Zakład Pogrzebowy SACRAMENTUM Kraków

Zakład Pogrzebowy SACRAMENTUM Kraków - Kraków
Gold

Ulica: Osiedle Szklane Domy 1

Miasto: Kraków, 31-972

Województwo: Małopolskie

Zakład Pogrzebowy SACRAMENTUM Kraków - Kraków Osiedle Szklane Domy 1, Kraków sacramentum-pogrzeby.pl Ocena:starstarstarstarstar 575 000 859   575 000 159

 

usługi pogrzebowe

 

 

Zakład Pogrzebowy SACRAMENTUM z siedzibą w Krakowie to nowoczesna firma, świadcząca usługi w branży pogrzebowej - skierowane głównie do mieszkańców Nowej Huty, całego Krakowa i województwa małopolskiego. Obejmujemy naszym wsparciem osoby, które są pogrążone w żałobie po stracie, pomagając im w przygotowaniu uroczystości żałobnych wszystkich rodzajów - w tym także ceremonii bezwyznaniowych oraz pogrzebów z uprzednią kremacją. Biuro zakładu pogrzebowego znajduje się na Osiedlu Szklane Domy 1 - w dzielnicy Krakowa - Nowa Huta. Taka lokalizacja jest odpowiedzią na potrzeby mieszkańców tej części Krakowa, którzy niejednokrotnie byli zmuszeni, aby szukać wsparcia w organizacji pogrzebu w innych dzielnicach Krakowa.

Posiadamy również biuro w miejscowości Zielonki pod Krakowem. Możemy także spotkać się z Państwem w każdym innym dogodnym miejscu, aby tam ustalić wszelkie formalności - a wszystko to w ramach mobilnego biura.

 

zakłady pogrzebowe

 

 

Kraków pogrzeby

 

Zakład Usług Pogrzebowych SACRAMENTUM pomoże Państwu w dopełnieniu wszelkich formalności pogrzebowych w urzędach oraz poza nimi. Nasi kompetentni pracownicy, odznaczający się empatią, profesjonalizmem oraz zaangażowaniem w wykonywanie obowiązków zawodowych biorą na siebie odpowiedzialność za każdy etap organizacji pogrzebu - od eksportacji Zmarłego z miejsca zgonu, przez dobór odpowiednich akcesoriów pogrzebowych oraz oprawę pogrzebu aż po pomoc Rodzinie w organizacji stypy. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały tydzień całą dobę - gotowi do odpowiedzi na wszelkie pytania i wyjaśnienia wszelkich wątpliwości.

 

zakłady pogrzebowe w krakowie

 

Oferujemy Państwu duży wybór trumien i urn, a także różnorodnych utensyliów żałobnych - a wszystko po to, aby uczynić te smutne uroczystości jak najbardziej pięknymi, dostojnymi i godnymi. W czasie uroczystości wykorzystujemy namioty żałobne i windy pogrzebowe - zapewniamy też przenośny wystrój kaplic oraz przenośne nagłośnienie. Oprawa muzyczna organizowanych przez nas pogrzebów zawsze jest przygotowywana z dbałością o najmniejsze szczegóły. Do wyboru mają Państwo śpiewaczkę oraz muzyków grających na skrzypcach i trąbce.

Odpowiedni dobór kwiatów jest bardzo ważnym elementem całej ceremonii. Floryści współpracujący z zakładem usług pogrzebowych z Nowej Huty przygotują dla Państwa wieńce pogrzebowe, wiązanki, bukiety oraz inne formy kwiatowe. Możemy także je dostarczyć na miejsce uroczystości.

 

zakład pogrzebowy

 

Zakład Pogrzebowy w Nowej Hucie zapewnia przewóz Zmarłych na terenie kraju i zagranicy. Zapewniamy też przewóz gości żałobnych w dniu pogrzebu - z wykorzystaniem głównie autokarów oraz minibusów.

Współpracujemy z renomowanym zakładem kamieniarskim, który wykonuje dla naszych Klientów wszelkie prace kamieniarskie: projektujemy i wykonujemy nagrobki według wzorów Klienta lub przez nas zaproponowanych. Dokonujemy też demontażu i ponownego montażu nagrobków, przygotowujemy groby murowane oraz dbamy o stworzenie napisów nagrobnych.

 

zakład usług pogrzebowych

 

 

usługi pogrzebowe

 

Firma SACRAMENTUM z krakowskiej Nowej Huty to m.in. następujące usługi pogrzebowe:

 • całodobowe eksportacje - zgłoszenia pod nr telefonów: 12 307 00 93, 575 000 159, 575 000 859
 • formalności pogrzebowe - w siedzibie firmy lub u Klienta
 • bezgotówkowe rozliczenie pogrzebu
 • organizacja i obsługa ceremonii żałobnych wszystkich rodzajów
 • w przypadku ceremonii świeckich - obecność Mistrza Ceremonii
 • kremacja
 • utensylia pogrzebowe - w tym trumny i urny
 • kompozycje kwiatowe z dowozem na miejsce pogrzebu
 • oprawa muzyczna
 • wystrój kaplic, namiot żałobny, przenośne nagłośnienie
 • przygotowywanie i dystrybucja nekrologów, kondolencji i klepsydr
 • transport Zmarłych - krajowy i zagraniczny
 • transport uczestników pogrzebu
 • pomoc w organizacji stypy
 • usługi kamieniarskie

 

pogrzeby w krakowie

 

firma pogrzebowa

 


Zakład Pogrzebowy SACRAMENTUM z Krakowa

dzielnica Nowa Huta

Osiedle Szklane Domy 1

31-972 Kraków

oraz

ul. Księdza Jana Michalika 1,

32-087 Zielonki

 

tel. 12 307 00 93

kom. 575 000 859,

575 000 159

e-mail: biuro@sacramentum-pogrzeby.pl

Rekomendacje

 • cudzyslow W ostatnim czasie musieliśmy zmierzyć się z niezwykle trudnym i zarazem przykrym doświadczeniem jakim jest pochówek osoby nam bliskiej. Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim pracownikom firmy Sacramentum za wszelką pomoc, rzetelną info... czytaj więcej
  starstarstarstarstar
  Łukasz Wiśniewski
  cudzyslow Bardzo dziękuję za pomoc w zorganizowaniu pogrzebu mojej mamy, pełen profesjonalizm. Skrzypaczka była cudowna. Polecam ten zakład z czystym sumieniem.
  starstarstarstarstar
  Beata Maj
 • cudzyslow Bardzo dziękuję za pomoc w zorganizowaniu pogrzebu mojej mamy, pełen profesjonalizm. Skrzypaczka była cudowna. Polecam ten zakład z czystym sumieniem.
  starstarstarstarstar
  Beata Maj
  cudzyslow Bardzo dziękuję za pomoc w zorganizowaniu pogrzebu mojej mamy, pełen profesjonalizm. Skrzypaczka była cudowna. Polecam ten zakład z czystym sumieniem.
  starstarstarstarstar
  Beata Maj
 • cudzyslow Bardzo dziękuję za pomoc w zorganizowaniu pogrzebu mojej mamy, pełen profesjonalizm. Skrzypaczka była cudowna. Polecam ten zakład z czystym sumieniem.
  starstarstarstarstar
  Beata Maj
  cudzyslow Bardzo dziękuję za profesjonalną obsługę firmie Sacramentum. W tych ciężkich dla mnie chwilach pracownicy wykazali się dużą empatią. Świetnie mi doradzili. Wszystko wyglądało tak jak miało wyglądać. Kwiaty były świeże i ładne(fir... czytaj więcej
  starstarstarstarstar
  Andrzej Osiński
 • cudzyslow Wielki plus za wieńce. dobrze że zakłady pogrzebowe prowadzą własne kwiaciarnie. polecam
  starstarstarstarstar
  Alina
  cudzyslow Wszystko odbyło się tak jak obiecała Pani w biurze, dodatkowy wieniec od firmy był miłym gestem, dziękuję raz jeszcze, i polecam ta firmę.
  starstarstarstarstar
  Anna
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Zakład Pogrzebowy SACRAMENTUM Kraków - Kraków