Usługi Pogrzebowe RÓŻA Gdynia

Usługi Pogrzebowe RÓŻA Gdynia - Gdynia
Silver

Ulica: Chylońska 163

Miasto: Gdynia, 81-007

Województwo: Pomorskie

Usługi Pogrzebowe RÓŻA Gdynia - Gdynia Chylońska 163, Gdynia roza24.pl Ocena:brak 570 004 445

zakład pogrzebowy gdynia

 

 

Zakład Pogrzebowy RÓŻA jest profesjonalną firmą funeralną, pomagającą w organizacji pogrzebów mieszkańcom Gdyni oraz okolic. W celu ułatwienia kontaktu - posiadamy na terenie całego Trójmiasta kilka punktów obsługi Klienta. Dla osób, które zamieszkują w północno-zachodniej części Gdyni najbardziej dogodną lokalizacją jest biuro przy ul. Chylońskiej 163 w dzielnicy Gdynia-Chylonia.

 

usługi pogrzebowe

 

W firmie pogrzebowej RÓŻA mogą Państwo dokonać wszelkich niezbędnych ustaleń związanych z organizacją pogrzebu. Przez całą dobę wykwalifikowany personel przyjmuje zlecenie na eksportację ciała Osoby Zmarłej. W naszym biurze w czasie rozmowy mogą Państwo podjąć wszystkie potrzebne decyzje odnośnie przebiegu uroczystości żałobnych. Jeśli jednak nie mogą Państwo dotrzeć do któregoś z naszych biur - istnieje możliwość spotkania w miejscu dla Państwa dogodnym w celu omówienia niezbędnych szczegółów pochówku.

Realizujemy pogrzeby wszystkich rodzajów - tradycyjne oraz z kremacją, religijne i świeckie. Do każdego pogrzebu pomagamy wybrać odpowiednie akcesoria pogrzebowe - między innymi trumny i urny - oraz dobrać indywidualnie poszczególne elementy ceremonii - w tym oprawę muzyczną.

 

gdynia pogrzeby

 

Przed pogrzebem zakład usług pogrzebowych dba o przygotowanie z szacunkiem ciała Zmarłego do pochówku poprzez zabiegi tanatokosmetyczne. Jako jedna z nielicznych firm w województwie pomorskim współpracujemy ze specjalistą, wykonującym balsamację (tanatopraksję). Pomagamy też - w trakcie organizacji pogrzebu - w dopełnianiu formalności w urzędach.

W czasie uroczystości pogrzebowych wykorzystujemy namiot pogrzebowy oraz windę. Zakład Pogrzebowy RÓŻA posiada też eleganckie karawany, które zapewniają całodobową możliwość transportu Zmarłych - zarówno na terenie Gdyni, całego Trójmiasta, na obszarze województwa pomorskiego, a nawet całej Polski. W razie potrzeby oferujemy też usługę międzynarodowego przewozu Zmarłych.

 

gdynia chylonia

 

usługi pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy RÓŻA oferuje:

 • pogrzeby wyznaniowe
 • pogrzeby świeckie
 • transport Zmarłych w Polsce - cała doba
 • międzynarodowy transport Zmarłych
 • pomoc w formalnościach
 • mobilne biuro
 • kredytowanie kosztów pogrzebu
 • kremacja
 • prace kamieniarskie
 • ekshumacja
 • pomoc w organizacji styp

 

usługi pogrzebowe gdynia chylonia

 

gdynia chylonia

 

Zakład Pogrzebowy RÓŻA

ul. Chylońska 163

GDYNIA - Chylonia

tel. 570 004 445

 

Godziny Otwarcia:

Pn - Pt 9.00 - 16.00

 

&

 

Zakład Pogrzebowy RÓŻA

ul. Witomińska 17A

GDYNIA

tel. 570 456 454

 

Godziny Otwarcia:

Pn - Pt 9.00 - 15.00

Sob. 10.00 do 13.00

 

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Usługi Pogrzebowe RÓŻA Gdynia - Gdynia