Róża Zakład Pogrzebowy Gdańsk

Róża Zakład Pogrzebowy Gdańsk - Gdańsk
Silver

Ulica: Świętokrzyska 49

Miasto: Gdańsk, 80-180

Województwo: Pomorskie

Róża Zakład Pogrzebowy Gdańsk - Gdańsk Świętokrzyska 49, Gdańsk rozagdansk.pl Ocena:starstarstarstarstar 570 205 550   570 456 450

zakład pogrzebowy gdańsk

 

Zakład Pogrzebowy RÓŻA to firma pogrzebowa znana wielu mieszkańcom Trójmiasta i województwa pomorskiego, którym świadczy usługi związane z organizacją pogrzebu od wielu lat. Wysoka jakość świadczonej pomocy w tych najtrudniejszych chwilach po śmierci Bliskiej Osoby, zaangażowanie, wysoka kultura osobista, powaga i dyskrecja każdego z pracowników naszej firmy - to wszystko sprawia, że darzą nas zaufaniem kolejni Klienci, a ci którzy raz skorzystali z naszych usług, polecają nas innym.

zakłady pogrzebowe

Dla Państwa wygody jesteśmy dostępni przy ul. Świętokrzyskiej 49 w Gdańsku u zbiegu dzielnic Ujeścisko, Łostowice, Zakoniczyn i Orunia Górna. Lokalizacja biura przy ulicy Świętokrzyskiej gwarantuje łatwy dojazd mieszkańcom Borkowa, Kowal, Lublewa Gdańskiego, Kolbud, Straszyna, Rotmanki i Otomina. 

Dajemy także rodzinom możliwość skorzystania z tzw. mobilnego biura. Dojeżdżamy i spotykamy się w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu. Istnieje także możliwość zorganizowania transportu w tym przejazdu dla osób poruszających się na wózku do któregoś z naszych biur.

Potwierdzeniem jakości naszych usług pogrzebowych oraz doświadczenia jest fakt, że współpracujemy z gdyńskimi szpitalami oraz prokuraturą w kwestiach przewozu Zmarłych.usługi pogrzebowe gdańsk

 

Ceremonie pogrzebowe, które przygotowujemy, odznaczają się elegancją i pięknem. Oprawa ceremonii zawsze zawiera, bez dodatkowych kosztów, takie elementy, jak: winda pogrzebowa, baldachim chroniący grób, sztuczna trawa, nagłośnienie oraz oprawa muzyczna na cmentarzu. Elementy te pojawiają się w przypadku każdego pogrzebu i stanowią potwierdzenie naczelnej zasady, jaką się kierujemy w pracy - czyli najwyższego szacunku względem każdego człowieka.

Zakład Pogrzebowy RÓŻA w Gdańsku zatroszczy się o wszystkie elementy pogrzebu Państwa Bliskich: od eksportacji Zmarłego, przez dopełnienie formalności pogrzebowych w Państwa imieniu, dobór akcesoriów aż po realizację samej ceremonii żałobnej.

W celu ułatwienia Państwu przejścia przez formalności urzędowe dajemy możliwość skorzystania z usługi kredytowania pogrzebu do wysokości zasiłku pogrzebowego.

 

gdańsk pogrzeb

 

W Zakładzie Pogrzebowym RÓŻA spotkają się Państwo ze wszechstronnym wsparciem i pomocą w różnorodnych kwestiach. Jako jeden z nielicznych zakładów pogrzebowych na Pomorzu oferujemy usługę nie tylko tanatokosmetyki, ale i balsamacji. Zabiegi te są wykonywane przez certyfikowanego specjalistę.

W ofercie zakładu pogrzebowego z Gdańska znajduje się też usługa krajowego i międzynarodowego transportu Zmarłych. Wykonujemy ją wszystkimi dostępnymi drogami - tj. lotniczą, lądową oraz morską. Nie tylko realizujemy sam przewóz zwłok i prochów, ale dbamy również o wszystkie formalności urzędowe na granicach i w instytucjach różnych krajów świata. Do każdego tego typu zlecenia podchodzimy indywidualnie, starając się o zrozumienie Państwa sytuacji i potrzeb.

 

pogrzeby w gdańsku

 

usługi pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy RÓŻA Gdańsk oferuje Państwu następujące usługi:

 • przewozy Zmarłych (eksportacje) - 24h
 • mobilne biuro
 • organizacja i obsługa ceremonii żałobnych wszystkich rodzajów
 • formalności urzędowe i cmentarne
 • kredytowanie kosztów pogrzebu
 • akcesoria żałobne
 • balsamacja
 • transport Zmarłych w Polsce i na świecie
 • kremacja
 • ekshumacja
 • montaż i demontaż pomników
 • stypy

zakład usług pogrzebowych

 

 

usługi pogrzebowe gdańsk

 


Zakład Pogrzebowy RÓŻA

ul. Świętokrzyska 49

u zbiegu dzielnic:

Orunia Górna, Ujeścisko, Łostowice, Zakoniczyn

Telefon do biura: 

570 456 450

 

80-465 GDAŃSK

Telefon całodobowy:

 570-205-550
 

Rekomendacje

 • cudzyslow Bardzo dobra firma, nam organizowali pogrzeb urnowy w Sopocie. Wszystko odbyło się bez zarzutu także polecamy
  starstarstarstarstar
  Karolina Suchomska z rodziną
  cudzyslow Bardzo dobra firma, uczciwa i godna polecenia
  starstarstarstarstar
  Patryk
 • cudzyslow Firmę należy pochwalić za karawany, ubiór i prezencje. Panowie na pogrzebie Mamusi, to byli młodzi i przystojni ludzie, zaangazowani w pracę a nie faceci z łapanki z ulicy. To naprawdę widać. Dziękuje wam
  starstarstarstarstar
  Janina S.
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Róża Zakład Pogrzebowy Gdańsk - Gdańsk