Zakład Pogrzebowy SACRAMENTUM Kraków

Zakład Pogrzebowy SACRAMENTUM Kraków - Kraków
Gold

Ulica: Osiedle Szklane Domy 1

Miasto: Kraków, 31-972

Województwo: Małopolskie

Zakład Pogrzebowy SACRAMENTUM Kraków - Kraków Osiedle Szklane Domy 1, Kraków sacramentum-pogrzeby.pl Ocena:starstarstarstarstar 575 000 859   575 000 159

 

usługi pogrzebowe

 

 

Zakład Pogrzebowy SACRAMENTUM z siedzibą w Krakowie to nowoczesna firma, świadcząca usługi w branży pogrzebowej - skierowane głównie do mieszkańców Nowej Huty, całego Krakowa i województwa małopolskiego. Obejmujemy naszym wsparciem osoby, które są pogrążone w żałobie po stracie, pomagając im w przygotowaniu uroczystości żałobnych wszystkich rodzajów - w tym także ceremonii bezwyznaniowych oraz pogrzebów z uprzednią kremacją. Biuro zakładu pogrzebowego znajduje się na Osiedlu Szklane Domy 1 - w dzielnicy Krakowa - Nowa Huta. Taka lokalizacja jest odpowiedzią na potrzeby mieszkańców tej części Krakowa, którzy niejednokrotnie byli zmuszeni, aby szukać wsparcia w organizacji pogrzebu w innych dzielnicach Krakowa.

Posiadamy również biuro w miejscowości Zielonki pod Krakowem. Możemy także spotkać się z Państwem w każdym innym dogodnym miejscu, aby tam ustalić wszelkie formalności - a wszystko to w ramach mobilnego biura.

 

zakłady pogrzebowe

 

 

Kraków pogrzeby

 

Zakład Usług Pogrzebowych SACRAMENTUM pomoże Państwu w dopełnieniu wszelkich formalności pogrzebowych w urzędach oraz poza nimi. Nasi kompetentni pracownicy, odznaczający się empatią, profesjonalizmem oraz zaangażowaniem w wykonywanie obowiązków zawodowych biorą na siebie odpowiedzialność za każdy etap organizacji pogrzebu - od eksportacji Zmarłego z miejsca zgonu, przez dobór odpowiednich akcesoriów pogrzebowych oraz oprawę pogrzebu aż po pomoc Rodzinie w organizacji stypy. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały tydzień całą dobę - gotowi do odpowiedzi na wszelkie pytania i wyjaśnienia wszelkich wątpliwości.

 

zakłady pogrzebowe w krakowie

 

Oferujemy Państwu duży wybór trumien i urn, a także różnorodnych utensyliów żałobnych - a wszystko po to, aby uczynić te smutne uroczystości jak najbardziej pięknymi, dostojnymi i godnymi. W czasie uroczystości wykorzystujemy namioty żałobne i windy pogrzebowe - zapewniamy też przenośny wystrój kaplic oraz przenośne nagłośnienie. Oprawa muzyczna organizowanych przez nas pogrzebów zawsze jest przygotowywana z dbałością o najmniejsze szczegóły. Do wyboru mają Państwo śpiewaczkę oraz muzyków grających na skrzypcach i trąbce.

Odpowiedni dobór kwiatów jest bardzo ważnym elementem całej ceremonii. Floryści współpracujący z zakładem usług pogrzebowych z Nowej Huty przygotują dla Państwa wieńce pogrzebowe, wiązanki, bukiety oraz inne formy kwiatowe. Możemy także je dostarczyć na miejsce uroczystości.

 

zakład pogrzebowy

 

Zakład Pogrzebowy w Nowej Hucie zapewnia przewóz Zmarłych na terenie kraju i zagranicy. Zapewniamy też przewóz gości żałobnych w dniu pogrzebu - z wykorzystaniem głównie autokarów oraz minibusów.

Współpracujemy z renomowanym zakładem kamieniarskim, który wykonuje dla naszych Klientów wszelkie prace kamieniarskie: projektujemy i wykonujemy nagrobki według wzorów Klienta lub przez nas zaproponowanych. Dokonujemy też demontażu i ponownego montażu nagrobków, przygotowujemy groby murowane oraz dbamy o stworzenie napisów nagrobnych.

 

zakład usług pogrzebowych

 

 

usługi pogrzebowe

 

Firma SACRAMENTUM z krakowskiej Nowej Huty to m.in. następujące usługi pogrzebowe:

 • całodobowe eksportacje - zgłoszenia pod nr telefonów: 12 307 00 93, 575 000 159, 575 000 859
 • formalności pogrzebowe - w siedzibie firmy lub u Klienta
 • bezgotówkowe rozliczenie pogrzebu
 • organizacja i obsługa ceremonii żałobnych wszystkich rodzajów
 • w przypadku ceremonii świeckich - obecność Mistrza Ceremonii
 • kremacja
 • utensylia pogrzebowe - w tym trumny i urny
 • kompozycje kwiatowe z dowozem na miejsce pogrzebu
 • oprawa muzyczna
 • wystrój kaplic, namiot żałobny, przenośne nagłośnienie
 • przygotowywanie i dystrybucja nekrologów, kondolencji i klepsydr
 • transport Zmarłych - krajowy i zagraniczny
 • transport uczestników pogrzebu
 • pomoc w organizacji stypy
 • usługi kamieniarskie

 

pogrzeby w krakowie

 

firma pogrzebowa

 


Zakład Pogrzebowy SACRAMENTUM z Krakowa

dzielnica Nowa Huta

Osiedle Szklane Domy 1

31-972 Kraków

oraz

ul. Księdza Jana Michalika 1,

32-087 Zielonki

 

tel. 12 307 00 93

kom. 575 000 859,

575 000 159

e-mail: biuro@sacramentum-pogrzeby.pl

Rekomendacje

 • cudzyslow Bardzo dziękuję za profesjonalną obsługę firmie Sacramentum. W tych ciężkich dla mnie chwilach pracownicy wykazali się dużą empatią. Świetnie mi doradzili. Wszystko wyglądało tak jak miało wyglądać. Kwiaty były świeże i ładne(fir... czytaj więcej
  starstarstarstarstar
  Andrzej Osiński
  cudzyslow Wielki plus za wieńce. dobrze że zakłady pogrzebowe prowadzą własne kwiaciarnie. polecam
  starstarstarstarstar
  Alina
 • cudzyslow Wszystko odbyło się tak jak obiecała Pani w biurze, dodatkowy wieniec od firmy był miłym gestem, dziękuję raz jeszcze, i polecam ta firmę.
  starstarstarstarstar
  Anna
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Zakład Pogrzebowy SACRAMENTUM Kraków - Kraków