Sotor Zakład Pogrzebowy

Sotor Zakład Pogrzebowy - Toruń
Gold

Ulica: Sowińskiego 5

Miasto: Toruń, 87-100

Województwo: Kujawsko-Pomorskie

Sotor Zakład Pogrzebowy - Toruń Sowińskiego 5, Toruń sotor.pl Ocena:brak 56 655 33 50   509 799 013

zakład pogrzebowy toruń

 

SOTOR to rodzinna firma pogrzebowa, która powstała już w 1995 roku. Od początku świadczy usługi na najwyższym poziomie oraz rzetelnie i kulturalnie wspiera mieszkańców Torunia w trudnych chwilach. Dwadzieścia lat wspominamy jako czas ciężkiej pracy i nauki. Włożony wysiłek jednak się opłacił, gdyż wiemy, że nasze usługi to dziś jedne z najbardziej profesjonalnych w Polsce. Mówią nam o tym rzesze Klientów, którzy nam dziękują za rzetelnie przygotowane uroczystości żałobne.

firma pogrzebowa

Profesjonalizm zobowiązuje nas do okazania szacunku każdej z rodzin, która poprosi nas o pomoc. Używamy nowych karawanów marki Jaguar z włoską zabudową renomowanej firmy Pilato. Uważamy, że szacunek należy się każdemu zmarłemu, bez względu na stan majątkowy jego rodziny.

usługi pogrzebowe

 

Jednym z gwarantów profesjonalizmu zakładu pogrzebowego SOTOR jest certyfikat jakości ISO 9001. Przyznano go nam jako pierwszej firmie funeralnej w województwie kujawsko-pomorskim. Do 2009 roku byliśmy jedyną firmą pogrzebową z Torunia należącą do Polskiej Izby Pogrzebowej. Pomimo dużego przywiązania do tradycji i religii, nasz zakład usług pogrzebowych z powodzeniem łączy ją z nowoczesnością. Organizujemy nie tylko uroczystości pogrzebowe w obrządku katolickim, ale także w innych obrządkach - a także według ceremoniału świeckiego. Posiadamy doświadczenie w organizacji każdego typu ceremonii żałobnych - dlatego mogą nam Państwo zaufać. Pomagamy zorganizować piękne ostatnie pożegnanie każdemu, kto tego potrzebuje.

Logo firmy składa się ze znaku krzyża wkomponowanego w literę T. Logo zawiera także znicz, który symbolizuje światło -stanowiące alegorię tego, co pozytywne: dla jednych będzie to Bóg, a dla innych nadzieja i życie wieczne lub po prostu znak pamięci o tych, co odeszli. Nazwa firmy, oprócz tego, że składa się z dwóch członów - gdzie - SO - nawiązuje do nazwiska założyciela firmy Krzysztofa Sobczaka oraz jej obecnego właściciela Bartłomieja Sobczaka, a TOR - to odniesienie do miasta Torunia, w którym nasza firma ma swoją siedzibę - ma też swoje odniesienie do teologii i nawiązuje do tego jej działu, który poświęcony jest zbawieniu.

 

zakłady pogrzebowe Toruń

 

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Pogrzebowej, która dba o jakość świadczonych usług w Polsce.

zakład pogrzebowy

Misją naszą jest pomoc rodzinom pogrążonym w żałobie, dlatego zajmujemy się organizacją i przeprowadzeniem uroczystości pogrzebowych oraz wszystkimi formalnościami urzędowym z tym związanymi w sposób kompleksowy. Formalności te bierzemy na siebie, aby odciążyć w tym trudnym czasie Rodzinę Zmarłego. Czynimy zresztą wszystko, aby to właśnie Rodzina Zmarłego - oraz sam Zmarły - byli w centrum naszych działań. To właśnie z myślą o Rodzinach i o ich pragnieniu, aby każda uroczystość żałobna była piękna - w ciągu 20 lat istnienia rozbudowaliśmy i odmłodziliśmy tabor samochodowy. Teraz składa się on z dwóch luksusowych karawanów Jaguar, autobusu, siedmiu karawanów Mercedes oraz trzech samochodów osobowych. Eleganckie karawany marek JAGUAR i MERCEDES uczestniczą w uroczystościach pogrzebowych niezależnie od zamożności Zmarłego oraz jego Rodziny. Wychodzimy bowiem z założenia, że wobec śmierci - i po śmierci - każdy z nas jest równy i nie można wprowadzać dodatkowych podziałów, także ze względów majątkowych.

Zakład Pogrzebowy SOTOR przenosi na toruński rynek wiele światowych nowości, a karawany - limuzyny renomowanej marki Jaguar zabudowane we włoskiej firmie Pilato, którymi dysponujemy - są ukoronowaniem prawdziwości tego faktu. Od 20 lat robimy wszystko, by wesprzeć tych, których boleśnie dotknęła strata Bliskiego.

 

dom pogrzebowy

SOTOR to od początku istnienia firma działająca dla Torunia i jego mieszkańców.

 

Firma SOTOR z Torunia zrobi wszystko, aby uczynić każdą uroczystość pogrzebową prawdziwie piękną ostatnią drogą. Dziękujemy za okazywane nam dotąd zaufanie i obiecujemy, że nigdy go nie zawiedziemy.


toruń pogrzeb

 

Zakład Pogrzebowy SOTOR w Toruniu to m.in. następujące usługi:

 • realizacja formalności w ZUS i USC

 • organizacja domu pogrzebowego (własna kaplica),

 • przewóz ciała Zmarłego z domu,

 • eksportacja na cmentarz,

 • uroczyste niesienie do grobu,

 • przygotowanie grobu, trumny, krzyża i tabliczki,

 • kwiaty, wiązanki i wieńce (własna kwiaciarnia),

 • samochód dla księdza,

 • autokar lub bus dla rodziny,

 • obsługa fotograficzna i video,

 • organizacja stypy, profesjonalna oprawa muzyczna,

 • przygotowanie nekrologu i klepsydry,

 • transport zwłok w kraju i za granicą,

 • sprzedaż, renowacja i przeróbki nagrobka,

 • liternictwo nagrobkowe,

 • opieka i całoroczna pielęgnacja grobu,

 • sprzedaż oraz demontaż nagrobków.

usługi pogrzebowe

zakład usług pogrzebowych

 

SOTOR - Kompleksowe Usługi Pogrzebowe i Cmentarne Toruń
GŁÓWNA SIEDZIBA czynna 24h na dobę
ul. Sowińskiego 5, 87-100 TORUŃ
tel: 56 655 33 50
Fax. (56) 659-12-86
biuro@sotor.pl

ZAKŁAD POGRZEBOWY - czynne od poniedziałku do soboty w godzinach 8-16
ul. Poznańska 6/8, 87-100 TORUŃ

tel. 56 652 00 59

 

usługi pogrzebowe toruń

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Sotor Zakład Pogrzebowy - Toruń