzynarodowego transportu zmarłych i przewozu prochów. Siedziba firmy znajduje się w województwie małopolskim, w Tuchowie przy ul. Granicznej 18.

 

transport zwłok z zagranicy do polski

 

 

transport zwłok tuchów

 

Firma posiada liczne kompetencje, wieloletnie doświadczenie i wiedzę z zakresu załatwienia wszelkich niezbędnych kwestii formalnych związanych z przewozem zmarłych. Pracownicy znają się na swojej pracy. Regularnie też biorą udział w różnych szkoleniach w celu poszerzenia wiedzy.

Dzięki temu zyskują Państwo gwarancję, że powierzając firmie przewóz ciała osoby najbliższej, wszystko odbędzie się zgodnie z planem i, co najważniejsze, przy najwyższym poszanowaniu godności osoby zmarłej.

Pracownicy specjalizujący się w obsłudze klientów przy zleceniach transportowych pomogą w uzyskaniu wszelkich dokumentów, pozwoleń oraz tłumaczeń. Powierzając firmie JASICA przewóz zwłok otrzymują Państwo kompleksową pomoc i wsparcie we wszystkich kwestiach związanych z tym trudnym zadaniem. Dodatkowo pracownicy pozostaną z Państwem w kontakcie na każdym etapie realizacji zlecenia i będą do dyspozycji 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu.

Sprowadzenie zwłok z zagranicy to skomplikowany proces, który warto powierzyć specjalistom. Dlatego też JASICA chętnie podejmie się każdego zlecenia tak, aby rodziny mogły się skupić na przeżywaniu żałoby, nie przejmując się żadną z kwestii z tym związanych.

 

sprowadzenie zwłok do polski

 

Firma JASICA, oferująca kompleksowe usługi sprowadzenia zwłok z zagranicy, dysponuje nowoczesnym taborem pojazdów przystosowanym do przewozu ciał lub prochów. Wszystkie firmowe samochody, wykonujące przewozy zmarłych, posiadają niezbędne zgody, pozwolenia i certyfikaty umożliwiające świadczenie tego typu usług. Karawany i świetnie przeszkolony personel, który zadba o bezpieczeństwo i terminowość wykonania zlecenia to gwarancja najwyższej jakości świadczonych usług.

Zakład podejmuje się przewozu zwłok do Polski z państw takich, jak Belgia, Holandia, Austria i Niemcy. 

Śmierć najczęściej przychodzi w najmniej oczekiwanym momencie, dlatego też pracownicy firmy pozostają do dyspozycji 24 godziny na dobę, by niezależnie od pory dnia, pomóc Państwu w tych trudnych chwilach. Każdego dnia starają się oni pomóc w sprowadzeniu ciała najbliższych we wskazane miejsce.

Wszystkie informacje i odpowiedź na ewentualne pytania uzyskają Państwo w siedzibie firmy przy ulicy Granicznej 18 w Tuchowie lub dzwoniąc pod jeden z całodobowych numerów: 14 652 53 41 lub 511 494 582.

 

transport zmarłych w Polsce

 

 

sprowadzanie zwłok do tuchowa

 


Zakład Pogrzebowy JASICA
Miedzynarodowy Transport Zmarłych
Ryszard Jasica

ul. Graniczna 18
33-170 Tuchów


Telefony całodobowe:

14 652 53 41 
oraz 511 494 582

 

 

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Sprowadzenie zwłok z zagranicy Jasica Tuchów - Tuchów