LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

Skrzydlate Anioły Zakład Pogrzebowy Bemowo

Skrzydlate Anioły Zakład Pogrzebowy Bemowo - Warszawa
Gold

Ulica: Sołtana 1A

Miasto: Warszawa, 01-494

Województwo: Mazowieckie

Skrzydlate Anioły Zakład Pogrzebowy Bemowo - Warszawa Sołtana 1A, Warszawa skrzydlate-anioly.pl Ocena:brak 791 11 22 11

bemowo zakłady pogrzebowe

 

Zakład Pogrzebowy SKRZYDLATE ANIOŁY specjalizuje się w organizacji uroczystości pogrzebowych, kładących nacisk na oryginalną oprawę, głównie dla mieszkańców Warszawy. Biuro naszej firmy znajduje się na Bemowie przy ul. Sołtana 1A oraz w Jelonkach na terenie parafii pw. Bogurodzicy Maryi ul. Powstańców Śląskich 67D. Jesteśmy jednak otwarci na świadczenie pomocy w tych trudnych momentach także osobom z innych części Warszawy i jej okolic, a także z całego województwa mazowieckiego.

warszawa

Motto naszej firmy brzmi: "Twoje troski pod naszymi skrzydłami". Także już w samej nazwie naszego zakładu pogrzebowego zawarta jest nasza misja: chcemy być, jak skrzydlate anioły, które pragną być blisko Osób pogrążonych w żałobie, pomagając im i wspierając nie tylko profesjonalną wiedzą, ale i dobrym słowem. Dlatego nasi pracownicy są obecni w czasie całej ceremonii pogrzebowej: od jej początku do samego końca - tak, aby mieli Państwo pewność, że zadbaliśmy o wszystko.

SKRZYDLATE ANIOŁY to zakład z Warszawy, który kładzie szczególny nacisk na postawę swoich pracowników: profesjonalizm wyrażający się w zaangażowaniu oraz delikatność, a także empatię. Jest ona cenna i potrzebna w przypadku każdego pogrzebu, ale szczególnie wtedy, gdy zachodzi konieczność pochówku dzieci nienarodzonych. Każdą z takich uroczystości przygotowujemy i realizujemy z ogromnym taktem. Pomagamy w formalnościach urzędowych oraz doradzamy w możliwościach oraz formach finansowania uroczystości żałobnych (kredytowanie pogrzebu lub uzyskanie kredytu).

Już od pierwszej chwili otrzymania zlecenia troszczymy się z ogromnym szacunkiem o ciało Zmarłego. Przewozimy je do chłodni, zapewniamy zabiegi tanatokosmetyczne oraz tanatopraksję (balsamację). Jeśli jest taka konieczność - nasz specjalista dokona rekonstrukcji pośmiertnej.

Dla tych z Państwa, którzy chcieliby mieć szczególną pamiątkę Osoby Zmarłej - oferujemy diamenty i kryształy pamięci (wykonywane z niewielkiej ilości prochu Osoby Zmarłej) oraz biżuterię z odciskami palców Bliskich, którzy odeszli. Możemy również zaproponować relikwiarze zarówno z niewielką ilością prochów lub z puklem włosów Zmarłego.

Wszelkich ustaleń dotyczących rodzaju pogrzebu oraz wszystkich jego etapów mogą Państwo dokonać w biurze Zakładu Pogrzebowego SKRZYDLATE ANIOŁY na Bemowie lub też w miejscu preferowanym przez Klienta - dzięki usłudze tzw. mobilnego biura. Doradzamy w wyborze trumny, urny, krzyża, tabliczki i klepsydr, odzieży dla Zmarłych oraz kwiatów.

zakłady pogrzebowe warszawa

Właścicielka firmy - Pani Magdalena Szymańska - jest znaną skrzypaczką - wirtuozem gry na skrzypcach klasycznych oraz elektrycznych, jak również śpiewaczką (mezzosopran), uświetniającą uroczystości pogrzebowe poprzez śpiew - dlatego mogą być Państwo pewni, że nikt lepiej niż Ona nie doradzi w kwestii oprawy muzycznej na pogrzebie. Do stworzenia pięknej oprawy muzycznej wykorzystujemy skrzypce, trąbkę lub saksofon, wiolonczelę, flet oraz głos ludzki. Zazwyczaj muzyka towarzyszy nabożeństwu żałobnemu a także uroczystościom na cmentarzu. Z repertuarem, który proponuje Pani Magdalena Szymańska, mogą Państwo zapoznać się na stronie www.muzykapogrzebowa.pl

Zakład Usług Pogrzebowych SKRZYDLATE ANIOŁY z Warszawy posiada także eleganckie karawany. Zapewniamy dzięki temu eksportację oraz przewóz Zmarłego, a także zapewniamy środek transportu dla uczestników pogrzebu (autokar lub bus). Możemy pomóc Państwu w organizacji konsolacji (stypy).

Również po pogrzebie mogą liczyć Państwo na naszą pomoc. Współpracujemy z firmą Tagets - producentem najwyższej jakości nagrobków, dlatego możemy zaoferować Państwu pomniki nagrobne. W trosce o trwałość, jakość wykonania oraz łatwość konserwacji w naszej ofercie znajdują się jedynie nagrobki granitowe. Wykonujemy także usługi związane z liternictwem.

SKRZYDLATE ANIOŁY z Bemowa mają też w swojej ofercie usługę funeral planning, z której korzysta coraz więcej osób. Nasz zakład pogrzebowy może wraz z Państwem zaplanować w szczegółach uroczystości pogrzebowe, aby - gdy przyjdzie faktyczny moment ich realizacji - nie obciążały one zarówno decyzyjnie, jak i logistycznie oraz finansowo Państwa Bliskich.

pogrzeby w bemowie

usługi pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy SKRZYDLATE ANIOŁY w Warszawie to m.in.

 • całodobowe eksportacje Osób Zmarłych
 • pogrzeby tradycyjne oraz kremacyjne
 • pochówek dzieci nienarodzonych
 • asystę żałobną
 • formalności pogrzebowe
 • mobilne biuro
 • asystent pogrzebowy
 • oprawa muzyczna
 • oprawa foto-video
 • kwiaty na pogrzeb
 • nekrologi i klepsydry
 • akcesoria żałobne
 • duży wybór trumien i urn
 • diamenty i kryształy pamięci
 • biżuteria z odciskami palców Osób, które odeszły
 • relikwiarze z odrobiną prochów lub puklem włosów Osoby Zmarłej
 • przewóz Zmarłych
 • balsamacja
 • ekshumacje
 • usługi kamieniarskie
 • liternictwo
 • całoroczna opieka nad grobami
 • organizacja konsolacji (stypy)

pogrzebowe usługi

 

Zakład Pogrzebowy SKRZYDLATE ANIOŁY

ul. Sołtana 1A

01-494 Warszawa / dzielnica Bemowo

e-mail: kontakt@skrzydlate-anioły.pl

tel. całodobowy 791 11 22 11

oraz

Zakład Pogrzebowy SKRZYDLATE ANIOŁY

Filia Jelonki - ul. Muszlowa

Kościół pw. Bogurodzicy Maryi

ul. Powstańców Śląskich 67D w Warszawie

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Skrzydlate Anioły Zakład Pogrzebowy Bemowo - Warszawa